30 yaşında bakire olmak?

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
Neden, ne oluyor yapınca? 😁

Teşekkür ederim fikriniz için. Umarim neyden korktuğumu anlayacak akıllı kadınlar bana fikir verir.
İnsanlar ciddiye alıp size yardımcı olmaya çalışmışlar üsluba bak…Bize ne sizin hymeninizden de olmayan seks hayatınızdan da. İnsan gibi yazmayacaksanız açmayın konu

Ciddiye almasin o zaman? Herkes fikrini yazmak zorunda değil 😃
Ciddiye alınmayacak biri olduğunu söylemen iyi oldu 👍🏻
Konu açıyorsan cevap verilir. Sana cevap verilmesini istemiyorsan konu açmayacaksın.
Biz de senin seks hayatını bilmek zorunda değildik ama gördük ne yapalım? Sen de konu açmasaydın o zaman. Herkes konu açmak zorunda değil

İnsanlar ciddiye alıp size yardımcı olmaya çalışmışlar üsluba bak…Bize ne sizin hymeninizden de olmayan seks hayatınızdan da. İnsan gibi yazmayacaksanız açmayın konu
Bize ne demissiniz de burası insanların herhangi bir konuda fikir aldığı bir forum sitesi yani bize ne
Olmayan seks hayatim sizi ilgilendirmiyorsa burda ne isiniz var çıkın o zaman ahaha ilgilendiriyor demek ki

Ciddiye alınmayacak biri olduğunu söylemen iyi oldu 👍🏻
Konu açıyorsan cevap verilir. Sana cevap verilmesini istemiyorsan konu açmayacaksın.
Biz de senin seks hayatını bilmek zorunda değildik ama gördük ne yapalım? Sen de konu açmasaydın o zaman. Herkes konu açmak zorunda değil
Tamam hatce teyze

Bize ne demissiniz de burası insanların herhangi bir konuda fikir aldığı bir forum sitesi yani bize ne

Olmayan seks hayatim sizi ilgilendirmiyorsa burda ne isiniz var çıkın o zaman ahaha ilgilendiriyor demek ki
Heh işte fikir alınan bir forum sitesinde insanlar gayet de fikrini belirtebilir yani :)

Heh işte fikir alınan bir forum sitesinde insanlar gayet de fikrini belirtebilir yani :)

Tamam iste bende fikrini begenmedim ve fikrinden dolayı onun azicik aklını kullanmadigini belirttim bi sakınca görmüyorum bunda

Siz ilişkiden korkmuyor musunuz sex yapmaktan korkma bazen vajınusmus olabiliyor ama tabi bunun olup olmadığını bilmek için de belli Bi seviyeye gelmek lazım siz öpüşmeden ileri gitmemişsiniz önce biraz dhaa ilerlemek gerekir

Tamam iste bende fikrini begenmedim ve fikrinden dolayı onun azicik aklını kullanmadigini belirttim bi sakınca görmüyorum bunda

İki mesaja da bakınca kimin aklını yeterince kullanmadığı aşikar sanki. Söylenecek çok şey var da anlamazsınız 👍🏻

İki mesaja da bakınca kimin aklını yeterince kullanmadığı aşikar sanki. Söylenecek çok şey var da anlamazsınız 👍🏻
Soyleyecek çok sey var evet özellikle sizin soyleyecek çok şeyiniz olmalı şöyle bi baktım da her konuda fikir belirtmişsiniz vaktiniz bol olmali 😃

İlişkinin içine cinsellik girdikten sonra ne kadar ciddi bir iliski olsa da iş artik hep oraya gidiyor... Cinsellik için yapilan buluşmalar, muhabbet bile oralara gidiyor. Bu sadece erkek ihtiyaci değil,kadinlarinda bir ihtiyaci. Kimse kabul etmesede kadinlarinda cani istiyor:) siz de bir kere yaptiktan sonra isteyeceksiniz. Hatta buluşmaya giderken bile ne olur ne olmaz diye sexe hazir bir sekilde cikacaksiniz evinizden. Peki o kişiden ayrilirsaniz? Diger sevgilinizlede yapmak isteyeceksiniz çünkü o sex esnasindaki guzel duyguyu tattiniz. Ya ondan da ayrilirsaniz? Kendinize hakim olabilcekmisiniz? Ya bir sonraki sevgilinizdede yapmak isterseniz ne olacak. Bence bu yasiniza kadar yapmadiysaniz bundan sonrada uzak durun. Evlenene, bir nişan söz ilişkinin adı koyulana kadar kimseyle yapmayin. Naçizane.
Ne alâka yahu? Tabii ki isteyecek, tabii ki yapacak, bundan doğal ne var? Bir kere yaşayan önüne gelenle yatar kalkar demek istemişsiniz amiyane tabirle de, öyle bir şey yok. Kan gören vampir durumu olmuyor, herkesle yaşanacak bir şey zaten değil.

Merhaba. Bu sitede çoğunlukla kadın üyeler olduğu için ve kadınların da fikrini öğrenmek istediğim için bişey sormak istiyorum. Ben 30 yaşında bir kadınım. Daha önce hiç cinsellik yaşamadım. Cinsellikle ilgili yaşadığım tek sey kısa süreli öpüşme. Yıllardır hayatimda kısa süreli flört dışında kimse olmadı. Uzun zamandır bu konuların üstüne düşünüyorum. Sizce bu yasta cinsellik yasamamis olmak normal mi? Bu tamamen benim tercihimdi bu arada. Muhafazakar biri değilim baskıcı bi ailem de yok. Çok güzel değilim ama çirkin de değilim.

Açıkçası cinselliği yasamak istememe ragmen çok korkuyorum. Neyden korktuğumu tam olarak bilmiyorum ama korkuyorum. Ve ilk cinselliği nasıl yasayacagimi bilmiyorum. Kiminle yasayacagimi. Şimdiye kadar uzun süreli güzel bir iliskim de olmadı. Karşıma çıkan erkekler hep yalancı güvenilmez insanlardı yani yaşadığım hayal kırıklıkları da oldu. Bu yüzden kimseye güvenemiyorum. Ve cinselliği sanırım gözümde epey büyütüyorum. Ama bunu yaşamak da istiyorum artık. Sonuçta 30 yaşındayım. Bana tecrübelerinizden yola çıkarak fikir verir misiniz?
Özgüveniniz mi yok? Ya rezil olursam ya beceremezsem komik gözükürsem ya da karşımdaki insan beni yargılarsa gibi kaygılarınız mı var?

Çok düşünmryin akışına bırakın bence evliliği bekleyin. İnşallah karşınıza iyi bir erkek çıkarda onla yaşarsınız

Bakış açısı dogru tadına baktıktan sonrası geliyor yani vücut bunu istiyor ha kendine hakim olabilirsin ama inan bana bu yapmadan önceki ile aynı olmayacak insan bilmediği bişeye karşı kendini daha rahat uzak tutar ama yaptıktan sonra o hissi yaşadığın için tekrar yaşamak isteyeceksin. evet dogru yazmış kadınlar da istiyor sadece bizdeki tabulardan kaynaklı istiyorum demek zor geliyor hatta kocasından istemeye utananları da gördük şahsen ben kendimden örnek verecek olursam eşimden daha düşkünüm sex yapmaya bana kalsa hergün sevişirim yani bunu hissediyorum vücudum bunu istiyor bu duygu sex yapmadan önce bu kadar yogun şekilde yoktu ama sanki yaptıgın zaman Bi dügme oluyor ona basıyorsun ve vücut bunu ister hale geliyor gibi garip bişey
Yoo yapmadan önce de gayet istek oluyordu bende.zor dayanıyordum.mastürbashon falan yapıyordum.yaşamasanız da isteniyor.bu arada tuhaf birisiniz.hem seksi sevip hem de bu şekilde tavsiye vermek tutarsız geldi bana.

E peki sırf sürekli isteyecegim diye uzak mi duracagim cinsellikten ne yapacağım bilmiyorum ya evlilik falan da yok şuan da ve yaşıtlarımin çoğu yaşadı bunu. Ve sırf bakire oldugum için erkeklerin benden uzak durduğunu fark ettim
Bakire olduğunu söyleme.yoksa 50 yaşına kadar bakire kalırsın.erkekler daha çok korkuyor birinin ilk ilişkisi olmaktan 😁

Ha, o zaman ben evlenmeden de yapmak istiyorum diyorsunuz. Yapın o zaman yapmayan kalmadı yeni nesilde. Güzel bir duygu ama sonu gelmiyor, insaniz robot degiliz ve canimiz istiyor. Ama her hayatiniza girenlede yapmayin:)
Herkesle güzel bir duygu değil ki.ben de seksi çok seven bir kadınım, hergün yaparım ama 30 kişiyle tanişsam seks yapmak isteyeceğim 1,2 kişi anca çıkar.seksi seven her kişi herkesle seks yapabiliyor diye birşey yok.ten uyumu, zihin uyumu, sevgi, saygı, hoşlantı, rahatlık, alışma o kadar çok etken var ki.gerçekten çok çelişkili birisiniz hem robot değiliz diyorsunuz hem de seksi seven herkesin herkesle yatabileceğini düşünüyorsunuz.seksi çok sevmeme rağmen yeterince hoşlanmadığım birine çorak araziler gibiyim.o işler de hiç kolay değil.

Bilmiyorum gerçekten ne yapacağımı. Sonuçta 30 yaşındayım cinselliğin c'sini bile yasamadim ve bu bir ihtiyaç. Evlilik falan da uzun süre yok gibi görünüyor. Kimseye de bağlanıp biseyler yaşayıp sonra üzülmek istemiyorum hassas biriyim çünkü
Gülü seviyorsan dikenlere göz yumacaksın.hepimiz aşk acisı çektik.ben de çok hassasım ama yapacak birşey yok.hiçbirşey yaşamadan da olmuyor.

X