Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

Eki Görüntüle 1729591 Kızlar bugün watsonsa attım tutamadım kendimi watsons a özel satılan saç waxları ve sampuanları vardı indirime girmişlerdi kaçırmadım, saç uzatmak için etkili olanı biralı olanmış şampuanını ve cilasını(öyle geçiyor) kullandım saçımda kepeklenme yapmadı ve saçlarım şuan çok güzel hacimlendi gibi geldi bana tam olarak net bişeyler söyleyemesemde ilk izlenimim gayet güzel :KK200:
Eki Görüntüle 1729589 Eki Görüntüle 1729590

Sampuanin içeriği nasıl canım.
Ben bioblasa geçtim.
Birde panteme doğal sentez argan yağından kullanıyorum.
Memnunum.
Kan tahlili yaptırdım.
Yarın sonuçları alıcam bakalım artık.

Sampuanin içeriği nasıl canım.
Ben bioblasa geçtim.
Birde panteme doğal sentez argan yağından kullanıyorum.
Memnunum.
Kan tahlili yaptırdım.
Yarın sonuçları alıcam bakalım artık.

satın alırken bitkisel olduğunu söylediler bana canım banyodayken köpürtemedim gibi geldi ama yanılmışım tertemiz olduu, kan sonuçlarında iyi çıkar canım inşallah pantene argan yağını duydum ama bende avonun ki var bitsin denenicekler arasında

satın alırken bitkisel olduğunu söylediler bana canım banyodayken köpürtemedim gibi geldi ama yanılmışım tertemiz olduu, kan sonuçlarında iyi çıkar canım inşallah pantene argan yağını duydum ama bende avonun ki var bitsin denenicekler arasında

Sen kullan sonuçlardan haberdar et beni tatlım

Yılın son bakımı şuan saçlarımda uzun süredir saçlarıma yağlı bakım yapmıyordum

Badem yağı
Çam terebentin yağı

ikisini eşit miktarda karıştırıp fısfıslı bi şişeye koymuştum
onu saç diplerime sürüp masaj yaptım

saç uçlarıma ise elseve mucizevi yağını sürdüm

beklemedeyim

2 saat önce saç diplerime ve uçlarıma dax sürüp topuz yaptım belki yıkanırım belki gece bekletirim :KK36:

2 saat önce saç diplerime ve uçlarıma dax sürüp topuz yaptım belki yıkanırım belki gece bekletirim :KK36:
Canım nacızane bır tavsıye karısım yağları sadece dıplere sur boylara ve uçlarada sade bır yağ zeytinyağı olur badem olur hındıstan cevıxı olur

Canım nacızane bır tavsıye karısım yağları sadece dıplere sur boylara ve uçlarada sade bır yağ zeytinyağı olur badem olur hındıstan cevıxı olur

tamam canım tavsiyen için çok teşekkür ederiim, tek çeşit yağ sürerim saç uçlarıma bu arada sülfatsız şampuan olarak önerin var mı marka falan

tamam canım tavsiyen için çok teşekkür ederiim, tek çeşit yağ sürerim saç uçlarıma bu arada sülfatsız şampuan olarak önerin var mı marka falan
tabıkı canım 2 yıldır sülfatsız kullanıyorum ben şu an matrıx keratındose kullanıyorum çok memnunum yoğun mıktarda keratın ıçerıyor nashı argan yağlı şampuan kullandım harıka dıyebılırım ındırımlı denk gelmıştım bu gunlerde ıstedığın özellıklerı yaz ben sana onereyım

tabıkı canım 2 yıldır sülfatsız kullanıyorum ben şu an matrıx keratındose kullanıyorum çok memnunum yoğun mıktarda keratın ıçerıyor nashı argan yağlı şampuan kullandım harıka dıyebılırım ındırımlı denk gelmıştım bu gunlerde ıstedığın özellıklerı yaz ben sana onereyım

canım saçlarım ince telli dipleri yağlı ama uçları kuru benim gibi dengesiz saçlarım :KK19::rolleyes:

inşaalah canım uzuyor istesekte istemesekte
Canim topikte gördüm otaci argan yagli şampuan bu iyiymiş ben bi ara pureshine kullandım ağırlık yapmiyan içerisinde argan yağı olan bir sampuandi.yagli ve ince telli saclara sahip arkadasim keratindose kullaniyordu 1 aydan sonra 1 haftaligina baska bir sampuan kullaniyorduki agir olmasin diye benim sacim kalın telli gür özünde kuru bir sac ama kuru degil artik

Su ara chi nourish intenseye kafayi taktim indirimli bulursam deneyecem birde davines ürünlerine bakabilirsin pahali ama cok uzun süre gidiyor bu sampuanlar az az kkullanildigi icin

X