Acil dıyet arkadaşı aranıyor.....

Bende 3 yıl önce falan 21 kilo verdim 164 boyundayım 81 kilodan 60 a düştüm şimdi 56 ya düşmek istiyorum her hafta başlayıp Haftasonu da verdiğimi geri alıyorum böyle saçma bir döngü 😂

sabah bir tane haşlanmış yumurta yiyordum öğlen kahve içip açlığımı biraz bastırıyordum saat 4 5 gibi ton balıklı salata ayran ve bir paket Altınbaşak bisküvisinden yiyordum yanında sonra hiçbişey yok bitki çayı sonra yine bir kahve falan 4 ayda o kiloyu vermiştim ayda bir hamburger yediğim de oldu ya da evde annem sevdiğim Bişey yapardı mesela makarna ben ayırıp sabah biraz yerdim ondan mesela bazen çikolata isterdim kahvenin yanına bir iki parça falan akşamda 1 saat yürüyordum

kızlar pes etmeyin hafta sonu kaçamak yaptınız diye morel bozmayın sizler dengeli ve sağlıklı beslenin şuan kış dönemindeyiz kilo vermiyor gibi duruyoruz ama ilkbaharda yaza doğru çok hızlı vereceksiniz adını diyet değil dengeli beslenme ve sağlıklı beslenme koyun beyninize her gün ben zayıflıyorum ve istediğim bedene ulaşıyorum diye kodlama yapın bakın o zaman yaprığınız emeğin karşılığını katı katına alacaksınız şok diyetler yapmayın düzenli saatli beslenin imkanınız varsa akşam saat 18 den sonra birşey yemeyin 18 de evde olamıyorsanız en geç 19- 20 den sonra yemeyin ben o şekilde yapıyorum. 1 ayda 5.6 kg verdim ocak başı başladım 71.80 kg ile başladım şuan hedefime doğru giidyorum pes etmeyin diyet diye değil düzenli ve sağlıklı besleniyorum deyin

kendim listeler yaptım diyetisyen tavsiye almadım o da masa başı çalışıyorum hareketsiz hayatım var kendinize 1 aylık değil en az 4 ile 6 aylık zaman verin bakın o zaman neler neler oluyor

Ben de 4 yıl önce 3-4 aylık bir süreçte 9 kilo vermiştim. Boyum 157. Kilom 52 idi o zamanlar. (O zamana kadar tartıda gördüğüm en yüksek sayı idi, şimdi 54,5 oldum) İdeal kilo aslında ama kiloyu üst kollarıma ve üst bacaklarıma daha fazla aldığım için 45in üzerine çıkınca kıyafetlerim kol ve bacaklardan dar geliyor. Şu an birçoğunu giyemiyorum zaten.
Özellikle Leslie’nin çok faydası olmuştu. Haftada en az 3 gün yapıyordum. Porsiyonlarımı küçülttüm. Ekmek tam buğday dahi olsa günlük 2 dilimi geçmedim. Bazı günler hiç ekmek yemediğim oluyordu. Kalori sayımı yaptım, ne yesem o zamanlar meşhur olan bir kalori uygulamasına kaydediyordum. 1200ü geçmemeye çalışıyordum. Tekrar başlayacağım ama eski motivasyonum yok. Halen cips, çikolata, börek vs. tüketmekten alıkoyamıyorum kendimi. Ramazan geldi bir iki kilo veririm dedim iftardan sahura kadar bol kalorili beslendiğim için daha da kilo aldım. Bugün diyet ve spora başlayacağım. Umarım kurtulmak istediğimiz fazlalıklarımızı yakarız 💪🏻

X