Ablamdan nefretttt ediyorum, lütfen okuyun.

Bence ablanin pisikolojik problemleri var bi pisikologa goturun yada kapatin bi timarhaneye :oha: annenle baban onlar yokken eve erkek getirdiyini icki icdiyini biliyormu ? Ve hala ikinizi birden kovuyorlarsa Aileninde onunla beraber bi tedavi gormesi lazim :işsiz: normalde bu durumda evlat katili olunur cunku :skandal:

Bence ablanin pisikolojik problemleri var bi pisikologa goturun yada kapatin bi timarhaneye :oha: annenle baban onlar yokken eve erkek getirdiyini icki icdiyini biliyormu ? Ve hala ikinizi birden kovuyorlarsa Aileninde onunla beraber bi tedavi gormesi lazim :işsiz: normalde bu durumda evlat katili olunur cunku :skandal:
Erkek eve kiz arkadasini getirse aslan oglum kiz olunca evlat katili! Kadin kadina bunu yaparsa!

Simdi yine " ablanin degerini bilmiyosun, nankorsun" giller gelicek. Helede tek cocuklar.
Hemen drama dondurmeyin ya, uff.
Bence anlasamiyosan anlasamiyosundur.
Gorende " kardes kontejyanindan" kardes caldikta o yuzden onlar kardessiz kaldi bizde aldigimiz kardesin degerini bilmiyoruz onlari kardessiz birakmisken sanir. Sacmalik.
Ben olsam soylerdim babama sigara ictgini.

Simdi yine " ablanin degerini bilmiyosun, nankorsun" giller gelicek. Helede tek cocuklar.
Hemen drama dondurmeyin ya, uff.
Bence anlasamiyosan anlasamiyosundur.
Gorende " kardes kontejyanindan" kardes caldikta o yuzden onlar kardessiz kaldi bizde aldigimiz kardesin degerini bilmiyoruz onlari kardessiz birakmisken sanir. Sacmalik.
Ben olsam soylerdim babama sigara ictgini.
Bende buraya görüşümü yazdım ve tek çocuk değilim benimde ablam var. Düşüncenize saygı duyuyorum ama bence yanlışsınız

Bende buraya görüşümü yazdım ve tek çocuk değilim benimde ablam var. Düşüncenize saygı duyuyorum ama bence yanlışsınız

Benim ablamda var benden kucuk kiz kardesimde var. Gecimsiz birisi oldugumu felan dusunmeyin "yanlis degil boyle bi dusunce cok normaldir" dedigimde. Mesela ablamla cok iyi anlasirm. Ama benden kucuk kiz kardesimle anlasamam. Cunku karakterlerimiz cok zit. Bunun yani sira bana gelip " sen gecimsizsin degerini bilmiyosun kardeslerinin" demeleride sinir ediyor beni. Gecimsiz olsam 5 kardesiz, ablamlada kus olurdum diger iki erkek kardesimlede kus olurdum. Hergun kavga ederdim.
Bence herkes kendi yasanmisliklarindan yola cikiyor. Sizin ablanizla araniz iyiki " aaa cok ayip, abla sevilmezmi" diyosunuz. Bu tipki "aaa, kotu insan yok.Dunyadaki her canli melektir" demektir.
Halbuki bu dunyada tecavuzcusu, katili, hirsizi var.
Ayrica bu suclularda birilerinin ablasi veya kardesi...hani kotu abla yoktu?
Ablami/ kardesimi sevmiyorum veya anlasamiyoruz diyen kisiye hemen dusman kesilmeyin. Sizin ablaniz iyi, ne mutlu size. Ama herkes sansli degil bu konuda. Buda bizim sucumuz degil. Anlasamiyosak anlasamiyorz.

Elbette haklı olduğunuz yerler vardır. Ancak dusunun tek sorun ablanizda mi? Bir de ablaniz o sizin, birbirinizi bir takım konularda idare etmelisiniz. İçki icsin evde, sigara icsin ne olacak? Ben ablami hep idare ettim, ablam da beni idare etti. Alt tarafı iki kız kardeşsiniz. Bu nefret gereksiz. Hele ki ölmesini dileyecek kadar nefret etmeniz konusunda sizi büyüğünuz olarak kınıyorum. Böyle bir terbiyesizlik olamaz. Sozunuzu geri alın. Her ailede olur böyle sorunlar. Abartmayin. Daha yaşınız 18.

Bir elin beş parmağı bile aynı değilken kardeşlerin de aynı huya, karaktere sahip olması beklenilemez. Demek ki anlaşamıyorsunuz, karakteriniz uymuyor. Anlaşamıyorsanız anlaşamıyorsunuzdur yani. Mesafeli olun.

Benim ablamda var benden kucuk kiz kardesimde var. Gecimsiz birisi oldugumu felan dusunmeyin "yanlis degil boyle bi dusunce cok normaldir" dedigimde. Mesela ablamla cok iyi anlasirm. Ama benden kucuk kiz kardesimle anlasamam. Cunku karakterlerimiz cok zit. Bunun yani sira bana gelip " sen gecimsizsin degerini bilmiyosun kardeslerinin" demeleride sinir ediyor beni. Gecimsiz olsam 5 kardesiz, ablamlada kus olurdum diger iki erkek kardesimlede kus olurdum. Hergun kavga ederdim.
Bence herkes kendi yasanmisliklarindan yola cikiyor. Sizin ablanizla araniz iyiki " aaa cok ayip, abla sevilmezmi" diyosunuz. Bu tipki "aaa, kotu insan yok.Dunyadaki her canli melektir" demektir.
Ablami/ kardesimi sevmiyorum veya anlasamiyoruz diyen kisiye hemen dusman kesilmeyin. Sizin ablaniz iyi, ne mutlu size. Ama herkes sansli degil bu konuda. Buda bizim sucumuz degil. Anlasamiyosak anlasamiyorz.
Konu sahibi arkadaş ablasının ölmesini istiyo bu gerçekten hiç normal değil. Anlaşamamak başka nefret başka. Bende ablamla nerdeyse haftada bir kavga ederim ama o da dayanamaz bende dayanamam en uzun küslüğümüz 1 gün sürer. Kardeş bu ya başka bişeye benzemez. Heleki iki kız kardeş bence bu dünyada birbirlerinin en büyük dayanaklarıdır. Ne biliyim işte herkesin farklı bi görüşü var ama benim görüşüm bu konuda kesinlikle olumlu değil. "Aa ölmesinimi istiyosun? E olabilir canım." Kesinlikle kabul edemem böle şeyleri

Bide bunun yaşlada şlgisi var bence. Ablam benden 8 yaş büyük ben küçükken kafasına ne bulursam geçirirdim öle fenaydım. Şimdi düşününce inanamıyorum nasıl yapıyomuşum. Olgunluklada alakalı böle şeyler.

Bide bunun yaşlada şlgisi var bence. Ablam benden 8 yaş büyük ben küçükken kafasına ne bulursam geçirirdim öle fenaydım. Şimdi düşününce inanamıyorum nasıl yapıyomuşum. Olgunluklada alakalı böle şeyler.
Aciklamasi bu bence. Ablan senden yasca buyuk. 8 yas fark olan ablamla bende cok guzel anlasirim. Bizimkiside tam 8 yas fark.Ama benden 1 bucuk yas kucuk kardesimle anlasamam. Olgunluklada alakali dogru. Eger benim kardesim bana " ben utu yaptim 2 gun once, misafir geldi asaga in simdi sira sende' diyosa o zmn o olgunlasmamis kardesimin kusuruna bakarim ben. Ve hazetmem. O kdr. " olmesini istiyorum" cumlesi bence 18 yasindaki bi ergenin atari. Uyurken ablasinin kafasina balta indirmez bence akli dengesi yerinde hic bi kardes.

Erkek eve kiz arkadasini getirse aslan oglum kiz olunca evlat katili! Kadin kadina bunu yaparsa!

Erkek yada kadin zina zinadir gunah gunahdir kimin yaptiginin bi onemi yok ikisinede gunah ikiside cehennemde yanar :işsiz: erkekler yapiyo kadinlarda yapsin beraberlik olsun bu neyin kafasi ya :halay: boyle dusunceler yuzunden simdiki millet bu halde dini unutmus gunahlari adet edmisler :63: siz ister zinaya ask diyin ozgurluk diyin Allahdan korkan asla bunlara goz yummaz ve savunmaz :KK12: bakiyorum herkez ablasini diyil bu kizi suclu buluyo iste Allah islah edsin ne diyim:KK47:

Erkek yada kadin zina zinadir gunah gunahdir kimin yaptiginin bi onemi yok ikisinede gunah ikiside cehennemde yanar :işsiz: erkekler yapiyo kadinlarda yapsin beraberlik olsun bu neyin kafasi ya :halay: boyle dusunceler yuzunden simdiki millet bu halde dini unutmus gunahlari adet edmisler :63: siz ister zinaya ask diyin ozgurluk diyin Allahdan korkan asla bunlara goz yummaz ve savunmaz :KK12: bakiyorum herkez ablasini diyil bu kizi suclu buluyo iste Allah islah edsin ne diyim:KK47:
Bir de Türkçeyi doğru yazabilsen çok şey anlatabileceksin ama...

anlaşamıyorsanız uzak durun birbirirnizden, sigara içerse kıyamet koparıcam, kokusu geliyor vs vs bunlar sorun edilecek şeyler değiller, ablandan bu kadar nefret ediyorsan ona yokmuş gibi davran ikiniz de rahat edersiniz.

Konuşma uslubunuz çok yanlış.Bence siz ablanızlada bu şekilde konuştuğunuz için kavga çıkıyor olabilir

Burda sen cook hatalisin. Karşıdan bakınca hiçbir şey yapmayan okula gidip gelen çocuksun. Ama sen ablana sahip çıkmak yerine onu arkaya atıyorsun. Ablanın erkek arkadaşı olabilir ne var bunda abartma ablan eve 10 erkek çağırmamis 1 arkadaş çağırmış oda sevdiği birisi belli ki. Ablan o.. değil sakin ol. Ay nasıl gıcık oldum sana. Ablana yazık ya. Sana çorba yapıyormuş düşünüp ne bileyim. Çok abartıyorsun üstüne birde annen baban yazık kıza yazık

X