57ye yolculuk...

aypare ackerman

Always happy 💕✨️
Pro Üye
19 Şubat 2019
18.256
64.368
🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕🌸
aypare ackerman aypare ackerman 10.05.201917.05.201924.05.201931.05.201907.06.2019
Kilo65.664.9
🌸💕🌸💕🌸💕🌸💕🌸🌸💕🌸💕🌸💕

3 ayda 10 kilo verip 57 olmak istiyorum, uçuk hedefler koyup motivasyon bozukluğu yaşamaktansa az az gitsin ama yine de gitsin. Her gün menümü yaptığım sporu içtiğim suyu yazacağım, hedef 8 ağustosta tartıda 57 görebilmek.

aypare ackerman aypare ackerman
Diyete ilk başlangıç kilom 73
3 Mayıs başlangıç kilosu 66.8
2 Haziran güncel 63.2
7 Haziran 62.8
5 Temmuz 61.4 ,duraklama bitti
20 Temmuz 60.4
3 Ağustos 59.6
7 Ağustos 58.9

SolitaryWitch SolitaryWitch başlangıç kilosu 65.8

🌸💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸

her cuma burayı güncelleyip kilomuzu ekleyeceğim.

Son düzenleme:
Benim hedefimde 57 ve bende 67 68 kilo araligindayim.Benimde günlüğüm var hedefimiz aynı olduğu için uğrarım yanınıza . İnşallah ulaşırız hedefimize.Basarilar diliyorum.
Tabiii çok güzel olur inşallah tartıda görürüz o rakamı. Bende sizin günlüğe uğrarım arada.. Ramazanda nasıl beslenmeyi düşünüyorsunuz eğer fırsata çevirirsek aslında ramazanda 3 4 kg verebilriiz

Tabiii çok güzel olur inşallah tartıda görürüz o rakamı. Bende sizin günlüğe uğrarım arada.. Ramazanda nasıl beslenmeyi düşünüyorsunuz eğer fırsata çevirirsek aslında ramazanda 3 4 kg verebilriiz
Elbette beklerim canım . Birbirimize hep destek olalım.Cunku bu kilo verme işi uzun bir süreç ve bence hiç de basit değil.Ben ramazanda zaten iftarda az yiyen birisiyim .İftar sonrasında dikkat etmeye calisicam .Sahurda yumurta başlayıp ekmeksiz ,yoğurt ,salatalık,dometes gibi şeyler tüketmeyi düşünüyorum.Ha birde iftara bir saat kalasiya koşu bandında yürüyüş yarım saat ,bir on dakika eliptik yapicam sonra bir duş mis.İftar acicam çünkü iftar sonrası maalesef yorgun hissediyorum kendimi.Tatlilara,pideleri,iciceklere ,yağlı,çok tuzlu ,hamurlu bunlardan uzak durup protein ve sebze ağırlıklı tuketicem .İşte köfte,hasla et ,tavuk vs gibi .Umarım bir 4 kilo veririz.

Elbette beklerim canım . Birbirimize hep destek olalım.Cunku bu kilo verme işi uzun bir süreç ve bence hiç de basit değil.Ben ramazanda zaten iftarda az yiyen birisiyim .İftar sonrasında dikkat etmeye calisicam .Sahurda yumurta başlayıp ekmeksiz ,yoğurt ,salatalık,dometes gibi şeyler tüketmeyi düşünüyorum.Ha birde iftara bir saat kalasiya koşu bandında yürüyüş yarım saat ,bir on dakika eliptik yapicam sonra bir duş mis.İftar acicam çünkü iftar sonrası maalesef yorgun hissediyorum kendimi.Tatlilara,pideleri,iciceklere ,yağlı,çok tuzlu ,hamurlu bunlardan uzak durup protein ve sebze ağırlıklı tuketicem .İşte köfte,hasla et ,tavuk vs gibi .Umarım bir 4 kilo veririz.
Kesinlikle haklısınız hiç de basit bir süreç değil tam aksine oldukça Zorlu bi süreç birbirimize destek olarak altından kalkarız bence benim düşüncem. İftardan önce bende leslie yapmaya çalışacağım sonra da duş alırım mis gibi olur iftarda ekmek yemem diye düşünüyorum ama bulgur pilav 3 kaşık olabilir sahurda da süt yoğurt meyve yumurta salatalık domates ve en önemlisi içebildiğiğimiz kadar booool su, hedeflerimiz aynı zaten kilolar da aynı hemen hemen

Kesinlikle haklısınız hiç de basit bir süreç değil tam aksine oldukça Zorlu bi süreç birbirimize destek olarak altından kalkarız bence benim düşüncem. İftardan önce bende leslie yapmaya çalışacağım sonra da duş alırım mis gibi olur iftarda ekmek yemem diye düşünüyorum ama bulgur pilav 3 kaşık olabilir sahurda da süt yoğurt meyve yumurta salatalık domates ve en önemlisi içebildiğiğimiz kadar booool su, hedeflerimiz aynı zaten kilolar da aynı hemen hemen
Hep beraber verelim su kiloları artık.Kurtulalim su yağlardan.Vucudumyz bir hafifledi ,rahatlasin.Mutlaka sonuna kadar destek olalım birimiz düşerken diğerimiz kaldırsın.Asicaz bu zor süreçleri inanıyorum ben.Bende ekmek pirinç hamur bunlardan olabildiğince uzak durucam inşallah.Mutlaka iftarı hafif geçirmeye özen gösterelim.

Selam kızlar. Geldim bende. Benim de hedefim 65 kilo olmak. Güncel kilom 79 boyum 174 cm. Yalnız tartı günlerini pazartesi yapsak olur mu? Pazartesi günleri tartılıyorum genellikle. Telefonuma da o şekilde giriyorum hep. Bir sakıncası yoksa tabi 😊 birbirimize destek olalım bu kilolar gidecek inşallah

Selam kızlar. Geldim bende. Benim de hedefim 65 kilo olmak. Güncel kilom 79 boyum 174 cm. Yalnız tartı günlerini pazartesi yapsak olur mu? Pazartesi günleri tartılıyorum genellikle. Telefonuma da o şekilde giriyorum hep. Bir sakıncası yoksa tabi 😊 birbirimize destek olalım bu kilolar gidecek inşallah
Olur canım 🌸🌸💜 hoşgeldin haydi bismillah. Sen hangi sporları yapıyorsun

Hep beraber verelim su kiloları artık.Kurtulalim su yağlardan.Vucudumyz bir hafifledi ,rahatlasin.Mutlaka sonuna kadar destek olalım birimiz düşerken diğerimiz kaldırsın.Asicaz bu zor süreçleri inanıyorum ben.Bende ekmek pirinç hamur bunlardan olabildiğince uzak durucam inşallah.Mutlaka iftarı hafif geçirmeye özen gösterelim.
Spor falan yapıyor musun beslenmen nasıl?

Kızlar bende oruç tutacağım Allah nasip ederse. Sahurda mutlaka yumurta yenilsin deniliyor tok tutması için. Ama ben haşlanmış yumurta yiyemiyorum yaaa 😥 omlet yapsam çok mu kalori almış olurum? Birde ben sütle nesfit çok seviyorum. Çoğu zaman hem vakit darlığından hem de tok tutmasından kaynaklı kahvaltıyı nesfit ile geçiştiriyorum. Ama sahurda sadece onla olmaz herhalde. Ramazanda genelde kilo vermeyi bırakın kilo alınır. Bizim çok dikkat etmemiz lazım. Kilo almamalıyız. İftardan önce leslie nasıl planlıyorsunuz? Zor olmaz mı? Benimde aklımda kırk tilki var bu konuda. İftardan sonra kızımı uyuttuktan sonra yapayım diyorum

Kızlar bende oruç tutacağım Allah nasip ederse. Sahurda mutlaka yumurta yenilsin deniliyor tok tutması için. Ama ben haşlanmış yumurta yiyemiyorum yaaa 😥 omlet yapsam çok mu kalori almış olurum? Birde ben sütle nesfit çok seviyorum. Çoğu zaman hem vakit darlığından hem de tok tutmasından kaynaklı kahvaltıyı nesfit ile geçiştiriyorum. Ama sahurda sadece onla olmaz herhalde. Ramazanda genelde kilo vermeyi bırakın kilo alınır. Bizim çok dikkat etmemiz lazım. Kilo almamalıyız. İftardan önce leslie nasıl planlıyorsunuz? Zor olmaz mı? Benimde aklımda kırk tilki var bu konuda. İftardan sonra kızımı uyuttuktan sonra yapayım diyorum
Ben de haşlanmış yiyemiyorum 1 tk yağda omlet yapsak olur bence ekmeksiz. Yada yulaf olabilir mesela meyveli içine bi tk balla.. Leslie zor olabilir belki ama etkili olur en azımdan yaa dana gibi bacaklarım var

3 ayda 10 kilo tamamen doğal yollarla ise eğer,biraz fazla değil mi?
Bence değil çünkü sporla da destekleyeceğim zaten yaşım genç metabolizmam hızlı çalışır diye düşünüyorum , abur cubur şekeri beyaz unu kesip akşam 6dan sonra yemezsem verilebilir bence

Spor falan yapıyor musun beslenmen nasıl?
Ben kalori takibi yapıyorum. Günlük max 1400 kalori alıyorum. Karbonhidrat malesef alıyorum çünkü kızım gün içinde ya makarna ya pilav mutlaka yiyor. Onlardan birisi olmasa sofraya oturmuyor malesef. Bende eşlik ediyorum ona mecburen. Sebze salata et mutlaka yemeğe çalışıyorum. Abur cubur u komple kestim. Tek abur cuburum sek marka tahıl bar. O da 100 kalori civarı. Ben önceden hergun albeni gofret yada kek mutlaka bunlardan yerdim hem de ne yemek 😥 ama 1 aydır kestim. 83.7 kilo olunca bu işe artık bir dur dedim. İnşallah hedef kiloma ineceğim

aypare ackerman aypare ackerman kilomuz aynı gramı gramına ben 63 e düşüp ordan geri alıyorum kıramadım :) Yediklerimden değil,üşengeçlikten :) Zayıflamaya da çalışmadım ama ideal halim 56 kg.

Belki motivasyon olur size katılayım her gün sporun biraz ucundan tutayım.
Yediklerimi içtiklerimi egzersizleri ben de yazarım.
Sevgiler

Bence değil çünkü sporla da destekleyeceğim zaten yaşım genç metabolizmam hızlı çalışır diye düşünüyorum , abur cubur şekeri beyaz unu kesip akşam 6dan sonra yemezsem verilebilir bence
[/Q
Yediklerimizi yazmaya başlayınca nasıl kilo vermiyosun diyeceksiniz :) Vücut herşeye alışıyo maalesef.Sanırım şaşırtmak gerek :)

Yaptığınız Leslie kaç mile?
30 dakikalık olanı yapıyorum. 2 mile 4 Mile gücünde yazıyor. Kalori takibini akıllı saatim le yapıyorum. 30 dakikalık o videoda yaklaşık 320 kalori gidiyor. Eğer yorulmamışsam hala halim varsa 1 mile daha üstüne yapıyorum. Bu arada saatim benim kiloma boyuma ve nabız hızına göre yaktığım kaloriyi hesaplıyor o yüzden eminim doğru olduğuna.

X