5 günde 1,5 kilo vermek sağlıklı mı?

mesirmacunu

'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2021
3.750
6.132
Selamlar, kadınlar kulübüne üye olma sebebim aslında çocuk sahibi olma aşamasında bilgi alışverişi yapmaktı, ta kiii pili biten tartıma pili takana kadar...

Ben asla farketmedim aynaya baktığımda hoşuma gitmiyordum ama üç hanelere çıktığımı asla farketmedim.

Hemen çocuk isteme olayına ara verip diyet ve spora başladım. kilo değişimimi fotoğraf olarak ekliyorum, bu hızda veriyor olmam normal mi?
(günlük ort. 1200 kalori alıp + 3 mile leslie yapıyorum 2 günde bir.)

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-12-09 at 09.48.09.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-09 at 09.48.09.jpeg
    21,5 KB · Görüntüleme: 54
Diyetinizde kas yıkımı olmaması için almanız gereken protein miktarını aldığınız sürece sorun olmaz. Diyet başlangıcında vücuttan kilo ile birlikte, atılan ödemde oluyor. İlk ayda yüksek miktarda kilo verebilirsiniz. Normal yani.
Su alımınıza da dikkat edin. Ödem atıcı bir şeyler içiyorsanız da mutlaka 2 katı su tüketin

Diyetinizde kas yıkımı olmaması için almanız gereken protein miktarını aldığınız sürece sorun olmaz. Diyet başlangıcında vücuttan kilo ile birlikte, atılan ödemde oluyor. İlk ayda yüksek miktarda kilo verebilirsiniz. Normal yani.
Su alımınıza da dikkat edin. Ödem atıcı bir şeyler içiyorsanız da mutlaka 2 katı su tüketin
teşekkür ederim cevabınız için, evet yumurta tüketiyorum, akşamları mercimek çorbası yada haşlama tavuk balık fırın gibi, aslında ne yiyorsam az yiyorum sadece. günde 3 litre su da tüketiyorum, sadece korktum ama doğru söylüyorsunuz çoktan çok gidiyor belki de . sağolun varolun

teşekkür ederim cevabınız için, evet yumurta tüketiyorum, akşamları mercimek çorbası yada haşlama tavuk balık fırın gibi, aslında ne yiyorsam az yiyorum sadece. günde 3 litre su da tüketiyorum, sadece korktum ama doğru söylüyorsunuz çoktan çok gidiyor belki de . sağolun varolun
Rica ederim. Bol eksileriniz/miz olsun :)

2. Ayda muhtemelen daha az vereceksiniz, belki de duraklayacak ama bırakmayın.
Ozaman egzersizine farklı egzersizler ekleyin.
Diyet ve egzersiz gruplarına bakıp fikir alabilirsiniz

2. Ayda muhtemelen daha az vereceksiniz, belki de duraklayacak ama bırakmayın.
Ozaman egzersizine farklı egzersizler ekleyin.
Diyet ve egzersiz gruplarına bakıp fikir alabilirsiniz
sık sık girip bakıyorum :) haklısınız duruşa geçebilirim ama pes etmeyeceğim. kendimden nefret ediyorum ben nasıl bu hale geldim şaşırıyorum. masabaşı bir işte çalışıyorum günde 10 saat , 8 saat da uyku kalan zamanlarda temizlik yemek tv başında pinekleme olunca bu hali almışım. şaka gibi. Allah izin verirse bebek çok istiyorum sırf o bile bana şuan motive için yeterli gibi. değişimleri buradan paylaşırım sizinle nasipse. :KK6:

5 günde 1.5 kilo zaten ödemdir bence
Teşekkürlerr, aman ödem filan neyse gitsin bir an önce, ben çok mutluyum hızlıca gittiği için dee , sağlık açısından sorun yaşamaktan korktum sadece. tabi 1 ay sonra nolucak ona bir bakmak lazım

X