30 yaşındaki görümcemin bitmek bilmeyen 5 yaşındaki çözülmeyen davranışları.

buna çözüm olmaz karekter meselesi aç gözlü ,asalet yok olmayan da böyle sürekli ister ne kadar itici olduğunuda görmez
şükür aç gözlü görümcem yok

buna çözüm olmaz karekter meselesi aç gözlü ,asalet yok olmayan da böyle sürekli ister ne kadar itici olduğunuda görmez
şükür aç gözlü görümcem yok
Valla bende çözüm bulamadım. Bi ben itici olduğunu düşünmüyorum değil mi ? O kadar rahatsız edici ki yani dese ki “ abi bir gün şunu yiyelim size de uygunsa” kendim alırım zaten. Şuursuzca bağırıp istiyor bir de hesap soruyor. Mesafe koydum ama böylede vicdan yapıyorum.

Valla bende çözüm bulamadım. Bi ben itici olduğunu düşünmüyorum değil mi ? O kadar rahatsız edici ki yani dese ki “ abi bir gün şunu yiyelim size de uygunsa” kendim alırım zaten. Şuursuzca bağırıp istiyor bir de hesap soruyor. Mesafe koydum ama böylede vicdan yapıyorum.
Vicdanlık bir durum yok herkes haddini yerini bilecek

Eşim bugün kardeşine uğradı. Uğradıktan 5 dakika sonrada akşam hamburger yiyelimmi dedi. Görümce hanım sanırım hamburger istedi. Dedim yok akşama şunu yapalım :) mevzu yaptığım için diyemiyorda x istiyor diye.
Böyle devam etmen herkesin hayrına olacak. İyi yapmışsın

Böyle devam etmen herkesin hayrına olacak. İyi yapmışsın
Kızın işi gücü laf sokmak. Dün eşi eşime şunu buraya götürürmüsün oralarda işin var mı dedi. Eşimde oralara işim çıkmıyor deyince “ bizim işimiz olunca abimin işi orda olmaz zaten” diye laf soktu kardeşi. Eşimde boş konuşma ne saçmalıyorsun dedi. İnanın anlam veremiyorum. Eşim annemin polarını giyip annesininki daha giymediği için bağırıyor annesini benim aldığımı giymiyormusun lan diye. Siz düşünün içlerini.

Sıkıntıdayız sıkıştık tasarruf yapmamız idare etmemiz lazım üçün beşin hesabını yapmam lazım gibi konulaar açın yanlarında dertleşmek gibi ,kara kara düşünüyorum her şey pahalı dikkat etmemiz gerek vs gibi gibi … eşek değilse anlar susar ,siz de kocasından isteyin onun enişte pasta al da yiyelim filan diye

Direkmen seni kıskanıyor. Abisinin sana yağdırdığını felan düşünüyor herhalde. Kuman hayırlı olsun

Fenalik geldi bana. Ah görümceler kardeslerine abilerine yengelerine neden rahat huzur vermezler. Almiyacaksin diceksin otuturcaksin kocani. Bu ne sanki sokaktan topluyorsun yok pastaymis lokummus. Gezmeye giderken pesinize takilmasina ayrica sinir oldum. Esinle konus baska yolu yok.

Bu kadar mevzu ayda bir görüşmelerde oluyorsa, siz de görmezden gelin. Bunu düşünmesi gereken kişi eşiniz.
Kendinizi de yokluğa odaklamayın. Siz ekonomi yaparken bunun yarattığı baskıdan boğulmuşsunuz bence. Görümce de buna gerekçe olmuş gibi duruyor. Ben böyle bir şeye ne sinirlendirdim, ne gönül tüketirim. Ne halleri varsa görsünler.

Sıkıntıdayız sıkıştık tasarruf yapmamız idare etmemiz lazım üçün beşin hesabını yapmam lazım gibi konulaar açın yanlarında dertleşmek gibi ,kara kara düşünüyorum her şey pahalı dikkat etmemiz gerek vs gibi gibi … eşek değilse anlar susar ,siz de kocasından isteyin onun enişte pasta al da yiyelim filan diye
Konum hortlamış 😌 çözüldü kızlar çok nadir ya da hiç yapmıyor artık.

Direkmen seni kıskanıyor. Abisinin sana yağdırdığını felan düşünüyor herhalde. Kuman hayırlı olsun
Evet ama düzeldi. Ben özgüvenli oldukça yanımda saçma hareketleri bitti gibi. Dün eşimin bana aldığı orjinal çantayı gördü diyo çok güzelmiş bana bıraksana :) dedim aa olmaz kocam hala taksidni ödüyor :) eşimde orjinal o çok para verdim diyince öff tamam abi sus dedi. Yani tamam anladık karına düşkünsün uzatma demek istiyor :)

Fenalik geldi bana. Ah görümceler kardeslerine abilerine yengelerine neden rahat huzur vermezler. Almiyacaksin diceksin otuturcaksin kocani. Bu ne sanki sokaktan topluyorsun yok pastaymis lokummus. Gezmeye giderken pesinize takilmasina ayrica sinir oldum. Esinle konus baska yolu yok.
Canım benim konu eski ve düzeldi 🥰 bırak peşime takılmaya birşey isteyebilecek kadar göremiyor abisini artık yaptıklarından.

Canım benim konu eski ve düzeldi 🥰 bırak peşime takılmaya birşey isteyebilecek kadar göremiyor abisini artık yaptıklarından.
Ay çok sevindim düzelmesine. Çok uzun okuyamsdım tüm yorumları. Benm gorumcemdd bir zamanlar böyleydi eşinden ayrı bride kızı var markete gönderirdi evdeki işleri yaptırırdı. Teşekkür etmezdi. Ben agzımı açmadan eşim mesafe koydu oda küstü kardeşine 2 yıldır küsler .
Siz nasıl düzElttiniz bu sorunu

Ay çok sevindim düzelmesine. Çok uzun okuyamsdım tüm yorumları. Benm gorumcemdd bir zamanlar böyleydi eşinden ayrı bride kızı var markete gönderirdi evdeki işleri yaptırırdı. Teşekkür etmezdi. Ben agzımı açmadan eşim mesafe koydu oda küstü kardeşine 2 yıldır küsler .
Siz nasıl düzElttiniz bu sorunu
Kendimi düzelterek. Eşimle bağımı güçlendirdim. Eşimle bağım güçlenince benim mutluluğum için uğraştı. Diğer herkes 2. Planda kaldı. Benimle ilgilenmekten ve vakit geçirmekten diğerleriyle iletişim azaldı. Fikirlerimi öne sürdükçe ve özgüvenli oldukça çirkefliklerini kenara bırakmak zorunda kaldılar. Sanırım bi de pişmanlar çok özlüyorlar eşimi. Görümcem yokmuş gibi davranıyorum genelde çünkü. Gezmeye çağırmıyorum kahveye çağırmıyorum hadi çay koy geliyorum demiyorum mesajlaşmıyorum ve enerjimi onunla muhabbet etmeye harcamıyorum. İçimden de gelmiyor.

X