Popüler Konu 24 Haziran Başkanlık seçimi anketi ;

Başkanlık seçiminizde oyunuzu kime vereceksiniz ?

• AKP ile MHP ortak adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

OY: 891 37,9%
  • CHP adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce

OY: 1.067 45,4%
  • HDP adayı İstanbul Milletvekili Selahattin Demirtaş

OY: 67 2,9%
  • İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener

OY: 274 11,7%
  • SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

OY: 42 1,8%
  • VP Genel Başkanı Doğu Perinçek

OY: 8 0,3%

• Ankete Katılan
    2.349
  • Anket Kapalı .
Oda bizim yakamızı bıraksın nasıl ama çok kalmadımı iktidarda..

Işte sorunda burda sana göre çok kaldı bana göre daha çok uzun yolu var... sizler azınlıksınız çok kalıp kalmadığına çoğunluk sandıklarda veriyor cevabı... Türkiye Cumhuriyetindeyseniz erdoğan sizinde başkanınız bunu kabul edin.. gerçi kabul etmesenizde TC başkanı oldu artık :halay:

Tabii ki de zenginleri de çok.Bakmayın siz burada iki İnternet haberi okuyup ''fakirler'' diyenlere.Benim bulunduğum şehrin yarısına yakını Suriyeli.Şehrin en lüks semtlerinde oturanlar,altında gayet güzel arabası olanlar var.Herhangi bir akrabamın bile o semtlerde evi yok,hadi evi geçtim kirayla bile oturamazlar.Savaş falan desinler ama fakirlik demesinler artık cidden komik oluyor.Sanki biz harika şartlarda yaşıyoruz.

Bizim buradada ilk geldiklerinde sokallarda ellerinde bir karton açız yardim edin diye yazarlardı..
Sefillik diz boyuydu,bir süre sonra çok yüce birisi kimdi hatırlamıyorum artık sokakta bunları göremezsiniz demişti..
İnsanın beyniyle aklıyla dalga geçildi resmen..
Pazara gidiyorum ayakları çıplak tezgahta sebze meyva çalan çocuklar var hala..
Aleni hırsızlık yapıyorlar..

Işte sorunda burda sana göre çok kaldı bana göre daha çok uzun yolu var... sizler azınlıksınız çok kalıp kalmadığına çoğunluk sandıklarda veriyor cevabı... Türkiye Cumhuriyetindeyseniz erdoğan sizinde başkanınız bunu kabul edin.. gerçi kabul etmesenizde TC başkanı oldu artık :halay:

Hiç kusura bakmayında oy vermediğim birisi benim c.başkanım olamaz...
Her gelişin bir gidişi vardur unutmayın..

Ben umudumu kestim aslinda ulkemiz icin.. cunku hepsinin yiyici oldugunu dusunuyorum. Erdogani destekliyorum ama adam gercekten yanliz.. ya cok uzatmak istemiyorum ama.. ben hic bir donemde insanlarin memnun oldugunu hatirlamiyorum mesela...en basit seyden kriz cikiyor ulkede..

Bir gun belki baska biri gelir iktidara ki erdogandan sonra illaki bu olacak. Umarim o zaman bugunleri mumla aramaz milletimiz

Benim derdim de kişiler değil...
Ben de erdoğanın hep iktidarını korumak için oynadığını düşünüyorum...

Umarım bir gün bizim gibi bizi anlayacak, derdi memleket olan birileri çıkar...

Bir çoğumuzun aslında farketmediği bu ülke bizim, hiç bir liderin değil...Fakat bu dönemde en çok hazmedemediğim ülkeyi babalarının malıymış gibi kızlı oğullu damatlı ele geçirmeleri...oysa onlar bize hizmet etmek için ordalar...bugün bi tweet okudum adam diyor ki "diktatör dediğiniz adamın ülkesinde......" yazasım geldi bu ülke kimsenin değil...nerden geldiniz de sahip cıkiyorsunu...Osmanlı zamanında en azindan hükümdar babamım malı bu topraklar diyebiliyordu....Yaşadığım toprakların sahibi olup hiç bir hakkım olmamasını hazmedemiyorum...

Ben memurum burda muhalif paylaşım yaparken bile ya başıma bişey gelirse korkusu var...sosyal medyada memur olan iktidar yanlıları gümbür gümbür paylašm yaparken ben haklı olduğumu düşündüğüm hiç bir şeyi söyleyemiyorum...çok dokunuyor bu bana...eskiden en azından bu yoktu...

Hiç bir zaman tam anlamıyla özgür olmadık biz, sağ ya da sol, muhafazakar ya da değil hep horlanan görmezden gelinen bir kesim oldu..simdi görmezden gelinmekten öte insanlar işlerinden olup tutuklanma endişesi yaşiyor sırf muhalif düşüncelerini söyledikleri için...Ülkede bilim yok bilimsel çalışma yok, kural yok düzen yok, çok ciddi algı yanıltması çok fazla yalan var, her şey birileri daha çok kazansın diye yapılıyor...neyse kimin eliyle olursa olsun tek dileğim bir gün düze çıkmak...iki çocuğum var onların geleceģi tek düşüncem

Sen tontriko tontriko nun arkadaşımısın :p

Atarlımısın lafı da moda oldu hee
Gayet sakinim hatta pambık gibiyim :KK69:
Onu deme, bunu deme, yeni şeylerle gel, bu laf moda oldu vs vs vs...
Herkes herkesin arkadaşı olabilir, sizler gibi ayrımcı yaklaşmayı bıraktığı zaman :)
CHP liler ve AKP liler karşı karşıya gibi hissediyorum sen ve arkadaşların yorum yaptığında :) Hepimiz biriz oysa ki..
Pambık gibi olmana sevindim. Muharrem İnce tatile çıkmış bak. Kafa dinlemek güzeldir :) Ha bu arada Kılıçdaroğlu'nun yerine gelse çok ta güzel olur. Bence biz karşılıklı atışmak yerine Kılıçdaroğlu'nu istifa ettirmek için birlik olalım :)

Heh bi ülkeden kovmadığınız kalmıştı.
Erdoğan bence ülkenin yakasını bıraksın nasıl fikir :KK66:
Ülkeden kovmadık sakin ol :)) sadece ince'den al maaşını dedim derdinizi o dinlesin, o çözümler bulsun, o halletsin her işinizi diyorum sizler içinde güzel fikir değil mi :KK66: ülkenin yakasını bırakmasını halk istemiyor onu napcez :rapci:

AĞRI (AA) - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde, elektrik direğine bağlanıp başından vurularak öldürülen AK Parti sandık müşahidi Mevlüt Bengi'nin terör örgütü PKK mensuplarınca öldürüldüğü değerlendiriliyor.

Alınan bilgiye göre, dün Mevlüt Bengi'nin, Yaygınyurt köyü kırsalında elektrik direğine bağlandıktan sonra silahla kafasından vurularak öldürülmesine ilişkin soruşturma Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığınca sürdürülüyor.

İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin de yaptığı çalışma sonucu, Bengi'nin cesedinin yanında terör örgütü PKK mensuplarınca yazılan "2015 yılından beri devletin ajanlığını yaptığı için öldürülmüştür." yazılı not bulundu.

Bu nottan yola çıkarak konuya ilişkin soruşturmayı derinleştiren jandarma, Bengi'nin terör örgütü PKK mensuplarınca infaz edildiğini değerlendiriyor.

Ekipler, çok yönlü olarak soruşturduğu olayın faillerini yakalamak için çalışmalarına devam ediyor.

Bengi'nin ilçenin Türkmen köyünde bakkallık yaptığı ve 24 Haziran seçimlerinde ilçenin Çiftlik köyünde AK Parti sandık müşahidi olarak görevlendirildiği ancak bu görevi yedek sandık müşahidinin yaptığı öğrenildi.
? e var devletin ajanlari en basit iç anadolu un köylerinde bile.Olmakta zorunda Sonuçta pkk yaptı mı yaptı.Bunları mecliste temsil eden kim?temsil edeni seven kim???

Hiç kusura bakmayında oy vermediğim birisi benim c.başkanım olamaz...
Her gelişin bir gidişi vardur unutmayın..
Abla bugün bir röportaj izledim. Kadin 51 yaşında ve diyor ki CHP liyim. CHP doğru da yapsa, yanlış ta yapsa 18 yaşından beri destekliyorum ve Atatürk'cüyüm.. Atatürk'ün ilkeleri ne diyince de durakladi bi. Unuttum çok oldu dedi :))
Bence şimdiki CHP nin Atatürk ile bir alakası yok..

Son düzenleme:
Bence cogu secmen oyle bakiyor. Erdogan oyle guven verdiki yerini baskasi alir mi? Alabilir mi bilmiyorum.

Bu konuda katılıyorum size...ve emin olun erdoģan gittiği gün akp bitmiştir...benim düşüncemin bir önemi yok kitleleri sürükleyen çok ciddi bir liderlik vasfı var erdoğanın...ayak üstü kırk yalan söylüyor, söyledikleri önüne geliyor tık yok...inanın erdoģanın yerinde kılıçdaroğlu olsa kendi seçmeni topa koyardı...sözüm meclisten dışarı sizi tanımıyorum o yüzden bir şey söyleyemem ama erdoganın kitlesi genelde biat kültürü ile yetişmiş...büyüklerimiz bilir ile...

? e var devletin ajanlari en basit iç anadolu un köylerinde bile.Olmakta zorunda Sonuçta pkk yaptı mı yaptı.Bunları mecliste temsil eden kim?temsil edeni seven kim???
En az Soylu kadar haddinizi aşıyorsunuz CHP ye oy veren herkesi PKK ile ilişkillendirmek nasıl bir zihniyettir ? Bu dünyanın öbür dünyası da var umarım günah alan iftira atan herkes Cehennemin dibinde cayır cayır yanar da ibadetleri de kurtaramaz onları çünkü kul hakkının affı yok.

X