6 aylık evlilik ve boşanma

Bosanmayin ya beslemeye devam edin ailenizide katmissiniz ya bile bile nasil evlendiniz adamdaki yuzsuzluge bak tamamen asalak hicbir ise yaramiyor siz hala pesindesiniz lutfen ya boyle seymi olur degersizlestikce degersizlesmissiniz kartınız bile ondaymis ay bayilicam

Adam ne yatakta ne mutfakta ne cüzdanda hiç bir varlık gösteremiyor ama konu sahibini nasıl kandırmış bu kadar zaman? Çok mu yakışıklı acep? Olabilir yani, Mesela Bradley Cooper evde aynı böööle minder gibi otursa da yeter, durum anlaşılabilir bence ama aşağısı.......? cıks....kurtarmaz
Konu sahibi bak bu adamı bile karısı çok çalışıyor , ailesine yeterince vakit ayiramiyor diye kapının önüne koydu, bunu bile diyorum bak...aç gözünü

Eklentiler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    7,8 KB · Görüntüleme: 45
Herkese İyi akşamlar arkadaşlar.. Sitede aktif üyeyim fakat kimliğim bilindiği için yönetici izni ile üyelik aldım cevapları alıp kapatacağım..

6 aylık evliyim. Başlarda kaynana ve görümceden çok çektim.
Sevgiliyken aram onlarla iyiydi evlilik kararı alınca tuhaf bir sekilde gıcık davranmaya basladılar.
İstemem dahi olmadı. Öylece evlendim. Cocuk yok zaten eşim cocuk da istemiyor.

Gelelim sorunlarımıza;
Eşim çalışmıyor. Evlenmeden önce de calısmıyordu. İş bulur vs dedik burada bende de hata var bu sekilde evlendim..
Şöyleki evlenmeden önce birlikte yasıyorduk birlikte bazı işler yapıyorduk ben evden çalışıyorum tasarımcıyım. Sonra ona iş cıkmadı..

Eşim bir kaç yere basvuruyor ama dönüs vs olmuyor. Bu konuda tüm yük üzerimde hissediyorum.
Hem calısıyorum, ev temizliği, yemek, bulasık, camasır.
Cok yoruluyorum.. Ev hep dagınık.. yetişemiyorum sağlık sorunlarım var cok kızıyor sağlık sorunum olmasına psikolojik seninki diyor enerjimi alıyorsun diyor..
Hep evde dipdibeyiz. ben bilgisayar basındayım o koltukta telefonda..
2 aydır cinselliğimiz yok, sadece yan yana uyuyoruz

Evimizin tüm esyalarını ben ve ailem yaptık.
Ki hala da ailem destek olmakta yakın zamanda bir para lazım oldu benim ailem verdi.. yoktan var ettiler resmen..
Eşim tarafından evimize bir çöp dahi alınmadı.
Ne kendisi ne ailesi.
Ama cok ailecidir. toz kondurmaz asla.. Ailesine 5 dk yakında oturuyoruz.. Benim ailem destek olmasına rağmen onu da yapmıyor ailemin yakınına tasınmak istiyorum o annemi bırakmam diyor.

Görümcemle eşimin ortak bir arabaları var. araba görümcemde keyfini sürüyor. görümcede evli cocuklu.

Benim bekarken aldıgım arabam var minik bir sey.. Eşime arabayı satın ikinize ayrı iki araba alın demiştim. Ben bu durumdan rahatsız değilim bizim arabamız var senle ihtiyacımız yok diyor. Ablam binsin diyor
Yahu araba benim arabam. Bana niye güveniyorsunuz bu kadar...
Cok zoruma gidiyor..
Bugün hastalansam gecinemeyiz kiramız yüklü miktar cok yoruldum boğazım düğüm düğüm sürekli..

Geçen gün patladım bu eve para getirmiyorsun siz ne yaptınız dedim ailemi karıstırma dedi beni de böyle kabul ettin böyle evlendin sen istedin dedi. 3gündür yüzüme bakmıyor evde. Cok sinirli tersliyor oflayıp pufluyor gergin kapıları çarpıyor. Konusalım diyorum iki yüzlüsün sözünü tutmadın beni böyle kabul etmiştin basıma kakıyorsun diyor.
kredi kartım ondaydı yani onunla alısveris yapıyoruz cıkınca geldi demin onu verdi buna da laf edersin al kartını dedi odaya kapandı.

Ben haksız mıyım? iş bulamama ayrı bir sey bari ablasına yedirmese hakkını en azından bir miktar para girer eve :KK43:
Hepsi bana güveniyor...
Cok kötüyüm çok
Nasıl ayrılırız bosanma olayını da bilmiyorum umutlarım yerle bir öfke doluyum ailesine de kendisine de

Yaşlar 30-33
Kapının önüne koyup kapının önünden kedi alın eve. Bu kadar nankör olmaz kediler

Ailesi siz onu aldınız diye mutlu olmuştur EMİNİM. Arabanız bozulsun aniden ablasından arabayı isteyin, tepkisine göre anlayacaksınız durumu. Ayrıca bunu tavsiye etmek istemezdim ama zor bir durumda olan erkek market olsun garsonluk olsun illaki bir iş bulur sırf benim de katkım var diyebilmek için. Siz çalışırken ev işleri ile ilgileniyorsa okey, ama bunu da size yaptırıyorsa bu tamamen size haksızlık. Karşınızda konuşmak istemeyen bir eş var. Muhtemelen kendisinin de psikolojik problemleri var.

Herkese İyi akşamlar arkadaşlar.. Sitede aktif üyeyim fakat kimliğim bilindiği için yönetici izni ile üyelik aldım cevapları alıp kapatacağım..

6 aylık evliyim. Başlarda kaynana ve görümceden çok çektim.
Sevgiliyken aram onlarla iyiydi evlilik kararı alınca tuhaf bir sekilde gıcık davranmaya basladılar.
İstemem dahi olmadı. Öylece evlendim. Cocuk yok zaten eşim cocuk da istemiyor.

Gelelim sorunlarımıza;
Eşim çalışmıyor. Evlenmeden önce de calısmıyordu. İş bulur vs dedik burada bende de hata var bu sekilde evlendim..
Şöyleki evlenmeden önce birlikte yasıyorduk birlikte bazı işler yapıyorduk ben evden çalışıyorum tasarımcıyım. Sonra ona iş cıkmadı..

Eşim bir kaç yere basvuruyor ama dönüs vs olmuyor. Bu konuda tüm yük üzerimde hissediyorum.
Hem calısıyorum, ev temizliği, yemek, bulasık, camasır.
Cok yoruluyorum.. Ev hep dagınık.. yetişemiyorum sağlık sorunlarım var cok kızıyor sağlık sorunum olmasına psikolojik seninki diyor enerjimi alıyorsun diyor..
Hep evde dipdibeyiz. ben bilgisayar basındayım o koltukta telefonda..
2 aydır cinselliğimiz yok, sadece yan yana uyuyoruz

Evimizin tüm esyalarını ben ve ailem yaptık.
Ki hala da ailem destek olmakta yakın zamanda bir para lazım oldu benim ailem verdi.. yoktan var ettiler resmen..
Eşim tarafından evimize bir çöp dahi alınmadı.
Ne kendisi ne ailesi.
Ama cok ailecidir. toz kondurmaz asla.. Ailesine 5 dk yakında oturuyoruz.. Benim ailem destek olmasına rağmen onu da yapmıyor ailemin yakınına tasınmak istiyorum o annemi bırakmam diyor.

Görümcemle eşimin ortak bir arabaları var. araba görümcemde keyfini sürüyor. görümcede evli cocuklu.

Benim bekarken aldıgım arabam var minik bir sey.. Eşime arabayı satın ikinize ayrı iki araba alın demiştim. Ben bu durumdan rahatsız değilim bizim arabamız var senle ihtiyacımız yok diyor. Ablam binsin diyor
Yahu araba benim arabam. Bana niye güveniyorsunuz bu kadar...
Cok zoruma gidiyor..
Bugün hastalansam gecinemeyiz kiramız yüklü miktar cok yoruldum boğazım düğüm düğüm sürekli..

Geçen gün patladım bu eve para getirmiyorsun siz ne yaptınız dedim ailemi karıstırma dedi beni de böyle kabul ettin böyle evlendin sen istedin dedi. 3gündür yüzüme bakmıyor evde. Cok sinirli tersliyor oflayıp pufluyor gergin kapıları çarpıyor. Konusalım diyorum iki yüzlüsün sözünü tutmadın beni böyle kabul etmiştin basıma kakıyorsun diyor.
kredi kartım ondaydı yani onunla alısveris yapıyoruz cıkınca geldi demin onu verdi buna da laf edersin al kartını dedi odaya kapandı.

Ben haksız mıyım? iş bulamama ayrı bir sey bari ablasına yedirmese hakkını en azından bir miktar para girer eve :KK43:
Hepsi bana güveniyor...
Cok kötüyüm çok
Nasıl ayrılırız bosanma olayını da bilmiyorum umutlarım yerle bir öfke doluyum ailesine de kendisine de

Yaşlar 30-33
E evlenmeden önce birlikte yaşarken adamın ev halini gördünüz. Her şeye yardım eden sizi el üstünde tutan adam nikahtan sonra değişmedi herhalde? Araba evlenmeden önce de görümcenizdeydi muhtemelen? Evlenmeden önce de çalışmıyordu dediniz zaten.

Tek bir soru kalıyor geriye; gerçekten NEDEN evlendiniz?

30 yaşında aşktan gözünüz mü kör oldu? Evinize bir çöp bile almamış burda da mı uyanmadınız?

Eşiniz çocuk istemeyerek size çok büyük bir iyilik yapıyor.

En baştan evliliği yaparken yanlışlarla yapmışsınız balık baştan kokmuş siz ısrarla bu evlilik olsun stemişsiniz
adam şu konuda haklı beni böyle kabul ettin demiş. Adam hep buydu sonradan değiştirmeye çalışmanız sizin hatanız en baştan bu adamla neden evlendiğinizi anlayamadım ben .
neyse zararın neresinden dönseniz kar

Bi ilişkiyi evlilikle sonlandırmak bi adamı evliliğe ikna etmek ne yazık ki hala bi başarı olarak değerlendiriliyor bizim kültürümüzde, aynı evde yaşarken adamın evliliğe karşı çıkması da eminim çok yaralardı konusahibini o yüzden sanki nasıl olursa olsun ama evlilik olsun denmiş gibi geldi bana, yoksa en başından herşey çok belliymiş 😔

Dün gece bir on dk falan konuştuk.
Ben de bu durumdan rahat değilim internetten iş kovalıyorum sürekli dedi pazartesi görüşmeye gidicem ama soğudum sen sözünde durmadın bu evlilik düzelmez dedi.
O zaman git dedim boşanalım zaten pişmanım dedim.
Başta kabul etmiş olmam hep böyle ömrümüzü çürüteceğiz demek değildi dedim. Ben sözü ömrüm boyunca evi geçindireceğime vermedim dedim.
Aileler o bu şu tartışma oldu biraz.

Gitmiyor şu an cünkü annesi bu kiz seni bırakır sizin evliliğiniz yürümez deyip hep beni kötülemişti Kv ona da bakmamı istemişti kabul etmemiştim öyle küsmüştük Kv ile aylardır görüşmüyorum ben.

Annem haklı çıkar korkusu İle suan annesinin evine gitmiyor

Normalde kurumsal bir firmada çalışıyordu pandemi sebebi ile işten çıkarıldı geçen sene , aslında hep çalışma hayatı vardı normalde hiç bos kalmazdı ama böyle oldu bilmiyordum 3-4 ay birlikte yaşadık pandemiye denk geldiği için birlikte yasamak dediğim buydu geçen sene

Dün gece bir on dk falan konuştuk.
Ben de bu durumdan rahat değilim internetten iş kovalıyorum sürekli dedi pazartesi görüşmeye gidicem ama soğudum sen sözünde durmadın bu evlilik düzelmez dedi.
O zaman git dedim boşanalım zaten pişmanım dedim.
Başta kabul etmiş olmam hep böyle ömrümüzü çürüteceğiz demek değildi dedim. Ben sözü ömrüm boyunca evi geçindireceğime vermedim dedim.
Aileler o bu şu tartışma oldu biraz.

Gitmiyor şu an cünkü annesi bu kiz seni bırakır sizin evliliğiniz yürümez deyip hep beni kötülemişti Kv ona da bakmamı istemişti kabul etmemiştim öyle küsmüştük Kv ile aylardır görüşmüyorum ben.

Annem haklı çıkar korkusu İle suan annesinin evine gitmiyor

Normalde kurumsal bir firmada çalışıyordu pandemi sebebi ile işten çıkarıldı geçen sene , aslında hep çalışma hayatı vardı normalde hiç bos kalmazdı ama böyle oldu bilmiyordum 3-4 ay birlikte yaşadık pandemiye denk geldiği için birlikte yasamak dediğim buydu geçen sene
Eşinizin işi yokken, masrafları ailenizle birlikte yapıp neden evlendiniz peki? Zaten beraber yaşıyormuşsunuz, bir işe girip sorumluluk alacak noktaya geldiğinde evlenirdiniz.
Sırf evlenmiş olmak için evlenmenin sonu yaşadıklarınız.
Evi bile onun istediği yerden tutmuşsunuz, paşa gönlü kırılmasın tâbi, siz ve aileniz onlara uzak olmaniz falan bunların ne önemi var?
Dünde dedim siz bosanmazsiniz.
Eşiniz iş arıyorum bahanesiyle oyalar bir süre daha sizi. Arada hamile de kaldınız mı tamamdır zaten.

Eşinizin işi yokken, masrafları ailenizle birlikte yapıp neden evlendiniz peki? Zaten beraber yaşıyormuşsunuz, bir işe girip sorumluluk alacak noktaya geldiğinde evlenirdiniz.
Sırf evlenmiş olmak için evlenmenin sonu yaşadıklarınız.
Evi bile onun istediği yerden tutmuşsunuz, paşa gönlü kırılmasın tâbi, siz ve aileniz onlara uzak olmaniz falan bunların ne önemi var?
Dünde dedim siz bosanmazsiniz.
Eşiniz iş arıyorum bahanesiyle oyalar bir süre daha sizi. Arada hamile de kaldınız mı tamamdır zaten.
Bugün evden gidecek dava açmak icin Araştırma halindeyim.
Hamile kalmayacağımı biliyorum cinsel ilişkimiz 2 aydır yok olmayacakta dokunamıyorum istemiyorum cünkü artık sevmiyorum

X