Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
En az Soylu kadar haddinizi aşıyorsunuz CHP ye oy veren herkesi PKK ile ilişkillendirmek nasıl bir zihniyettir ? Bu dünyanın öbür dünyası da var umarım günah alan iftira atan herkes Cehennemin dibinde cayır cayır yanar da ibadetleri de kurtaramaz onları çünkü kul hakkının affı yok.
Haddimi aşacak herhangi bir cümlem yok.Beddua edeceğiniz bir durumda.Sözüm Chpye oy verenlere değil .Hdpye oy verenlere ve hdpyi meclise sokanlara .Chpyi nereden çıkardınız. Desteklediğine inanmiyordunuz çünkü.

Kar yada zarar amacı gütmüyorum.Konumuz Agrı'da vurulan adam.Soylunun söylemleri burada kalın.
Soylunun söyledikleri bir ülkeyi iç savaşa götürecek kadar tehlikeli...kıyasınız cok yanlış...chp içinde hdp yi desteklemeyen kesimi ne yaptınız??? Ülkenin ciddi bir kesimine terorist dediniz gitti...bir devlet adaminin yapanayacağı bisey bu..

Chpli arkadaslardan biseyi ogrenmek istiyorum..chp iktidar olsa..gercekten ulke daha iyiye gider miydi sizce? Hic zam gelmezmiydi mesela sizce? Hepsi iktidar olmadi mi bu partilerin? Hangisinin zamani super guc Turkiyeydi? Insanlarin aglamadigi bi zamani hatirliyomusunuz mesela?

Chp'nin en son iktidar oldugu zaman sanirim 50 yil önceydi. Ben chp ile kesinlikle hersey süper harika olacak kuslar ugur bocegi felan demiyorum. Ancak denemekte bir fayda var. Niye denenilmesin? Ve chp'de aynisini yaparsa halk olarak tekrar oy'unu baskasina verirsin. Asil demokrasinin amaci budur. Olmasi gereken bu.

Takim tutar gibi parti tutarsan sonuclari daima berbat olur. Bu chp icinde gecerli, akp icinde gecerli. O kadar cok skandal, gecim zorlugu, egitim, herseyden sonra halen o partiye oy verirsen seni elbette ciddiye almazlar.

Cünkü politikacilarin %95i sadece kendini, gücü ve parayi düsünürler. Halkta ayni sekilde kendini düsünmeli. Halk politikacidan degil, politikaci halktan korksun. Ben bu isi düzgün yapmasam isimden olurum düsüncesi olmasi lazim.

Bu konuda katılıyorum size...ve emin olun erdoģan gittiği gün akp bitmiştir...benim düşüncemin bir önemi yok kitleleri sürükleyen çok ciddi bir liderlik vasfı var erdoğanın...ayak üstü kırk yalan söylüyor, söyledikleri önüne geliyor tık yok...inanın erdoģanın yerinde kılıçdaroğlu olsa kendi seçmeni topa koyardı...sözüm meclisten dışarı sizi tanımıyorum o yüzden bir şey söyleyemem ama erdoganın kitlesi genelde biat kültürü ile yetişmiş...büyüklerimiz bilir ile...
Tabiiki erdogan giderse akp nin durumu malum. Saadetin onceki refah zamanina baktigimizda ve simdiki haline.. bi kitle vardi erbakancilar parca pincik oldu herkes, ayni sey.

Aslinda ince taze kan diyodu.. ulkenin buna ihtiyaci var belkide..illaki bi kac seneye olacak bu konustuklarimiz, kimse ölümsüz degil.

Soylunun söyledikleri bir ülkeyi iç savaşa götürecek kadar tehlikeli...kıyasınız cok yanlış...chp içinde hdp yi desteklemeyen kesimi ne yaptınız??? Ülkenin ciddi bir kesimine terorist dediniz gitti...bir devlet adaminin yapanayacağı bisey bu..
Bunun daha evvelki mesajimda belirtmiştim.Hemfikiriz daha sakin söylemleri olmalı.Pervin buldanı aramasini destekliyorum mesela ama cenazeye temsilcileri almayın demek provakotorlere firsat vermek demek.

Haddimi aşacak herhangi bir cümlem yok.Beddua edeceğiniz bir durumda.Sözüm Chpye oy verenlere değil .Hdpye oy verenlere ve hdpyi meclise sokanlara .Chpyi nereden çıkardınız. Desteklediğine inanmiyordunuz çünkü.
CHP liler şehit cenazesine gelmesin diyen Soylu siz de onu haklı çıkarmak için bu olayı yazmışsınız. Ama bu olay PKK nın işi... Bu durumda CHP ye oy veren terörist PKK lı olmuyor mu... Ha bu arada ben oyumu İnce ye verdim ama milletvekili oyumu İYİ partiye verdim çünkü ben CHP li değilim ama böyle bir haksızlık karşısında susamam. Dinsiz olduk , Fetöcü olduk bir terörist PKK lı olmadığımız kalmıştı helal valla... Gerçi dinsiz ilan edilenlerin nasıl Fetö cü olabileceğini de hiç aklım almıyor ya neyse !

Desteklediginiz partinin pkk ile ayni masaya oturdugu zamanlari niye unutuyorsunuz? Tc leri kim kaldirdi? Andimizi kim kaldirdi? Hendekler kazilirken bunlara ilismeyin talimatini kim verdi ? Yakin bir zamanda tekrar pkk ile cozum surecinin baslayacagina dair demecler baslandi bile... kusura bakmayin da kafanizi kuma gommus durumdasiniz...

Chp'nin en son iktidar oldugu zaman sanirim 50 yil önceydi. Ben chp ile kesinlikle hersey süper harika olacak kuslar ugur bocegi felan demiyorum. Ancak denemekte bir fayda var. Niye denenilmesin? Ve chp'de aynisini yaparsa halk olarak tekrar oy'unu baskasina verirsin. Asil demokrasinin amaci budur. Olmasi gereken bu.

Takim tutar gibi parti tutarsan sonuclari daima berbat olur. Bu chp icinde gecerli, akp icinde gecerli. O kadar cok skandal, gecim zorlugu, egitim, herseyden sonra halen o partiye oy verirsen seni elbette ciddiye almazlar.

Cünkü politikacilarin %95i sadece kendini, gücü ve parayi düsünürler. Halkta ayni sekilde kendini düsünmeli. Halk politikacidan degil, politikaci halktan korksun. Ben bu isi düzgün yapmasam isimden olurum düsüncesi olmasi lazim.
Yazina tamamen katiliyorum:) iste chp de ya da baska bi partide biri cikmaliki bu duzeni degistirir daha iyiye goturur diyebilecegimiz.

Chp secmeni bile artik kk dan umudu kesmis vaziyette. Insanlarla dalga geciyo gibi. Koltuk sevdasi olana partide yer yok demesi.. resmen dalga geciyo baska ne olabilir. Hesap etmedigi kk nin incenin bu kadar yuksek oy alacagini dusunmemisti.

Desteklediginiz partinin pkk ile ayni masaya oturdugu zamanlari niye unutuyorsunuz? Tc leri kim kaldirdi? Andimizi kim kaldirdi? Hendekler kazilirken bunlara ilismeyin talimatini kim verdi ? Yakin bir zamanda tekrar pkk ile cozum surecinin baslayacagina dair demecler baslandi bile... kusura bakmayin da kafanizi kuma gommus durumdasiniz...
Kusura bakiyorum!devekusumuyum ben! Ya gecmise ya baska konuya gecis yapıyorsunuz yapmayin.Yine söylüyorum burada kalın.Neden Soylu'nun söylemleri üzerinden giderken bunun nedenine inmiyor yokmuş gibi davranıyorsunuz. Haburun altından çok sular akti öldürülen pkklı leş sayısı 15000. Yazıyla (Onbes bin.)Ha yeniden oturumlara baslarsa kendini ipini çeker ak parti ve Erdogan.Çünkü şu an onlara hayatı dar ettiği için alıyor bu kadar oyu.

Yazina tamamen katiliyorum:) iste chp de ya da baska bi partide biri cikmaliki bu duzeni degistirir daha iyiye goturur diyebilecegimiz.

Chp secmeni bile artik kk dan umudu kesmis vaziyette. Insanlarla dalga geciyo gibi. Koltuk sevdasi olana partide yer yok demesi.. resmen dalga geciyo baska ne olabilir. Hesap etmedigi kk nin incenin bu kadar yuksek oy alacagini dusunmemisti.
Ince her yerden oy alacak kapasitede bir liderdir ve asla chp nin genel baskani olmamalidir... akp cenahi simdiden inceyi chp genel baskanligina oturtmus bicimde aciklamalar yapmaktadir... bunun sebebi chp nin 50 senedir halkin bir kesimi uzerinde ocü damgasi yemis olmasidir... bu damgadan kisa surede kurtulmak olanaksizdir... Ince nin en akilli hamleyi yapacagini dusunuyorum...

Kusura bakiyorum!devekusumuyum ben! Ya gecmise ya baska konuya gecis yapıyorsunuz yapmayin.Yine söylüyorum burada kalın.Neden Soylu'nun söylemleri üzerinden giderken bunun nedenine inmiyor yokmuş gibi davranıyorsunuz. Haburun altından çok sular akti öldürülen pkklı leş sayısı 15000. Yazıyla (Onbes bin.)Ha yeniden oturumlara baslarsa kendini ipini çeker ak parti ve Erdogan.Çünkü şu an onlara hayatı dar ettiği için alıyor bu kadar oyu.
Yalnis!!!! Gecmisinden ders almayan milletler helak olmaya mahkumdur... tarih tekerrurden ibarettir. Suan akp hic milliyetcilik sovuna girismesin yemiyoruz

Siz yakininizin kabrine gidince dua etmiyor musunuz anit kabirde dua etmek niye sacma olsun... adi ustunde kabir...
Dini kullanmak gosteris meselesine geldi konu o yuzden oyle yazdim. Yoksa kabirde dua edilir inancliysan niye edilmesin? Daha once hic bi siyasiyi gormedim dua ederken anitkabirde. Oyleyse ince de secim oncesi dua ederek, ettigini gostererek dini mi kullandi? Diye sordum.

Ince her yerden oy alacak kapasitede bir liderdir ve asla chp nin genel baskani olmamalidir... akp cenahi simdiden inceyi chp genel baskanligina oturtmus bicimde aciklamalar yapmaktadir... bunun sebebi chp nin 50 senedir halkin bir kesimi uzerinde ocü damgasi yemis olmasidir... bu damgadan kisa surede kurtulmak olanaksizdir... Ince nin en akilli hamleyi yapacagini dusunuyorum...
Peki sen inceyi nerde goruyosun? Bu hamlesi ne olabilir?

Dini kullanmak gosteris meselesine geldi konu o yuzden oyle yazdim. Yoksa kabirde dua edilir inancliysan niye edilmesin? Daha once hic bi siyasiyi gormedim dua ederken anitkabirde. Oyleyse ince de secim oncesi dua ederek, ettigini gostererek dini mi kullandi? Diye sordum.
Dini kullanmak dindar kisi olmakla bir degildir... mesela kendi adima muktedirin dini kullandigini ancak dindar bir kisilik olmadigini dusunuyorum. Zira dinde olmayan turlu ahlaksizliklarin parti icerisinde var oldugunu ucunun da kendisine kadar gittigini cumle alem olarak ekranlardan seyrettik

X