5 aylık hamileyim evliliğim bitmek üzere

Ailem olayı duyunca direkt çık gel dedi o günden bu yana her konu da destekler çok sükür. Avukatlarla görüsüyorum aynı seyleri söylüyorlar. Her türlü iyi kötü olasılığa karşı iki ay daha beklemek mantikli dedi. Bebek eşyaları dahil kişisel eşyalarım düğunde takılanlar her şeyi isteriz dedi
Niye bekleyesiniz ki, madem talepleriniz var açın çekişmeliyi anlaşırsanız anlaşmalıya dönersiniz... bende boşanacağınızı düşünmedim öyle hissettirmiyorsunuz. Hele ki paylaştığınız ekran görüntüsü iki burnu sürtsün değerimi anlasın tarzında adamda farknda zaten arada yazıyor,yokluyor aslnda sallamıyor sizi... keşke cesaretli olup davayı açsanz darp raporuyla birlikte uzaklaştırma alsanız o zaman ciddiyetiniz anlaşılırdı ama aksiyon almamışsınız hiç dolaysyla karşı tarafta siniri geçsin iki güzel söze döner diye düşünüyor gerçekten hayatınıza çok yazık..

Niye bekleyesiniz ki, madem talepleriniz var açın çekişmeliyi anlaşırsanız anlaşmalıya dönersiniz... bende boşanacağınızı düşünmedim öyle hissettirmiyorsunuz. Hele ki paylaştığınız ekran görüntüsü iki burnu sürtsün değerimi anlasın tarzında adamda farknda zaten arada yazıyor,yokluyor aslnda sallamıyor sizi... keşke cesaretli olup davayı açsanz darp raporuyla birlikte uzaklaştırma alsanız o zaman ciddiyetiniz anlaşılırdı ama aksiyon almamışsınız hiç dolaysyla karşı tarafta siniri geçsin iki güzel söze döner diye düşünüyor gerçekten hayatınıza çok yazık..
Karsimda iki güzel söz kullanacak bi muhatap yok çekişmeli dava da süreç 2 3 yıla kadar uzuyor avukat 2 ay beklemenin ve yaşanların katılmasının dogru olacagini soyledi. Sallamıyor evet farkindayim dogru biri olsa şu an yanimdaydi

Bakın hanımefendi o kadar olay icinde sorun bu degil isim ve meslegim yerindw gul gibi bakar buyuturum lutfen kirici olmayin

Canıma kıyacak psikolojiye geldim ne kadar kayıtsız ve rahat konuşuyorsunuz.

Valla kusura bakmayın ama evlenip atlı kovalıyor gibi çocuk yaparken sorun yok psikolojiler çiçek gibi ama önünü sonunu düşünmeden yaptığın çocuğun kumarbaz babası olacak deyince psikolojim yerlerde.
Bunları ben yazınca gerçek olmadı bunlar olanlar.

Ailenizin destek olması çok önemli. Çok şanslısınız. Aile yuvanıza dönün, avukatınızı dinleyin, bu süreçleri de o yürütsün. Siz şu an hamilesiniz, sonra da bebeğiniz gelicek, stres olmayın.
Bu adam ve ailesini kafanızda silerseniz, manipülasyonlara gelmezseniz çok daha rahat atlatırsınız. Tüm haklarınızı talep edin.

"Çocuk babasız mı büyüsün?" gibi oyunlara gelmeyin.
Hiçbir çocuk annesinin ısırıldığını görerek de büyümeyi hak etmiyor. Bırakın babasız kalsın, o adamın ev içinde yapacağı babalıktan ne olurdu zaten? Çocuğun kreş parasını kumarda yiyerek mi babalık yapıcak?

Yani boşanarak bir şey kaybetmiyorsunuz. Sadece kararlı olun.

Milletin aç anasının karnını doyurup bir de kuduz köpek gibi ısırılarak evlilik olmaz.
1
Ailenizin destek olması çok önemli. Çok şanslısınız. Aile yuvanıza dönün, avukatınızı dinleyin, bu süreçleri de o yürütsün. Siz şu an hamilesiniz, sonra da bebeğiniz gelicek, stres olmayın.
Bu adam ve ailesini kafanızda silerseniz, manipülasyonlara gelmezseniz çok daha rahat atlatırsınız. Tüm haklarınızı talep edin.

"Çocuk babasız mı büyüsün?" gibi oyunlara gelmeyin.
Hiçbir çocuk annesinin ısırıldığını görerek de büyümeyi hak etmiyor. Bırakın babasız kalsın, o adamın ev içinde yapacağı babalıktan ne olurdu zaten? Çocuğun kreş parasını kumarda yiyerek mi babalık yapıcak?

Yani boşanarak bir şey kaybetmiyorsunuz. Sadece kararlı olun.

Milletin aç anasının karnını doyurup bir de kuduz köpek gibi ısırılarak evlilik olmaz.
Kesinlikle katılıyorum 1 buçuk aydır ailemleyim. Olayın olduğu gün otogara kadar durdurmadı kimse artık da durduramaz sadece doğru hareket etmek için bekliyorum beklerken kaybettiğim hiçbir şey yok

Valla kusura bakmayın ama evlenip atlı kovalıyor gibi çocuk yaparken sorun yok psikolojiler çiçek gibi ama önünü sonunu düşünmeden yaptığın çocuğun kumarbaz babası olacak deyince psikolojim yerlerde.
Bunları ben yazınca gerçek olmadı bunlar olanlar.
Doğru fakat benden kumar saklandı hanımefendi fazla sertsiniz

Bu platformda ajan gibi üyeler var.
Daha önce burada neler oldu neler.
Eşinin numarasının büyük kısmı ortada adamı tanıyan biri olsa rehberine baksa numaradan anlar.
Numara olan kısmi kes.
İsmini de değistir.
Kendi isminle bu tarz platformlarda isim kullanma…

Son düzenleme:
siddet var, evlilikte saygi yok, sevgi yok. bir de sizi yolunacak tavuk gibi gorup ha bire para almislar hamile halinizle. esiniz ozur dilese bile donecek misiniz bu adama? esyalariniz kaldiysa gidin mesai saatinde esinizin evde olmadigi saatlerde babanizla, toplayin gelin esyalarinizi. ayrica uzaklastirma+darp raporu alsaydiniz mahkemede cok isinize yarardi. kaynanaya gonderdiginiz paralarin aciklama kismina ne yazdiniz? "borc" diye yazdiysaniz onlari da alirsiniz. esime gonderdigim butun paralarin aciklama kismina borc yazmistim ben:) esimle ayri oldugumuz donemde avukata sormustum bunu, verdigim paralari geri alabilir miyim diye, alacagimi soylemisti.bu da yeni evlenen kizlarin kulagina kupe olsun😂

Karsimda iki güzel söz kullanacak bi muhatap yok çekişmeli dava da süreç 2 3 yıla kadar uzuyor avukat 2 ay beklemenin ve yaşanların katılmasının dogru olacagini soyledi. Sallamıyor evet farkindayim dogru biri olsa şu an yanimdaydi

Bence siz ne yapip edin hicbir hakkinizdan 2-3 sene sürer diye vazgecmeyin. Cocugunuz da yolda. Onu düsünün.

Doğru fakat benden kumar saklandı hanımefendi fazla sertsiniz

Diyorum ki 1 sene hamile kalmasaydınız gerçekler ortaya çıkacakmış zaten başta bilmeseniz bile şu an öğrendiniz.
Sertim çünkü bu forumda günde 2-3 kere evliliğin bir senesi dolmadan hamile kalıp eşiyle ayrılan ya da ayrılma noktasına gelen konular açılıyor.
Kumar olayı çıkmasa bile habire ailesine para gönderen erkeği yine baba yapmak istemezdim. Az buz paralar değil 10.000 falan isteniyor

Keske direkt bosanma davasini acsaydiniz
Bu süreçte zaten iyice cirkeflesecekler 12 ay dolunca da teklif olarak anlasmali boşanmayi sunardiniz o zaman sartlari da bir sekilde sunup kabul ettirme şansınız olurdu. Ne bileyim buraya konuyu sanki dönmek istediginiz icin actiginiz izlenimini aldim ben. Size kalsa dönüp ayni eziyeti cekmeye razi gibisiniz.

O benim can simidim olmasaydı napardım bilmiyorum
Ne kadar bencilsiniz can simidiymiş, o çocuk böyle bir baba istiyor mu ? Kumarbaz ilgisiz annesi desen kaynanasına para yediriyo iki lafa koşa koşa çocuk yapıyo. Gerçekten en çok bebeğe üzüldüm. Siz boşanmazsınızda yok babasız kalır bi şans daha bilmem ne diye o kadar belli ki. Olan her zamanki gibi çocuğa oluyor , iki kişi egolarını tatmin edip üredi bitti

konu başlığını evliliğim bitmek üzere yazmışsıız ama bitti olmalıydı. benim arkadaşım aynı sizin gibi 2 aylık hamileyken şiddet görüp korkusundan darp raporu alamayıp çekişmeli boşanma davası açtı halen sürüyor dava. hiçbir hakkından vazgeçmedi herşeyi de talep etti. 'baba' olacak şahıs henüz dünya tatlısı kızını görmedi, 1 buçuk yaşına girecek. arkadaşım doktor ve ailesi yanına taşındı şimdi el bebek gül bebek büyütüyor kızını.
demem o ki kararlı olun bu aile normal değil eşiniz zaten eş değil. bence cevap bile vermeye deymez iletişimi kesin ve çocuğunuzun geleceği için yedirdiğiniz bütün paraları geri alın. iş işten geçmiş artık bana göre de hata hemen çocuk yapmak ama zararın neresinden dönerseniz kardır. çocuğunuz doğunca ona odakalnırsınız ve bunların hiçbirini yaşamamış gibi olursunuz.

Siz para muslugunu actiginiz icin 10 ay barinmissiniz zaten
Muslugu kapattiginiz anda kovulmussunuz
Dava acmak icin beklemeyin
Ozur hic beklemeyin
10 aylik evliymissiniz daha 5 aylik evliyken regl oldugunuzda laf yapan adamin ne m.l oldugunu anlamaniz gerekiyordu
Anama bin tl at 10bin at
Muhasebecisi olmussunuz ailenin

Bunca yaşanan şeye rağmen hala daha boşanma davası açmamışsan, bence buraya da konu açmana gerek yok, zira bunlar senin için sorun olacak bir konu değil demek ki! :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Kizlar merhaba bundan 2 ay önce eşimin maaşımdan para alıp sürekli kumar oynadığını fark ettim annesine zor durumda olduğu için bir miktar para veriyodum çünkü kendi maaşı borç ödemeye gidiyordu söz de. 2 şubatta işten geldim yemek yapıyorum eşim aradı anneme 1000 gönder dedi bir önceki gün 10.000 atmıştım zaten. Annesini aradım açtım ağzımı artık benim almam gereken vitaminler var 10 aydır ailemi görmeye gidemiyorum bez biriktirmem lazım kusura bakma içimden gelmiyo dedim kadın telefonu yüzüme kapattı. Dayıma ve kendi anneme bahsettim olayı aglıyodum. Dayım dayanamamış aramış sormak için. 5 dakika sonra kadın evimdeydi. Yedi düvele anlattın ağzını kapatacaksın susmayı bilmiyosun tarzında bağırdı. Aileme yedi düvel demesi ve hiçbir zaman annemin telefonlarını açmamasının hesabını sordugumda ailenin yanına yürü got diyerek evden kovdu. Peşime koştu gidiyorum diye valizi toparlayamadan çıktım. Ellerime bacağıma saldırıp yere düşürdü can havliyle kurtuldum. O günden öncesine baktığımda benim maddi birçok param gitmiş ya ben uyurken ya da işe hazırlanırken haberim yokken gönderilmiş. Bunlar dışında cinsellik zaten benim zorumla oluyordu beyefendi bana azgınsın evliliği seks sanıyosun diyordu kendisi instagram da saçma sapan dans eden kadın videoları kaydetmemiş gibi. Normal gündelik hayatta ilgisi yok denecek kadar. Bu olaydan sonra geleceğim dedi ama iki ay olmak üzere halen yok. Eşyalarım orada kaldı. Hala gönderemediler. Kasım ayında hamile kaldım bebeğim olacak. Geldim geleli ailesinden kimse arayıp özür dilemiş değil. Ne yapacağım bilmiyorum böyle bir insanı hak etmiyorum ama ne yaşadım merak ediyorum. Borcunu da ödememiş evimiz de kira değildi. Kendisi arada saçma sapan mesaj yazıyo. Anlamiyorum amacı ne
Kuşum öncelikle geçmiş olsun diyorum. inşallah gerii dönmezsin ve geçer gider. seni haketmeyen insanlardan uzak dur. elinden gelenin fazlasını yapmışsın için rahat olsun. bebeğini sağlıkla kucağına alırsın umarım benim de şu an yaşasaydı 5 aylık hamile olacaktım ama bebeğimi 11. haftada kaybettim. kendine ve çocuğuna iyi bak gerisini de umursama :))

Evliliğiniz bitmek üzere değil, bitmiş zaten. Kayınvalideden fiziksel, eşinizden psikolojik şiddet görmüşsünüz. Anladığım kadarı ile de birinin özür dilemesini bekliyorsunuz barışmak için.

Şayet o özür gelirde barışırsanız kayınvalidenize 1 kuruş göndermeyin bi daha. Maaşınızada dokundurtmayın. Kendiniz ve bebeğiniz için kenara olabildiğince para koyun, birikim yapın, olası bi durumda ailenizde dahil kimseye muhtaç olmayın. Kumar bi bağımlılıktır, öyle ha diyince de geçmez.

Sizi ne mutlu edecekse iyi düşünün öyle karar verin, sizin mutluluğunuz bebeğinizin mutluluğu olacak çünkü.

X