3 haftada değişim yarışı !

selamlar ben bu sabah 56.2 çıktım haftasonu baya cozutmuştum artık toparliycam :) hedefe devam siz neler yaptınız
Bende geçen haftaya göre daha iyiyim. Haftada bir kilo ama olsun. Hiç yoktan iyidir. Kilo almayayımda azar azar gitsin artık. Zaten sokağa çıkma yasağı evde yapabilceğim egzersiz olayı kısıtlı. Ben evde hoplasam zıplasam alt kat rahatsız olacak. Bilmiyorum beni gerçekten zorluyor.

Bende geçen haftaya göre daha iyiyim. Haftada bir kilo ama olsun. Hiç yoktan iyidir. Kilo almayayımda azar azar gitsin artık. Zaten sokağa çıkma yasağı evde yapabilceğim egzersiz olayı kısıtlı. Ben evde hoplasam zıplasam alt kat rahatsız olacak. Bilmiyorum beni gerçekten zorluyor.
haftada 1 çok iyi :) ben 100 gram verince bile mutlu oluyorum

britneyyyyy britneyyyyy canım diyet nasıl ilerliyor? Neler yapıyorsun?
canim selam..ben gene normal rutinde devam ediyorum mesla az once mantarli yumurta yaptim+1 dilim peynir+bol domates,salatalik ve yesillik yaninda yesil cay. haftasonu 2 ana 1 ara yapiyorum gec kalktigim icin aksamada tavuk salata felan yerim. Sporda yapmaya calisiyorum azda olsa her gun. Heleki haftasonu 0 hareket oluyor. Su anlik kilom asagi yukari inip gidiyo 55-56 arasi ama sikilasiyorum o yuzden dert etmiyorum. haftada 1 kacamak yapiyorum daha dun aksam yaptim. Genelde bu tarz gidiyorum. Sen napiyorsun nasil gidiyor diyetin? valla grup dagildi yeni grup acmayi dusunuyorum yarin/ yilbasina kadar verebildigimizi verelim diye:)

canim selam..ben gene normal rutinde devam ediyorum mesla az once mantarli yumurta yaptim+1 dilim peynir+bol domates,salatalik ve yesillik yaninda yesil cay. haftasonu 2 ana 1 ara yapiyorum gec kalktigim icin aksamada tavuk salata felan yerim. Sporda yapmaya calisiyorum azda olsa her gun. Heleki haftasonu 0 hareket oluyor. Su anlik kilom asagi yukari inip gidiyo 55-56 arasi ama sikilasiyorum o yuzden dert etmiyorum. haftada 1 kacamak yapiyorum daha dun aksam yaptim. Genelde bu tarz gidiyorum. Sen napiyorsun nasil gidiyor diyetin? valla grup dagildi yeni grup acmayi dusunuyorum yarin/ yilbasina kadar verebildigimizi verelim diye:)
Ben evden çıkmadığım için sabitim büyük ihtimalle. Aslında ben de sadece dün cips yedim. Kahvaltı da peynir, hindi salam, yeşil zeytin, domates, salatalık, roka ve 2 dilim ekmek yedim. Kahvaltıyı yeni yaptığım için sanırım sadece akşam yemeği yerim. Arada kahve ile geçiştirmeyi düşünüyorum. Belki akşam tavuklu salata ya da deniz börülcesi yapabilirim. Yarın artı çıkmamak için çok fazla yemek yemek istemiyorum.

Merhaba kızlar ben de yarışmaya katılmak istiyorum 16 yaşındayım 78 kilodayım tahminim 56 kilo olmak istiyorum grubumuza katılmayı bende yorum 6 saat sonra istiyorum bugün diyete başladım gayet güzel gidiyor şu ana kadar

X