Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Kızlar ben dün ağdaya gittim komple bacak yaptırdım. Bacağımın alt tarafında tüyler kaldı, alan insan kırıldıklarını, evde epilatörle almamı söyledi ama çokta kısa değillerdi. Böylemi oluyor ben ilk defa gittim ağdaya.

Bende de hep tek tuk kaliyo canim epilator veya eldivenle alabilirsin

kızlaar bende normalde yaklaşık 8 senedir özel bölgemi jiletle alıyodum. geçen sene artık canıma tak etti gittim ağdacıya. bi arkadaşın tavsiyesiyle gitmiştim. orda pembe ağda kullanıyolar. koltuk altı ve özel bölge için ayrı bi pembe ağda var. normalde ağdaları bezleriyle çekeriz ya o pembe ağdada bez kullanmıyor yani sıcak ağdayı 5 saniye bekliyo kurumasını öyle çekiyodu. ben çok memnundum ama şimdi şehir değiştirmek zorunda kaldığım için gidemiyorum. kendi başıma da ağda yapmayı hiç beceremem. istanbul anadolu yakasında böyle bildiğiniz güzel yer var mı pembe ağda olursa daha iyi olur tabi

kızlar ağda makinem var .Ağda işim bittikten sonra pamuga temizleyici yağ döküp ağda başlığını temizliyorum fakat 1 ay sonra yeniden ısıttıgımda ağdayı o başlığındaki roll-on dönmüyor tıkanmış oluyor.Siz nasıl yapıyorsunuz ağda başlığı temizliğini :110::110:

kızlar ağda makinem var .Ağda işim bittikten sonra pamuga temizleyici yağ döküp ağda başlığını temizliyorum fakat 1 ay sonra yeniden ısıttıgımda ağdayı o başlığındaki roll-on dönmüyor tıkanmış oluyor.Siz nasıl yapıyorsunuz ağda başlığı temizliğini :110::110:
Ben temizliyorum bile. Roll on kisimda hic kil tuy olmuyor ki?? maksimum bi kagitla silerim. Yeniden kullanacagim zamn isitiyorum epey agdayi agda eriyince roll on otomatik olarK donuyor yine. :)

Ben temizliyorum bile. Roll on kisimda hic kil tuy olmuyor ki?? maksimum bi kagitla silerim. Yeniden kullanacagim zamn isitiyorum epey agdayi agda eriyince roll on otomatik olarK donuyor yine. :)
yok bende de roll on kısmında kıl tüy olmuyor zaten.Ağda oluyor dönen kısmında bende onu siliyorum ama yinede kuruyup kalıyor bir daha ki kullanıma kadar .bu sefer roll on un rahat dönmesini engelliyor :110:

yok bende de roll on kısmında kıl tüy olmuyor zaten.Ağda oluyor dönen kısmında bende onu siliyorum ama yinede kuruyup kalıyor bir daha ki kullanıma kadar .bu sefer roll on un rahat dönmesini engelliyor :110:
Makinasi varsa eger kuruyup kalmiyor. Bilemedim simdi. Tekrar isitinca kullanacagim zaman o roll on da kalan agda isininca eriyor zaten donuyoe. bi de agda markasina gore de ddegisebilir. Sesu kullabiyorum ben oyle bi sorun olmuyor ama onceki kullandiklarimda oluyordu bazen vivetlerde falan oluyor...

Ya arkadaşlar ben bikini bölgemi bikaç kez tüy dökücü kremle aldım. Kökleri güçlenmiştir. Uzun süredir alamıyorum. Ağdadan çok korkuyorum. Ne yapıcam ben?? Ve vücudumdaki bütün tüyler saçlar ince ve düz. Bikini bölgesi tüylerim çok kalın ve kıvırcık

O bende de oluyo daha dogrusu ablamin makinesini kullandigim zaman.Ama iyice eriyince o kisim geciyo sicak kisim geliyo bide sey yap isinin bitmesine yakin cek ya da kalan agdayi bi yere sur canim bacagina falan tamamen biter ucundakiler

Her ay kuaföre gitmekten sıkıldım bide sürekli para odemekten evde almak istiyorum fakat nasıl yapmalıyım hangi agdayla bilmiyorum

bende doğuya taşınırken aldım canım elin alışana kadar çok zor ben genital bölgeye kendim yapamıyorum çekemiyorum daha doğrusu gittigidiyo gibi sitelerde ağda makinesi var yanında ağda ağda yağı gönderilen

makineyi fişe tak 40 dakikada falan ısınıyo rolon baya bastırarak sürmen lazım ilk başlarda ben pek beceremedim elin alıştıkça kolaylaşır pudralı ağdaları tercih et veya pudrasız alırsan uygulamadan önce bölgeyi hafif pudrala hem acıyı azaltır hem de tahriş etmez

bende doğuya taşınırken aldım canım elin alışana kadar çok zor ben genital bölgeye kendim yapamıyorum çekemiyorum daha doğrusu gittigidiyo gibi sitelerde ağda makinesi var yanında ağda ağda yağı gönderilen

makineyi fişe tak 40 dakikada falan ısınıyo rolon baya bastırarak sürmen lazım ilk başlarda ben pek beceremedim elin alıştıkça kolaylaşır pudralı ağdaları tercih et veya pudrasız alırsan uygulamadan önce bölgeyi hafif pudrala hem acıyı azaltır hem de tahriş etmez
Roll on agdalar bikini bölgesine kullanılmaz diye yazıyo benim makinemde

X