21 gün, takviye ürün kullanmadan aç kalmadan sporla 7 kg

anneperi

iki çocuk annesi:)
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2015
171
115
36
Merhaba ,
Kilo verme surecimin başlangıcıydı bu üç hafta o yüzden benim için çok çok önemli.
78 kiloydum iki sene kadar önce .
Kısaca bahsetmek gerekirse ;
* Asla şeker tuketmedim. Reçel bal çikolata dahil .*
* Her gün 3 litre su içtim. Üç fincan kadar da yeşilçay.
* Üç ana öğün üç ara öğün yaptım. Her öğünde protein lif ve karbonhidratı muhakkak aldım v tabaklarim dolu dolu oldu.

Örneğin sabah yumurta haşladım, yanına peynir , zeytin bol domates salatalık yeşillik koydum bir dilim de ekmek .

Arada bir avuç leblebi , bir bardak ayran.

Öğlen ton balığı , bol salata bir kase makarna

Arada yeşil elmaya tarçın serpip yedim ki en sevdiğim ara öğündü.

Akşam da evde pişen sebze yemeğinden , yanında az pilav . Varsa çorba. Çok kasmadım. Her gün bunları yemedim . Evde ne varsa önemli olan her ana öğünde protein karbonhidrat ve lif oldu o tabakta.

Ve son olarak bence en etkilisi:

Şu telefona indirilen yağ yakma uygulamaları var ya onlardan bir tane indirdim her sabah onu yaptım her akşam da uyumadan Leslie ile yürüdüm yarım saat kadar.

Üç hafta sonra yedi kilo gitmişti.
Ve o kiloları asla geri almadım.

Zaman içinde sporu da alışkanlık haline getirdim. Yoga ekledim. Şimdi diyet yapmiyorum baklava börek de çok severim Allah affetsin. 59 kiloyum . Bu ara hedef koydum 54 e inmek için.

Üç hafta yine yukaridaki şekilde beslenecegim.

Sonuçları yazarım;
Kendinizi sevin. Zayıflamak zorunda değiliz. İstediğimiz kiloda olmak hakkımız ve tercihimiz. Bizden başka da kimseyi ilgilendirmez ..

Protein lif ve karbonhidratı nereden alabileceğinizi öğrenin ve hangisini seviyorsanız onu doldurun tabağa.

Her seferinde et yemek zorunda değiliz. Mesela mantar çok iyi bir alternatif. Çok da severim.
Bazen evde et olmadı öğlen de kocaman peynirli omlet yaptım.

Gibi:)

X