Saç Uzatma Yöntemleri Adım Adım Saç Uzatma (resimli)

Kızlar şampuan olarak komili kullandım ama sonuç çok kötü.. Saçımda kepek yarattı, ve saç diplerim çok hassaslaştı hiç hiç tavsiye etmiyorum

komili bende kullanmistim ve ayni sorunu bende yasamistim.
durulanmiyor dogru duzgun,gozenekleri tikiyor.
gercekten cok kotu bi urun

Kızlar şu sıra tembelliğim üstümde hiç yağ bakımı yapmıyorum, kendi yağıyla beslenmesini sağlıyorum banyo çıkışı saç uçlarıma ve boylarında elseve ve avon yağlarımı dönüşümlü olarak kullanıyorum belki 15 tatilden sonra yağ bakımlarına tekrar başlarım

Saçlarım çok az gibi geliyor, yeni saç çıkarmak için bildiğiniz yöntemler var mı :mad::mad:

Sarımsak şampuanı ve sinemaki sayesinde saç fışkırıyo kafamda şuan kullanmiyorm ama hala cikiyor :KK28:
ayy benimde sarımsak ve çam terebantin sayesinde ole anlım iyice daraldı çıkan saçlar yüzünden ay çok sinirimi bozdu sizinde ölemi tek benimmi anlımdan çıkıyo bu saçlar :KK43::KK43:

Evet saçlarıma bakım yaparken akıyordu alnıma hiç umursamiyordum acayip tüh çıktı kuaföre gittim ilk defa alnımı aldırdı yüzünü aldıran bir insan değildim korkuyorum şimdi annem yüzünde çok çıkar dedi şampuan a çam terebentin kattm yüzüme geliyor ister istemez ne yapacağım bilmiyorum bende :KK17:

Sarımsak şampuanı ve sinemaki sayesinde saç fışkırıyo kafamda şuan kullanmiyorm ama hala cikiyor :KK28:

sinemakiyi bende yaptım önceden canım ama pek verim alamağımdan ve saçımı kuruttuğundan bıraktım sonra, sarımsak şampuanı olarak hangisini kullanıyorsun canım

ay maşşallah nerelerned nereye gelmiş saçların senin saçlar darısı benim başıma inşallah :nazar::nazar:HoppaHoppa

sağol canım uzun zamandır bakım yapmıyorum ama kafaya çok taktıkça uzamıyor ben bunu anladım kafama estikçe yağ bakımı yapıyorum ve mutlaka saç uçlarımı nemlendiriyorum, imkanım oldukça da kendi saç yağıyla saçımın beslenmesini sağlıyorum

Evet saçlarıma bakım yaparken akıyordu alnıma hiç umursamiyordum acayip tüh çıktı kuaföre gittim ilk defa alnımı aldırdı yüzünü aldıran bir insan değildim korkuyorum şimdi annem yüzünde çok çıkar dedi şampuan a çam terebentin kattm yüzüme geliyor ister istemez ne yapacağım bilmiyorum bende :KK17:

benim de anlımda çıkan saçlarım var hep hatta geçen akşam arkadaşımla karşılaştım kahkül mü yaptırdın dedi şok oldum aslında o kadar çok değil ama uzamışlar alnımı kapatınca demek ki :KK43:

Saçlarımın böyle az olması dökülmesiyle de alakalı bence kızlar ya başka açıklaması olamaz :KK43:

Mecidefendiydi galiba canim yanlış hatırlamyrsm degistm cunku uzun zamandir

Şimdi watsonsun şampuanını kullanıyorum henüz bitiremedim o bitince elseve 6 mucizevi yağ şampuanını kullanıcam bakalım dökülmenin önüne geçebilsem bide

Şimdi watsonsun şampuanını kullanıyorum henüz bitiremedim o bitince elseve 6 mucizevi yağ şampuanını kullanıcam bakalım dökülmenin önüne geçebilsem bide
Ben onu fazla begenmedim ya bi iki kere kullandım duruyo olece aslinds dökülme icin baska şeyler bulsan

Bencede eger dokulmesini durdurmak istiyorsan sarimsak sampuanı kullan sana tavsiyem

Ben onu fazla begenmedim ya bi iki kere kullandım duruyo olece aslinds dökülme icin baska şeyler bulsan

ben dökülmenin nedenini buldum kızlar saç kremi benim saçlarımo döküyo 2 seferdir kullanmıyorum ve bi kaç tel saçım döküldü saçımı tarıycağım zaman mucizevi yağımdan sürüyorum hemen taranıyoor

ben dökülmenin nedenini buldum kızlar saç kremi benim saçlarımo döküyo 2 seferdir kullanmıyorum ve bi kaç tel saçım döküldü saçımı tarıycağım zaman mucizevi yağımdan sürüyorum hemen taranıyoor
Iyi bari canim gozun aydin :-)

Evet krem çok dokuyor ama uçlara uyguluyorum sadece niye olabilir acaba. Bende yeni şampuan arayisindayim Hunca care in sarımsaklı sampuanini mi alsam

X