Acil kadınlar plajı arıyorum lütfen yardım

Bebek sevdam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
76
16
29
Arkadaşlar istanbul da yaşıyorum artık havalar ısındı ve plaja gitmek istiyoruz kuzenlerle ve biz plaj bulamadık yani kadınlar özel plaj arıyoruz temiz kadınlara özel bildiginiz bi yer varsa yazarmısınız. Altınkum ve poyraz köy haricinde önerilerinizi bekliyorum lutfen

POYRAZKÖY KADINLAR PLAJI SERVİS HİZMETİ

Bayanlara özel kadınlar plajına farkıyla 25 TL'den başlayan günü birlik turlar...

Günü birlik tatil için size bir telefon kadar yakınız. Bizi hemen arayın, sizi kapınızdan alalım. İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası'nın tüm ilçelerinden servislerimiz vardır. Servis güzergahlarımız hakkında rezervasyon yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'un her yerinden özel servis araçlarımızla kapınızdan alıyoruz yine kapınıza bırakıyoruz.

Turizm, Okul ve Personel Taşımacılığında 15 yıldır hizmet veren lider firmamız turizm olarak, klimalı ve tam donanımlı özel servis araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi güler yüzlü, deneyimli personellerimizle evlerinizden veya evlerinize en yakın noktalardan alarak boğazın yeni incisi beykoz poyrazköy kadınlara özel kapalı poyrazköy bayanlar plajına getiriyoruz. Akşam yine misafirlerimizi evlerine geri bırakıyoruz.

Poyrazköy kadınlar plajı İstanbul'da yer alan öncelikle Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajına göre ve bir çok plaja göre konum itibari ile çok daha ekonomik, daha güvenli daha temiz ve sosyal imkanlar bakımdan daha fazla olanağa sahiptir. Bu bakımdan sizleri Turizm farkıyla günü birlik tatil turlarımızla Poyraza bekliyoruz.

Poyrazköy Kadınlar Plajında sizlere özel; şezlonglar, şemsiyeler, duşlar, kafeteryalar, özel aktiviteler için ekipmanlar ve hiç bir plajda olmayan piknik alanları yer almaktadır.

Poyrazköy Bayanlar Plajında siz değerli misafirlerimizin rahatı düşünülerek sadece bayanlara hitap eden ve bu yönde çevre düzenlemesi yapılmış ve dışarıdan fiziki olarak izole edilmiştir. Plajımızda yer alan tüm görevliler kadın personellerden oluşmaktadır.

REZERVASYON İÇİN:

0-7 yaş arası çocuklar ücretsizdir.

Bayanlar Plajına Ulaşım ve Plaj Girişi Kişi Başı Anadolu Yakası'nın Her Yerinden 25 TL, Avrupa Yakası'nın Her Yerinden 30 TL'dir.

Çocuklar: 0-7 yaş arası ücretsiz, 7 ve 9 yaş arası 10 TL, 10 yaş üzeri plaj girişinde kimlik kontrol zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır...

Not: Kadınlar Plajına Dışarıdan Yiyecek İçecek Getirmek Serbesttir.

Detaylı Bilgi İçin:

Son düzenleyen: Moderatör:
X