Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Benim başkanım muharrem ince diyenler Allah rızası için ozaman gidin maaşınızı o versin size, o emekli yapsın sizleri, istediğiniz memlekete o atasın sizi, tayininizi nereye istiyorsanız o göndersin sizi ama yeter ki erdoğanın yakası bırakın sizin başkanınız değilmiş madem uzak durun bizlerde sizlerde rahat edelim....
Heh bi ülkeden kovmadığınız kalmıştı.
Erdoğan bence ülkenin yakasını bıraksın nasıl fikir :KK66:

Ezik fakir seni hıhhhh :63::KK53:

Bunlar senin varsayimlarin.. super guzel hayat mukemmel dedigimi hatirlamiyorum. Mukemmel insan yoktur incede mukemmel degildir ama takdir ettim secimden sonra. Bence erdoganla birlesirlerse guzel biseyler olur belki:) tabii kk dan firsat kalirsa..

Sen inanıyormusun buna...

Ben kıraathane açılmasını bekliyorum Kek yiyeceğim :halay:

Tühh ya bide okey olsaydı ne güzel oynardık :skandal:

Ben de çok merak ediyorum 9 yıl once suriyeden gelmiş, kendisini türkçe anlatamayan bir işadamının sizin vekiliniz olmasını nasıl yorumluyorsunuz ne hissediyorsunuz???
Bende "suriyeliler aç aç" diyenlerin şu habere tepkisi ne olacak onu merak ediyorum.
Screenshot_20180629-110645.jpg

Önce belirteyim ben şu-cu bu- cu değilim ama ülkede yolunda gitmeyen çok şry olduğunu düşünüyorum
Evet chp nin tek başına iktidar olduğu dönemler 1923 ten 1945 ikinci dünya savaşına kadar süperdi türkiye...bugün sata sata bitirelemeyn tüm fabrikalar kamu malları o zaman edinildi...savaştan çıkıp bir ignesi olmayan bugünlere gelen bir ülke...chp bir daha iktidar olmadı bir kaç kez dsp ecevitle bi kez de shp ile erdal inönü koalisyonla başbakan oldular...ecevit o ilk iktidar olduğu yıl kibrısi aldi...2. iktidarı (ama belirteyim yine koalisyondu) akp den hemen önceki bir kaç yıl...felaketti dünyada ciddi bi kriz vardı..turkiye de fazlasıyla payını aldı...ve o dönemden sonra anap dyp refah partisinden kopan grupla akp kuruldu...

Hić birşeyin garantisi yok...şimdi daha iyi olacağının hatta bu durumun korunacaģının da garantisi yok...değişmeden bilemeyeceğiz...

Akp iktidara gelirken daha olmadan " laikli elden gidiyaaahh" diye bağırmak ne kadar yanlışsa akp giderse kötü olur demek o kadar yanlistir...

Yalniz şunu söyleyeyim..hiç bi kadar çok yalan söylenmemişti
Ben umudumu kestim aslinda ulkemiz icin.. cunku hepsinin yiyici oldugunu dusunuyorum. Erdogani destekliyorum ama adam gercekten yanliz.. ya cok uzatmak istemiyorum ama.. ben hic bir donemde insanlarin memnun oldugunu hatirlamiyorum mesela...en basit seyden kriz cikiyor ulkede..

Bir gun belki baska biri gelir iktidara ki erdogandan sonra illaki bu olacak. Umarim o zaman bugunleri mumla aramaz milletimiz

Benim başkanım muharrem ince diyenler Allah rızası için ozaman gidin maaşınızı o versin size, o emekli yapsın sizleri, istediğiniz memlekete o atasın sizi, tayininizi nereye istiyorsanız o göndersin sizi ama yeter ki erdoğanın yakası bırakın sizin başkanınız değilmiş madem uzak durun bizlerde sizlerde rahat edelim....

Oda bizim yakamızı bıraksın nasıl ama çok kalmadımı iktidarda..

Ben umudumu kestim aslinda ulkemiz icin.. cunku hepsinin yiyici oldugunu dusunuyorum. Erdogani destekliyorum ama adam gercekten yanliz.. ya cok uzatmak istemiyorum ama.. ben hic bir donemde insanlarin memnun oldugunu hatirlamiyorum mesela...en basit seyden kriz cikiyor ulkede..

Bir gun belki baska biri gelir iktidara ki erdogandan sonra illaki bu olacak. Umarim o zaman bugunleri mumla aramaz milletimiz

Senin tansiyonun düşüyor herhalde ne mumu ne araması ayolll

Şu andaki durumdan çok daha iyi olurdu..
Hiç değilse kalkıpta kandırıldık denmezdi,insana saygı olurdu sen ben denmeden bir arada yaşamayı öğrenirdik..
Dini siyasete karıştırmazdı..
Aman abla ya oyle cokta el ele kol kola degildi insanlar ak partiden once:) konu ayni yerlere gelir genede sıktı bu konu yeterince

Bende "suriyeliler aç aç" diyenlerin şu habere tepkisi ne olacak onu merak ediyorum.
Eki Görüntüle 2163190

Sen zenginini görsen altlarında son model cipleri bilem var..

Aman abla ya oyle cokta el ele kol kola degildi insanlar ak partiden once:) konu ayni yerlere gelir genede sıktı bu konu yeterince

Bu kadar hç değildi,kadına şiddet en basiti diyim sana ..
Yaaa verilen fetvalara ne diyeceksin..
Ben perdesiz kadınım mesela..

Yaa öyle deme 3 kuruşa sigortasız çalıştırılıyormış
Çok kötü şartlarda yaşıyorlarmış
Yani görmesek ,bilmesek ,okumasak inanacağız :KK66:

Evet,evet kesinlikle öyle.
Dükkan camlarında bir Türkçe harf bile yok.Geldiğimiz nokta harika.Kendi kültürümüzü kendi ellerimizle yok ediyoruz.Mutlu olurlar umarım 20 sene sonra yeni Türkiye'de :KK50:

Sen zenginini görsen altlarında son model cipleri bilem var..

Bu kadar hç değildi,kadına şiddet en basiti diyim sana ..
Yaaa verilen fetvalara ne diyeceksin..
Ben perdesiz kadınım mesela..
Abla ya ne perdesizi Allah askina.. necip fazila yikilmaya calisilsn soz ona ait bile degilmis. Bari sen kendine yskistirma bu tarz seyleri. Bunu diyenlerde normal olamaz benim gozumde.. tipki kapali birine orumcrk kapali ditenler gibi.. mantik ayni

Evet,evet kesinlikle öyle.
Dükkan camlarında bir Türkçe harf bile yok.Geldiğimiz nokta harika.Kendi kültürümüzü kendi ellerimizle yok ediyoruz.Mutlu olurlar umarım 20 sene sonra yeni Türkiye'de :KK50:

Mersinde acayip var bunlardan,zengini acayip zengin devlet bunlara özel plaka vermiş..
1.seri bitip ikinci seriye başladılar..

Abla ya ne perdesizi Allah askina.. necip fazila yikilmaya calisilsn soz ona ait bile degilmis. Bari sen kendine yskistirma bu tarz seyleri. Bunu diyenlerde normal olamaz benim gozumde.. tipki kapali birine orumcrk kapali ditenler gibi.. mantik ayni

Bu söz onun değil aslında,bunu söyleyen adi karaktersize ait ..
Şunu unutmamak lazım,akp seçmeninde açık olanda varmı var,eee kendi seçmenine hakaret edğilmi bu sence..

Mersinde acayip var bunlardan,zengini acayip zengin devlet bunlara özel plaka vermiş..
1.seri bitip ikinci seriye başladılar..

Tabii ki de zenginleri de çok.Bakmayın siz burada iki İnternet haberi okuyup ''fakirler'' diyenlere.Benim bulunduğum şehrin yarısına yakını Suriyeli.Şehrin en lüks semtlerinde oturanlar,altında gayet güzel arabası olanlar var.Herhangi bir akrabamın bile o semtlerde evi yok,hadi evi geçtim kirayla bile oturamazlar.Savaş falan desinler ama fakirlik demesinler artık cidden komik oluyor.Sanki biz harika şartlarda yaşıyoruz.

X