70'lerden 50'lere Spor ve Menü Listesi

Arkadaslae tecrubwli anneler cok acil yardim istiyorum.oglum yere cat diye dustu ve ust dudagindan oluk oluk kan geldi butunuyle. Doktora geldik suan acil ve ust dudak bagi kopmus. Doktor korkacak bisey yok kendi kendine yenilwnecwk dedi pansumanla gonderdi. Basina voyle bisey gelen var mi elim ayagim titriyo
Sakin ol canim sanki ben de duydum böyle bisey inan nerden duydum hatirlamiyorum ama yegenim cok yaramaz bi cocukluk gecirdi muhtemelen onda da olmustu. Sanki ayni muhabbet olmustu sorun olmaz bence doktor oyle dediyse korkma insallah hemen iyilesir :KK43:

Sakin ol canim sanki ben de duydum böyle bisey inan nerden duydum hatirlamiyorum ama yegenim cok yaramaz bi cocukluk gecirdi muhtemelen onda da olmustu. Sanki ayni muhabbet olmustu sorun olmaz bence doktor oyle dediyse korkma insallah hemen iyilesir :KK43:
İ sallah doktorun o yorumu boraz rahatlatti ama bakalim.. o goruntu gozumden giotmiyor

İ sallah doktorun o yorumu boraz rahatlatti ama bakalim.. o goruntu gozumden giotmiyor
Gecmis olsun canim üzme kendini maalesef cocuklar böyle büyüyo yegenlerimden biliyorum ablamin yüregini az hoplatmadilar :KK43: yalniz degilsin yani bunlar hep oluyo sakin kalmaya calis💚

Arkadaslae tecrubwli anneler cok acil yardim istiyorum.oglum yere cat diye dustu ve ust dudagindan oluk oluk kan geldi butunuyle. Doktora geldik suan acil ve ust dudak bagi kopmus. Doktor korkacak bisey yok kendi kendine yenilwnecwk dedi pansumanla gonderdi. Basina voyle bisey gelen var mi elim ayagim titriyo
Canım çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin. Olur böyle kazalar. Doktoruna güven, bir kaç gün sonra inşallah hiç bir şeyi kalmayacak.

Canım çok geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin. Olur böyle kazalar. Doktoruna güven, bir kaç gün sonra inşallah hiç bir şeyi kalmayacak.
İnsallah canim.ne diim umarim dedigin gbi olur uat dudak bagi kopmasi bilmemne omrumse ilk defa duyuyorum

Benim geldi canımm hemde iki kez . İkincisi baya kötüydü oglumun dudagı cok kotö şişti ve morardı. Doktor sadece sprey verdi temizlensin ve rahat yemek yesin diye. Korkma geçiyor cok geçmiş olsun

sonngulen sonngulen canim robot supurgeyi siparis verdim😍 arastirdim yine xiaomi mop pro da kararlıydım ama sonra baktim üstüne guncel modeller cikmis. Viomi v3 aldim ben de. Daha dogrusu esim arastirmis viomi yi bulmus cekim gucu falan daha yuksek digerine göre. Bilgi ver demistin diye söyluyum dedim deneyince yine söylerim.
Hayırlı olsun civcivim 🐥 güzel günlerde kullan 🌸🌸🌸
Arada getir sabahları tükkanı da silip süpürsün civcivim 😁

Jet sosyete izlemiş miydin? Çinli kız, Çinli kız deyip duruyordu ya robota😁😁
Ben çok gülmüştüm 😁😁😁 Çinli kız cevap vermiyordu diyordu 😁 yine parasındaydı Cengizz 😁😁😁
Ay kızlar çok hoşsunuz😅
Adımsayarım bu.Koşu bandım yok.Orda ki de saat,normal saat yani😄
Perde asmalı,mutfak dolabı silmeli,inmeli çıkmalı adım bunlar🤣
Tam burada koptum 😁 normal saat mi 🤣🤣🤣
Neşe kaynağım 💕
Neşe kaynaklarımız 😍😍😍
Huzurum 💕

Sevdiceğim 💕

İyi ki varsın💕
Ya ben ya beeen 😍😍😍
Gönül bahçemin Çiçeği 🌹

Özlemim :KK36:

İlham Kaynağım:KK75:

İyi ki varsın 💕 💕 💕
Ya ben ya beeen 😍😍😍
Muhteşem 🧿🧿🧿 çok beğendim özendim 💕💕💕
iyi akşamlar kızlar 😍😍 geçmişi okuyamadım inşallah gece okuyup cevap yazcam😘

20 Ocak menüm

sabah 10:00
bir kahve

11:00
iki dilim süzme peynir, salatalık, domates, ceviz, kapya biber, maydonoz, bı dilim ekmek

14:00
bı türk kahvesi iki hurma

15:00
4 YK yoğurt bir yeşil elma

akşam 18:00
kereviz sapı çorbası bol acılı bir kase, yeşil salata, mantarlı tavuk sote bir porsiyon

1.5 litre su yatana kadar 2 ye tamamlarım

5 bin adım

sizi seviyorum güzel kadınlar😘😘
Süper olmuş menün 🧿🧿🧿
Ballarım
🍯
Bugün Ne Yedim?

09.00 2 bardak limonlu su
11.00 2 dilim peynir, 1 domates, 3 ceviz, bol yeşillik ( kıvırcık-maydonoz) , 1 elma

16.00 4 yk yoğurt, 2 gün kurusu kayısı

18.45 büyük bir kase yağsız ton balıklı yeşil salata ( hiç sevmedim 😔 )

3 litre su
Çok güzel uygulamışsın balım 🧿🧿🧿 şahanesin 😍😍😍 diyette de olsam ben hiç yağsız salata yemedim sen de yeme balım 😘
Kizlad hindistan cevizi yagj istagi baya tikiyo tavsiye ederim
Benim kapatmıyor Türk kahvesi ile mi yapıyorsun canım ? Ben espresso ile yapıyorum
Diyet listesinde yağsız diyordu ton balığı için :kızgın:ah bileydim 😅😘
Yağsız çok zor olmuştur yemesi ben hiç light ton yemiyorum normalini açıyorum ılık suda yıkıyorum süzdürüp salataya atıyorum sızma zeytinyağı da bolca tüketiyorum balım ❤️
drlar kötü birşey olma ihtimali az bile olsa olmuş gibi söyler korkuturlar insanı olumlu yorum yaptığına göre hiç korkma canım 💕 çok geçmiş olsun 💐

Menüm canlarım 💕 uydum tamamen diyebilirim
Spor bugün yapamadım maalesef yarın telafi edeceğim

Eklentiler

• 19AFB0C8-2618-4E45-A97C-CA87DEBD7C2F.png
    19AFB0C8-2618-4E45-A97C-CA87DEBD7C2F.png
    250,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 2A55154E-2426-49C7-AE45-A41DEC21F63C.png
    2A55154E-2426-49C7-AE45-A41DEC21F63C.png
    252,9 KB · Görüntüleme: 11
  • 53E86CB1-EAE3-4393-B6B3-959845BB0AD2.png
    53E86CB1-EAE3-4393-B6B3-959845BB0AD2.png
    262,8 KB · Görüntüleme: 16
enerji_kusagi enerji_kusagi balım buralarda mısın? Baklavaları yemedin değil mi 😇 aah o baklavalar aramıza tatlı bir mesafe sokmaz değil mi 😒 günün nasıl geçti ❤️
Buradayım Canım içi 😍
Seninle beraber geçmişi okuyordum,
Leylamı yalnız bırakmayayım dedim 💕

Her an uyuyabilirim Güzel Leylam😴

Benim geldi canımm hemde iki kez . İkincisi baya kötüydü oglumun dudagı cok kotö şişti ve morardı. Doktor sadece sprey verdi temizlensin ve rahat yemek yesin diye. Korkma geçiyor cok geçmiş olsun
Canim anca yazabiliyorim hey Allah im ne zor islwrmis gercekten hic kolay degil... Yazdigin icimi rahatlatti insallah dedigin gibi gecer

Hayırlı olsun civcivim 🐥 güzel günlerde kullan 🌸🌸🌸

Ben çok gülmüştüm 😁😁😁 Çinli kız cevap vermiyordu diyordu 😁 yine parasındaydı Cengizz 😁😁😁

Tam burada koptum 😁 normal saat mi 🤣🤣🤣

Neşe kaynaklarımız 😍😍😍

Ya ben ya beeen 😍😍😍

Ya ben ya beeen 😍😍😍

Muhteşem 🧿🧿🧿 çok beğendim özendim 💕💕💕

Süper olmuş menün 🧿🧿🧿

Çok güzel uygulamışsın balım 🧿🧿🧿 şahanesin 😍😍😍 diyette de olsam ben hiç yağsız salata yemedim sen de yeme balım 😘

Benim kapatmıyor Türk kahvesi ile mi yapıyorsun canım ? Ben espresso ile yapıyorum

Yağsız çok zor olmuştur yemesi ben hiç light ton yemiyorum normalini açıyorum ılık suda yıkıyorum süzdürüp salataya atıyorum sızma zeytinyağı da bolca tüketiyorum balım ❤️

drlar kötü birşey olma ihtimali az bile olsa olmuş gibi söyler korkuturlar insanı olumlu yorum yaptığına göre hiç korkma canım 💕 çok geçmiş olsun 💐
Artii turk kahvesiyle yapiyoeum canim
Yok kotu vosey soylemedi umuyorum su gunleri atlatiriz hakikaten... Sagolasin

Canim anca yazabiliyorim hey Allah im ne zor islwrmis gercekten hic kolay degil... Yazdigin icimi rahatlatti insallah dedigin gibi gecer
Geçer camın hiç merak etmee. Sen sadece sakin ol bunlar ufak seyler Allahım daha kötülerini göstermesin😍🤗

Çok geçmiş olsun canım

X