3 haftada değişim yarışı !

kaldı kaldııı :) katıl canım en kötü ben varım onlarda gelir gene :) boy kilo, hedefini yazarmısın . Ne yediklerini, spor yapıyormusun
Fulya ben 28 yaşındayım evliyim ve hep evdeyim bu süreçte. Şuan 68 kiloyum. 76dan düştüm diyet geçmişim var yani. Şuanda da bir diyetisyenle çalışıyorum. Spor olarakta gün içinde toplamda 10 bin adım(koşu bandı ve evdeki adımlar dahil) ve 10 dakikalık egzersizler yapıyorum bir uygulama üzerinden. Hedefim 52 kg olmak.

Fulya ben 28 yaşındayım evliyim ve hep evdeyim bu süreçte. Şuan 68 kiloyum. 76dan düştüm diyet geçmişim var yani. Şuanda da bir diyetisyenle çalışıyorum. Spor olarakta gün içinde toplamda 10 bin adım(koşu bandı ve evdeki adımlar dahil) ve 10 dakikalık egzersizler yapıyorum bir uygulama üzerinden. Hedefim 52 kg olmak.
ne güzel 8 kilo vermişsin bile :) hareketinde gayet iyi önemli olan sürdürülebilirlik .

Merhaba kizlar bende katilicam takibe aldim ama hergun diyet kafasiyla uyanip bozuyorum motive olamadim bi türlü

Merhaba kizlar bende katilicam takibe aldim ama hergun diyet kafasiyla uyanip bozuyorum motive olamadim bi türlü
Çok normal kaçamaklar olması herkes yiyor zararlı dediğimiz ürünleri. Diyet olarak bakma bozulan bişey yok. Sağlıklı beslenmeyi öğrenme olarak bakabilirsin olaya :) şöyle diyet listen varsa haftada 1 2 gün kaçamak yaptıysan diyeti bozdum değil de bir haftanın 5 günü sağlıklı beslendim diye düşünüp mutlu olabilirsin mesela. Stres yaparsan vücut kortizol hormonu salgılar ve daha çok yemeye teşvik eder. Bir öğün sağlıksız beslenmek diyetini bozmaz. Tadını çıkararak ye suçlu hissetme. Ama bir sonraki öğün dengelemeyi dene. Daha hafif ye mesela. İnan bunu başarınca gidiyor kilolar. :)

Günaydın canım. Nasılsın?
Ben çok yorgunum dün temizlik yaptım ve öldüm. Ellerim belim dizim her yerim yara bere içinde. Hızlı hızlı yapıcam diye vura çarpa her yere kendimi sakat bıraktım sanki. Dünkü efora inşallah bugün değişim görürüm ya da geçen ki temizlik gibi yine şişerim. :mad:

Günaydın canım. Nasılsın?
Ben çok yorgunum dün temizlik yaptım ve öldüm. Ellerim belim dizim her yerim yara bere içinde. Hızlı hızlı yapıcam diye vura çarpa her yere kendimi sakat bıraktım sanki. Dünkü efora inşallah bugün değişim görürüm ya da geçen ki temizlik gibi yine şişerim. :mad:
iyiyim aynı ofisteyim aşırı yorgun ve uykusuzum erken yatıyorum ama asla dinlenemiyorum. kız yavaş ol sakatlama kendinii öyle kendinden geçerek temizlik mi yapılır

Bu sabah 74.5 çıktım. Pazartesi gününe göre 0.5 düşüş. Senin nasıl canım.
ben 56.3 çıktım gram gramda gitse -gittiği sürece sıkıntı yok :) dikkat etmeye çalışıyorum daha çok ama geliyor gelmekte olan (haftasonu) :silah: ve büyük ihtimalle görümcemler kalmaya gelicek onlarda baya yiyolar etli butlu ve mutlular. Benim adamda saolsun 5 dk durmaz. meyve , tost, kek börek, nutellalar :KK43: haftasonundan sağ çıkarsam önüm aydınlıktır

iyiyim aynı ofisteyim aşırı yorgun ve uykusuzum erken yatıyorum ama asla dinlenemiyorum. kız yavaş ol sakatlama kendinii öyle kendinden geçerek temizlik mi yapılır
Çalışınca insanın beyni çok yoruluyor. Uyku bile işe yaramıyor, çözüm bulamayınca. Erken bitirip dışarı çıkasım vardı ama bitmedi.
ben 56.3 çıktım gram gramda gitse -gittiği sürece sıkıntı yok :) dikkat etmeye çalışıyorum daha çok ama geliyor gelmekte olan (haftasonu) :silah: ve büyük ihtimalle görümcemler kalmaya gelicek onlarda baya yiyolar etli butlu ve mutlular. Benim adamda saolsun 5 dk durmaz. meyve , tost, kek börek, nutellalar :KK43: haftasonundan sağ çıkarsam önüm aydınlıktır
Aynen gram gram yeterki gitsin, geri gelmesin kilolar. Haftasonu beni zaten bu hafta bitirdi. 73'leri görmüşken 75 oldum pazartesi. İnşallah yediğin yaramaz hemen vücut atar gider.

X