3 gün süren su gibi akıntı sebebi nedir?

meduze

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2009
201
0
Arkadaşlar herkese selam benim sorunum 3 gündür su gibi ılık bir şekilde akıntımın gelmesi sebebi sizce nedir enfeksiyon olabilirmi? Bunun için doktorada açıkçası gitmek istemedim bilenler varsa yardımcı olabilirmisiniz.a.s.

arkadaşlar kimse yokmu bilenler cevap versin çünkü ilk defa böyle oldu.[

enfeksıyon olabılır bence dr bı gorun tahlıl yaptır en azından onlem almıs olursun canım gecmıs olsun

canım kaşıntıda varsa büyük ihtimal enfeksiyon ....dr git ilaçlarla geçiyo zaten

canım kaşıntıda varsa büyük ihtimal enfeksiyon ....dr git ilaçlarla geçiyo zaten

Kaşıntı yok zaten 3 gün sürdü günde 3 4 defa geldi.Şuan yok gelmiyor tam yumurtlama zamanlarımda oldu onunda etkisi olabilirmi acaba?

enf labılır kokulu mu antıbıotık fıtıl kullanıyorsun gecıyor korkma gıt dr egerenf ıse edavıedılmezse rahım agzında yaraya cevırıyo

ben enfeksiyon geçirmiştim.gece yatarken fitil koyuyodum.sabah sanki altıma yapmışım gibi ıslak kalkıyordum.aynı su gibi.gün içindede su gibi aktığı olurdu.ama fitili kullanırken oluyordu.

Kaşıntı yok zaten 3 gün sürdü günde 3 4 defa geldi.Şuan yok gelmiyor tam yumurtlama zamanlarımda oldu onunda etkisi olabilirmi acaba?

canım ozaman yumutlama dönemine bağlı olabilir canım istersen aklında kuşku varsa dr a görün ...yerimseniben

X