5 aylık hamileyim evliliğim bitmek üzere

Tecrübe döneceksiniz yaşamadığınız kalmamış hala aramadı etmedi eşyamı göndermedi ana tema bu adama da laf soktuğunuzu sanıyorsunuz ama erkekler için cevap vermek cevap vermektir isterseniz sövün , sizde boşanacak göz yok
Adamda sizi iyi yemiş para için hemen çocuk falan kitlemiş sizi bitti gitti
Durumu anlatmak icin kullandim bircok kelimeyi acikcasi boyle bir insan beni hak etmiyor

Durumu anlatmak icin kullandim bircok kelimeyi acikcasi boyle bir insan beni hak etmiyor
Sizi hak etmeyen insanın iki manipülasyonuna kanıp niye 5. Aydan hamile kaldınız? Ömür boyu bu herifle artık bağınız var farkındasınız dimi

10 aydır evlisiniz 5 aylık hamilesiniz. Lütfen çok rica ediyorum yapmayın şunu artık hanımlar. Adamların karakterini, kim olduğunu çözmeden, ekonomik olarak ayağa kalkmadan, aile olarak toparlanmadan çocuk yapmayın.
Çok üzüldüm durumunuza. Dinler misiniz bilmiyorum ama boşanın. Emin olun bebeğin o evde büyümesi onun ve sizin için daha
Sizi hak etmeyen insanın iki manipülasyonuna kanıp niye 5. Aydan hamile kaldınız? Ömür boyu bu herifle artık bağınız var farkındasınız dimi

Kayınvalide mi dövdü anlamadım ben? Birde adamın kumar oynadığını nerden anladın annesine göndermişsiniz?

Boşanmak istemiyorsun bence. Ama çok büyük hata edersin. 1 tane çocuğun olacak 2.ve 3.olmadan şimdiden yolları ayir. İleride çok daha zor olur.
Evden giderken gitmemem icin cekti dusurdu telefonumu almak icin elimi ısırdı
Yok ben kesin kararlıyım istemiyorum zaten

Kayınvalide mi dövdü anlamadım ben? Birde adamın kumar oynadığını nerden anladın annesine göndermişsiniz?

Boşanmak istemiyorsun bence. Ama çok büyük hata edersin. 1 tane çocuğun olacak 2.ve 3.olmadan şimdiden yolları ayir. İleride çok daha zor olur.
Kumarı anlamam zor olmadı eşim oynarken yakaladım ve kart ekstresinde farkli isimlerle gorunuyor

Evden giderken gitmemem icin cekti dusurdu telefonumu almak icin elimi ısırdı
Yok ben kesin kararlıyım istemiyorum zaten
İşte bu elinizi ısıran manyaklarla bir ömür organik bağınız oluştu. Çocuk bu demek.

Daha evlilikte, aile birliğinde size bunları yaparken, boşanınca tavırları nasıl olucak biliyor musunuz?
Çocuğun biraz yaşı büyüsün, baba evine yatılı göndericeksiniz (mecbursunuz yasal olarak) elinizi ısıran kadın arkanızdan "anan şöyleydi böyleydi yavrum" diye çocuğunuzun aklıyla oynayacak. Baba zaten ne idüğü belirsiz.

En iyi ihtimalle şansınız varsa adam yeniden evlenir de, sizi çocukla beraber silerler de hiç değilse anne-çocuk devam edersiniz, daha sağlıklı bir ortamda büyür.
En iyi senaryo bu yani.

İşte bu elinizi ısıran manyaklarla bir ömür organik bağınız oluştu. Çocuk bu demek.

Daha evlilikte, aile birliğinde size bunları yaparken, boşanınca tavırları nasıl olucak biliyor musunuz?
Çocuğun biraz yaşı büyüsün, baba evine yatılı göndericeksiniz (mecbursunuz yasal olarak) elinizi ısıran kadın arkanızdan "anan şöyleydi böyleydi yavrum" diye çocuğunuzun aklıyla oynayacak. Baba zaten ne idüğü belirsiz.

En iyi ihtimalle sizi çocukla beraber silerler de hiç değilse anne-çocuk devam edersiniz, daha sağlıklı bir ortamda büyür.
En iyi senaryo bu yani.
Yetiştirmeyle aynı olmaz diye düşünüyorum. Cocuk gittiginde boyle seyler yasanirsa da hukuksal devamini getiririm umarim silerler gercekten

Yetiştirmeyle aynı olmaz diye düşünüyorum. Cocuk gittiginde boyle seyler yasanirsa da hukuksal devamini getiririm umarim silerler gercekten
Sağlam bir avukat tutun, uğradığınız bu fiziksel ve ekonomik şiddeti her şeyi kayıtlara geçirtin, tazminat talep edin, çocuk için nafaka ve geri kalan düzenlemeler çok önemli. Bundan sonrası o gerekçeli karara göre düzenlenecek.

Çok titiz davranmalısınız. O tarz şeyler yaşanırsa da yasalar maalesef çok fark etmiyor, çok yorucu, kanıtlaması zor süreçler. Sizin iddialarda bulunup dava açtığınız süreçte bile çocuk gidip gelmeye devam edecek. Henüz hamilesiniz sürecin çok başı, fakat bu aşamada her şeyin iyi düşünülmüş olması gerek.

O ruh hastası aile oğullarına yeniden birini bulmayı başarırsa zaten o zaman da o kadını hedefe koyacakları için, siz gündemden düşersiniz muhtemelen. O zamana dek zor olabilir.

Umarım aile desteğiniz vardır

Sağlam bir avukat tutun, uğradığınız bu fiziksel ve ekonomik şiddeti her şeyi kayıtlara geçirtin, tazminat talep edin, çocuk için nafaka ve geri kalan düzenlemeler çok önemli. Bundan sonrası o gerekçeli karara göre düzenlenecek.

Çok titiz davranmalısınız. O tarz şeyler yaşanırsa da yasalar maalesef çok fark etmiyor, çok yorucu, kanıtlaması zor süreçler. Sizin iddialarda bulunup dava açtığınız süreçte bile çocuk gidip gelmeye devam edecek. Henüz hamilesiniz sürecin çok başı, fakat bu aşamada her şeyin iyi düşünülmüş olması gerek.

O ruh hastası aile oğullarına yeniden birini bulmayı başarırsa zaten o zaman da o kadını hedefe koyacakları için, siz gündemden düşersiniz muhtemelen. O zamana dek zor olabilir.

Umarım aile desteğiniz vardır
Ailem olayı duyunca direkt çık gel dedi o günden bu yana her konu da destekler çok sükür. Avukatlarla görüsüyorum aynı seyleri söylüyorlar. Her türlü iyi kötü olasılığa karşı iki ay daha beklemek mantikli dedi. Bebek eşyaları dahil kişisel eşyalarım düğunde takılanlar her şeyi isteriz dedi

Yok artık ya
Valla eskiden üzülüyordum konu sahiplerine artık üzülmüyorum.
Biz de biliyorduk evlenir evlenmez çocuk yapmayı ama bekledik evlilik otursun diye, evlenmeyi düşünen bunu da akıl edebilir.
Şimdi ne olacak o çocuğa doğduğu andan itibaren sorunlu bir babası olacak o çocuğun suçu ne, 1 sene bekleseniz belki bunları görecek çocuk yapmadan ayrılacaktınız.

Yok artık ya
Valla eskiden üzülüyordum konu sahiplerine artık üzülmüyorum.
Biz de biliyorduk evlenir evlenmez çocuk yapmayı ama bekledik evlilik otursun diye, evlenmeyi düşünen bunu da akıl edebilir.
Şimdi ne olacak o çocuğa doğduğu andan itibaren sorunlu bir babası olacak o çocuğun suçu ne, 1 sene bekleseniz belki bunları görecek çocuk yapmadan ayrılacaktınız.
Bakın hanımefendi o kadar olay icinde sorun bu degil isim ve meslegim yerindw gul gibi bakar buyuturum lutfen kirici olmayin

Ailem olayı duyunca direkt çık gel dedi o günden bu yana her konu da destekler çok sükür. Avukatlarla görüsüyorum aynı seyleri söylüyorlar. Her türlü iyi kötü olasılığa karşı iki ay daha beklemek mantikli dedi. Bebek eşyaları dahil kişisel eşyalarım düğunde takılanlar her şeyi isteriz dedi
Ailenizin destek olması çok önemli. Çok şanslısınız. Aile yuvanıza dönün, avukatınızı dinleyin, bu süreçleri de o yürütsün. Siz şu an hamilesiniz, sonra da bebeğiniz gelicek, stres olmayın.
Bu adam ve ailesini kafanızda silerseniz, manipülasyonlara gelmezseniz çok daha rahat atlatırsınız. Tüm haklarınızı talep edin.

"Çocuk babasız mı büyüsün?" gibi oyunlara gelmeyin.
Hiçbir çocuk annesinin ısırıldığını görerek de büyümeyi hak etmiyor. Bırakın babasız kalsın, o adamın ev içinde yapacağı babalıktan ne olurdu zaten? Çocuğun kreş parasını kumarda yiyerek mi babalık yapıcak?

Yani boşanarak bir şey kaybetmiyorsunuz. Sadece kararlı olun.

Milletin aç anasının karnını doyurup bir de kuduz köpek gibi ısırılarak evlilik olmaz.

X