6 aylık evlilik ve boşanma

PapatyamsiHatun

Dum spiro spero
Kayıtlı Üye
19 Mart 2015
1.815
1.422
Adam doğru demis, resmen bile bile almıssınız adamı bakmak beslemek için.
Al ananla ablanıda basına çal deyip koyun kapıya. Nesiyle uğrasıyorsunuz bunun ?
Bi de haklı mıyım diyorsunuz, lütfen yok edin su adamı. 3 gün ablasında 4 gün anasında kalsın.

Kkimodelii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
851
956
31
Herkese İyi akşamlar arkadaşlar.. Sitede aktif üyeyim fakat kimliğim bilindiği için yönetici izni ile üyelik aldım cevapları alıp kapatacağım..

6 aylık evliyim. Başlarda kaynana ve görümceden çok çektim.
Sevgiliyken aram onlarla iyiydi evlilik kararı alınca tuhaf bir sekilde gıcık davranmaya basladılar.
İstemem dahi olmadı. Öylece evlendim. Cocuk yok zaten eşim cocuk da istemiyor.

Gelelim sorunlarımıza;
Eşim çalışmıyor. Evlenmeden önce de calısmıyordu. İş bulur vs dedik burada bende de hata var bu sekilde evlendim..
Şöyleki evlenmeden önce birlikte yasıyorduk birlikte bazı işler yapıyorduk ben evden çalışıyorum tasarımcıyım. Sonra ona iş cıkmadı..

Eşim bir kaç yere basvuruyor ama dönüs vs olmuyor. Bu konuda tüm yük üzerimde hissediyorum.
Hem calısıyorum, ev temizliği, yemek, bulasık, camasır.
Cok yoruluyorum.. Ev hep dagınık.. yetişemiyorum sağlık sorunlarım var cok kızıyor sağlık sorunum olmasına psikolojik seninki diyor enerjimi alıyorsun diyor..
Hep evde dipdibeyiz. ben bilgisayar basındayım o koltukta telefonda..
2 aydır cinselliğimiz yok, sadece yan yana uyuyoruz

Evimizin tüm esyalarını ben ve ailem yaptık.
Ki hala da ailem destek olmakta yakın zamanda bir para lazım oldu benim ailem verdi.. yoktan var ettiler resmen..
Eşim tarafından evimize bir çöp dahi alınmadı.
Ne kendisi ne ailesi.
Ama cok ailecidir. toz kondurmaz asla.. Ailesine 5 dk yakında oturuyoruz.. Benim ailem destek olmasına rağmen onu da yapmıyor ailemin yakınına tasınmak istiyorum o annemi bırakmam diyor.

Görümcemle eşimin ortak bir arabaları var. araba görümcemde keyfini sürüyor. görümcede evli cocuklu.

Benim bekarken aldıgım arabam var minik bir sey.. Eşime arabayı satın ikinize ayrı iki araba alın demiştim. Ben bu durumdan rahatsız değilim bizim arabamız var senle ihtiyacımız yok diyor. Ablam binsin diyor
Yahu araba benim arabam. Bana niye güveniyorsunuz bu kadar...
Cok zoruma gidiyor..
Bugün hastalansam gecinemeyiz kiramız yüklü miktar cok yoruldum boğazım düğüm düğüm sürekli..

Geçen gün patladım bu eve para getirmiyorsun siz ne yaptınız dedim ailemi karıstırma dedi beni de böyle kabul ettin böyle evlendin sen istedin dedi. 3gündür yüzüme bakmıyor evde. Cok sinirli tersliyor oflayıp pufluyor gergin kapıları çarpıyor. Konusalım diyorum iki yüzlüsün sözünü tutmadın beni böyle kabul etmiştin basıma kakıyorsun diyor.
kredi kartım ondaydı yani onunla alısveris yapıyoruz cıkınca geldi demin onu verdi buna da laf edersin al kartını dedi odaya kapandı.

Ben haksız mıyım? iş bulamama ayrı bir sey bari ablasına yedirmese hakkını en azından bir miktar para girer eve :KK43:
Hepsi bana güveniyor...
Cok kötüyüm çok
Nasıl ayrılırız bosanma olayını da bilmiyorum umutlarım yerle bir öfke doluyum ailesine de kendisine de

Yaşlar 30-33
Ama başta biliyordunuz böyle olduğunu? Adam küçük de değil ki iş bulsun çalışsın Çalışmak istemiyor.Beni böyle kabul ettin diyor.Hersey ortadaymış aslinda.Yapilacak sey belli.Istersen bir kaç defa başına kakmadan güzelce konuş.Yuz göz olmadan belki bir atağa kalkar ama pek sanmiyorum.Yine de bir dene..

cilek4233

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
472
395
34
Olması gereken boşanmak. Ama denemek istiyorsan benim deneyimlerim şunlar;

Erkek ekonomik eziklikte cinsellikten kaçıyor çünkü hele ki şu durumda bi yerde sana bileniyor.

Sen kazanıyorsun ailesinde, ablasında yok yazık diye görüyor.
Eşim arabasını abisine verirdi benimkini kullanırdık ordan biliyorum.

Verdiklerin hep yaptıkların görülmez. Yapmazsan suçlu olursun.
Arada sırada verirsen de kıymetli.
Biliyorum çok ters saf sevgi anlayışına ama durum bu.

Hasta olma fikrine katlanamıyor çünkü kendi payının sorumluluğunu alamıyor. En iyisi aa deli galiba demek. Böylece kendi psikolojik sorununu da sana yıktı.

Sürdürmeye niyetliysen İSTİKRARLA değişmeni öneririm.
Kavga etme, küsme, trip atma tavır koy ve çekil.
Nasıl dersen hep uzun uzun konuşuyorsan öf konuşmak istemiyorum de. Hep cinsellik istiyorsan isteme gibi.
Yapabiliyorsan da ayrıl. Kaybetmeden anlaması olasılıksız.

Louder

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2012
1.962
2.178
Iyide adam haklı siz bile bile lades demissiniz malesef. Bu paraziti kendiniz kabul etmişsiniz. Umarım sırtınızdan atarsınız bir an önce

Adam doğru demis, resmen bile bile almıssınız adamı bakmak beslemek için.
Al ananla ablanıda basına çal deyip koyun kapıya. Nesiyle uğrasıyorsunuz bunun ?
Bi de haklı mıyım diyorsunuz, lütfen yok edin su adamı. 3 gün ablasında 4 gün anasında kalsın.

bence adam haklı böyle bilerek evlenmişsin şimdi de yan çiziyorsun... sorun sende istemiyorsan ayrıl adam açık kart oynamış...

normalde erkeklere hak vermem ama bu konuda üzgünüm

Ama başta biliyordunuz böyle olduğunu? Adam küçük de değil ki iş bulsun çalışsın Çalışmak istemiyor.Beni böyle kabul ettin diyor.Hersey ortadaymış aslinda.Yapilacak sey belli.Istersen bir kaç defa başına kakmadan güzelce konuş.Yuz göz olmadan belki bir atağa kalkar ama pek sanmiyorum.Yine de bir dene..
Emin olmamakla beraber, konu sahibinin “evden çalışıyorsun şimdi evet ama gün olur da hiç para kazanamaz hale gelirsen dışarı gidip iş bulmamanı, evde boş boş oturmanı kabul ediyorum” demiş midir, sanmam… tabi ki yine de kabul edilemez bir adam o ayrı konu ama konu sahibinden de bir güzel faydalanmış, kadın evden çalışarak para kazanmasını kabul etmiştir bence.

therealsinner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
1.773
3.435
39
Evde eşle 7 24 dipdibe olmak aşırı zor bişey.Ben sizi çok iyi anlıyorum.Daha çok başındasiniz yok yakınken dönün derim ben.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 60 gün geçti.

Ysmnzgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2015
4.040
3.830
37
Ay ben şok..
Arkadaslar gereken seyleri soylemisler zaten de hani ne var adamda seni ceken onu anlamaya calisiyorum hala ne yaptim ben ne dedim de boyle davraniyor filan yazmissin.
Bildigin ergen üstü bir birey..
Yani oylece yatan bir tip😅
Bazen burayi okuyunca nutkum tutuluyor ne yasiyorum diye bir bak allah aşkına ya..

gumus82

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2019
2.346
2.766
Çalışmayan adama 6 ay çok bile sabır etmişsiniz.. Kadının parasına güvenip evlilik olmaz yürümez sonra çocuk olur daha çıkılmaz hal alır

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-03-2022

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 66 gün kaldı.

Geçen ay itibariyle, rahminizin içindeki bebeğiniz cenin pozisyonundadır. Bazen bebeğinizin geceleri diğer zamanlara göre daha aktif olduğunu düşünebilirsiniz. Bu gerçekte böyle olabileceği gibi, aslında bu hareketlenmeyi daha fazla hissetmenizin nedeni o sıralarda sizin başka şeylerle ilgilenmemeniz ve dinlenme durumunda olmanız olabilir. Bebeğiniz zamanının büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Ve REM denilen uyku dönemi bebeğinizde gözlenebilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Statusahibi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.029
1.988
Herkese İyi akşamlar arkadaşlar.. Sitede aktif üyeyim fakat kimliğim bilindiği için yönetici izni ile üyelik aldım cevapları alıp kapatacağım..

6 aylık evliyim. Başlarda kaynana ve görümceden çok çektim.
Sevgiliyken aram onlarla iyiydi evlilik kararı alınca tuhaf bir sekilde gıcık davranmaya basladılar.
İstemem dahi olmadı. Öylece evlendim. Cocuk yok zaten eşim cocuk da istemiyor.

Gelelim sorunlarımıza;
Eşim çalışmıyor. Evlenmeden önce de calısmıyordu. İş bulur vs dedik burada bende de hata var bu sekilde evlendim..
Şöyleki evlenmeden önce birlikte yasıyorduk birlikte bazı işler yapıyorduk ben evden çalışıyorum tasarımcıyım. Sonra ona iş cıkmadı..

Eşim bir kaç yere basvuruyor ama dönüs vs olmuyor. Bu konuda tüm yük üzerimde hissediyorum.
Hem calısıyorum, ev temizliği, yemek, bulasık, camasır.
Cok yoruluyorum.. Ev hep dagınık.. yetişemiyorum sağlık sorunlarım var cok kızıyor sağlık sorunum olmasına psikolojik seninki diyor enerjimi alıyorsun diyor..
Hep evde dipdibeyiz. ben bilgisayar basındayım o koltukta telefonda..
2 aydır cinselliğimiz yok, sadece yan yana uyuyoruz

Evimizin tüm esyalarını ben ve ailem yaptık.
Ki hala da ailem destek olmakta yakın zamanda bir para lazım oldu benim ailem verdi.. yoktan var ettiler resmen..
Eşim tarafından evimize bir çöp dahi alınmadı.
Ne kendisi ne ailesi.
Ama cok ailecidir. toz kondurmaz asla.. Ailesine 5 dk yakında oturuyoruz.. Benim ailem destek olmasına rağmen onu da yapmıyor ailemin yakınına tasınmak istiyorum o annemi bırakmam diyor.

Görümcemle eşimin ortak bir arabaları var. araba görümcemde keyfini sürüyor. görümcede evli cocuklu.

Benim bekarken aldıgım arabam var minik bir sey.. Eşime arabayı satın ikinize ayrı iki araba alın demiştim. Ben bu durumdan rahatsız değilim bizim arabamız var senle ihtiyacımız yok diyor. Ablam binsin diyor
Yahu araba benim arabam. Bana niye güveniyorsunuz bu kadar...
Cok zoruma gidiyor..
Bugün hastalansam gecinemeyiz kiramız yüklü miktar cok yoruldum boğazım düğüm düğüm sürekli..

Geçen gün patladım bu eve para getirmiyorsun siz ne yaptınız dedim ailemi karıstırma dedi beni de böyle kabul ettin böyle evlendin sen istedin dedi. 3gündür yüzüme bakmıyor evde. Cok sinirli tersliyor oflayıp pufluyor gergin kapıları çarpıyor. Konusalım diyorum iki yüzlüsün sözünü tutmadın beni böyle kabul etmiştin basıma kakıyorsun diyor.
kredi kartım ondaydı yani onunla alısveris yapıyoruz cıkınca geldi demin onu verdi buna da laf edersin al kartını dedi odaya kapandı.

Ben haksız mıyım? iş bulamama ayrı bir sey bari ablasına yedirmese hakkını en azından bir miktar para girer eve :KK43:
Hepsi bana güveniyor...
Cok kötüyüm çok
Nasıl ayrılırız bosanma olayını da bilmiyorum umutlarım yerle bir öfke doluyum ailesine de kendisine de

Yaşlar 30-33
Arkadaşım şaka mısın sal gitsin bu herifi
Sevilecek elle tutulur bir yanı bile yok
At üstünden resmen asalak
Kimseye bosan demem hemen
Ama acilen boşan🤦🏼‍♀️
Sinirlerim zıpladı zabah zabah
Hersey gönlünce olsun

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-01-2022

Hamileliğimin 39. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 10 gün kaldı.

Doğumda hala lanugo (geçici tüyler) kalmış ise bunlar bebeğin omuzları, alın ve boynu üzerinde bulunur. Bir çok kadın gerçek doğum kasılmalarını, birikme, yükselme, kırılma ve düşme şeklinde dalgalar olarak tanımlar. Yürüyüş doğumu destelemek konusunda yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 3200 gr. - Yaklaşık boyu : 50.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın