Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

iknci kez ağda yaptırdım kendm yapmam mümkün değil:KK23:mecbur yaptırdım vee rahatığını bildiğim için acısına katlandım inş. şimden sonrada katlanıcam jiltten ağdaya geçen biri olarak kendimle gurur duyuyorum :KK71::KK71:çok rahatladımm...şimdi hazır cesarete gelip yaptırmışken ağdadan sonra ersağın tüy azaltıcı losyonunu alıp sürsem mi diyorum kullanıp faydasını gören varmıo_O

Kızlar Merhaba,Resimdeki gibi bir görüntüden nasıl kurtulabiliriz konu açmak istemedim fikir verirseniz sevinicem kahrolsun tüyler =)
bikini1.jpg

ve bu da ağdadan sonra kararma için
bu durumdan nasıl kurtuluyorsunuz lazeri demiyorum çevremdeki herkes lazere gidecek değil zaten ama pürüzsüz duruyor ne kullanıyor olabilirler size danışmak istedim

kızlar ben çok uzun süre veetin ağda bandını kullandım fiyatı 20 tl civarı bildiğiniz gibi.bir gün watsonsta ağda bantlarının yerini sorunca ordaki kız bana roll on ağdalar için kullanılan bantların yanına götürdü sonra veeti aradığımı söyleyince kız bana yanlış anladığını ama roll onların da aynı işi gördüğünü söyledi.6 yıllık veet ten sonra ilk defa roll on ağda ve ağda bandı aldım.gerçekten aynı işi görüyor diğerleri sadece para israfı.henüz ilk paketi bitirmedim ama gerçekten çok :)

kızlar ben çok uzun süre veetin ağda bandını kullandım fiyatı 20 tl civarı bildiğiniz gibi.bir gün watsonsta ağda bantlarının yerini sorunca ordaki kız bana roll on ağdalar için kullanılan bantların yanına götürdü sonra veeti aradığımı söyleyince kız bana yanlış anladığını ama roll onların da aynı işi gördüğünü söyledi.6 yıllık veet ten sonra ilk defa roll on ağda ve ağda bandı aldım.gerçekten aynı işi görüyor diğerleri sadece para israfı.henüz ilk paketi bitirmedim ama gerçekten çok :)

canım bu hangi marka rol on ağda nasıl ?

kızlar makinede ısıtılan sir ağda sürerken cildi yakmıyor mu ??? Sonuçta ağda ısıtıcının içindeyken sürülüyor bir yardım eder misiniz :KK55:

kızlar favori denen bölgedeki tüyleri ilk kez sir ağdayla aldım ertesi gün yaptığım föndoten pudra allık hiç biri tutmadı sanki o bölgeye hiçbir şey sürülmemiş gibi beyaz duruyor ve çok komik duruyor ne yapabilirim lütfen yardım

KiZlat bnde epilasyon yapiyordum bikinibolgesine jilet Bi saat once makinenin aparatini bozdum kocis kizmadi kizmaz zaten
yenisinu ve parcasini almaya degmez dedik bu ay adetim bitince komple agdaya gitcem en son 2 sne once dugunume 2gunkal komplr agda yaptimistm artik devamli yaptircam
icim rahat olmuordu bacak koltuk altni alinca sadece smdi komple temz olcam
evde hayatta yapamam kuafore gtcm
artik o kadar katlancam kocisn karsisina daha rahayt olurum :KK66:

Merhabalar bende camsakizi ağda aldım bezle kullanacağım fakat tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum kullanım talimatında mermere filan dökün diyo onu yapmam mümkün değil bunu bezle etkili bi şekilde kullanmami sağlayacak bildiğiniz kolay bi yöntem var mi lütfen yardımcı olun.

kızlar bana bir yadım edin yahu kızım agda yapmak istemiyor ona bir cevap ayzında kızıma okutuyum kzıımda 14 yaşında ortasonda

Kartuş ağdayı sıcak suda eritip sürebilir miyiz ? yoksa ağda makinesi şart mı
Isıtabilirsin canım ama iyice kaynat ve hızlı ol hemen soguyabiliyor.Soguyunca rulo dönmuyor.Birde kartuşun başlıgına dikkat et ısıttıgın kabın kenarlarına degmesın eriyebiliyor.

Kartuş ağdayı sıcak suda eritip sürebilir miyiz ? yoksa ağda makinesi şart mı

Makine olmadan erimesi mümkün tabi de elinize alıp süremezsiniz gibime geliyor. Çünkü ben makineden çıkartıp akışkanlığına bakıyorum bazen sıcaklığı çok fazla. Bir de makinemin kablosu kısa kaldığı için yeterli ısıya gelince çıkartıp işimi hallediyorum kısa sürede donuyor yalnız. Ben makine almanızı öneririm. Fiyatları çok uygun

Makine olmadan erimesi mümkün tabi de elinize alıp süremezsiniz gibime geliyor. Çünkü ben makineden çıkartıp akışkanlığına bakıyorum bazen sıcaklığı çok fazla. Bir de makinemin kablosu kısa kaldığı için yeterli ısıya gelince çıkartıp işimi hallediyorum kısa sürede donuyor yalnız. Ben makine almanızı öneririm. Fiyatları çok uygun

Teşekkr ederim makine aldımm

X