30 yaşında bakire olmak?

Ben sizde gördügüm şey tamamen yaş takıntısı bunu çok vurgulamışsınız 30 yaş çok geç degil yani sırf yaşım 30 oldu artık geç kaldım düşüncesi ile yaşarsanız pişman olmanız yüksek ihtimal bence akışına bırakın o an geldigi zaman hissedersiniz zaten ve olacak olan olur hiç belli olmaz karşınıza çıkar belki dogru kişi
Bilmiyorum akışına bırakıyorum umarim hayatimda guvendigim ve sevdiğim biri olur ve onunla deneyimlerim bunu

Vajinismus baska bişey diye biliyorum ama neyse teşekkürler fikirleriniz için
Siz ilişkiden korkmuyor musunuz sex yapmaktan korkma bazen vajınusmus olabiliyor ama tabi bunun olup olmadığını bilmek için de belli Bi seviyeye gelmek lazım siz öpüşmeden ileri gitmemişsiniz önce biraz dhaa ilerlemek gerekir

Çok farklı bir yerden bakmissiniz olaya bakis acinizi pek sevemedim ama teşekkür ederim.

Burada sormamdan gereken bir soru olduğunu anlamışsındır belki 😂

Hayır bence acayip değil bu yaşa kadar ilişki yaşamamış olmak. Ama istiyorsanız neden olmasın ki, neyden korkuyorsunuz tam anlamadım.
Özel bir ilişki ile de olmak zorunda değil. Cinsel çekim olan herhangi biri ile de olabilir. Karşındaki insanla özel bir ilişki yaşamak değil de bunu yaşadığın adamın güvenilir biri olması daha önemli bence.

Siz ilişkiden korkmuyor musunuz sex yapmaktan korkma bazen vajınusmus olabiliyor ama tabi bunun olup olmadığını bilmek için de belli Bi seviyeye gelmek lazım siz öpüşmeden ileri gitmemişsiniz önce biraz dhaa ilerlemek gerekir
Seksten korkmuyorum ben. Benim korkularım baska. Neyse çok teşekkür ederim fikirlerinizi için.

Evlenecek adamı bulana kadar 5 tane sevgilisi olursa ve hepsiyle sevişirse ortalık kadını olur iması yapıyorsunuz. Kimseye az sevişmiş ya da hiş sevişmemiş olma borcumuz yok.
Arkadaş sadece eşi ile yaşadıgı için bunu gurur meselesi yapmış 🤣 geri kalan herkese bu gözle bakıyor

Burada sormamdan gereken bir soru olduğunu anlamışsındır belki 😂

Hayır bence acayip değil bu yaşa kadar ilişki yaşamamış olmak. Ama istiyorsanız neden olmasın ki, neyden korkuyorsunuz tam anlamadım.
Özel bir ilişki ile de olmak zorunda değil. Cinsel çekim olan herhangi biri ile de olabilir. Karşındaki insanla özel bir ilişki yaşamak değil de bunu yaşadığın adamın güvenilir biri olması daha önemli bence.
Teşekkür ederim fikriniz için. Umarim neyden korktuğumu anlayacak akıllı kadınlar bana fikir verir.

Ney peki söyleyin korkularınızı ki bizde ona göre yardımcı olalım ben konuyu okuyunca ileri gidip ilişki yaşamaktan korkuyorsunuz anladım
Duygusal olarak çok hassas biriyim ben. Cinselliği yaşadığım adama büyük ihtimalle baya baglaniirm gibi hissediyorum uzulmekten korkuyorum gibi şeyler olabilir

Teşekkür ederim fikriniz için. Umarim neyden korktuğumu anlayacak akıllı kadınlar bana fikir verir.
Siz yazmasanız nasıl anlayacaklar önce adam akıllı net bir konu açın bence bide akıllı kadınlar anlar yazmanız ayrı itici anlamayan geri z. Kalı falan mı oluyor

Siz yazmasanız nasıl anlayacaklar önce adam akıllı net bir konu açın bence bide akıllı kadınlar anlar yazmanız ayrı itici anlamayan geri z. Kalı falan mı oluyor
Hayır tabiki de öyle demek istemedim ama gayet net yazdım aslında ya sadece hoş olmayan yerlere çekiliyor hoşlanmadım bu durumdan. Ben tecrübeli kadınların fikirlerini almak istiyorum issiz güçsüz muhafazakar teyze kafasindaki insanların fikirlerini merak etmiyorum ki

Sürekli korkarak sağlıklı bir ilişki yaşayamazsınız ki bu sadece cinsellikle sınırlı da değil. Cinsellik yaşarım daha çok baglanirim sonra ayrilirim sonra daha çok üzülürüm diye düşünürseniz muhtemelen oyle olur. Ama güzel bir ilişki yaşamak istiyorum buna cinsellik de dahil fakat her ilişki gibi bitebilir ya da devam da edebilir diye düşünürseniz daha olaganlastirirsiniz.

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
siz kendi baskılandığınız şeyleri başkaları rahat yapınca kıskanan kişilerdensiniz sanırım :) üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim

siz kendi baskılandığınız şeyleri başkaları rahat yapınca kıskanan kişilerdensiniz sanırım :) üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim
Yapın o zaman yeni nesilde yapmayan kalmadi yazmış bide. Sonra ben agzimi bozunca tepki alıyorum. Yapmayan kalmadi dediği şey de seks. Gerçekten şaka gibi.

X