Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Arkadashlar her neyle denediysem alamadim killari. Deli olujam. Ilk kez yaptigim ichin belkide: (. Bilenler yardim etsin lutfen: (.

Arkadashlar her neyle denediysem alamadim killari. Deli olujam. Ilk kez yaptigim ichin belkide: (. Bilenler yardim etsin lutfen: (.

Tüylerin uzun değildir ağdaya yapışmıyordur birde bebek pudrası ile dene belki tenin çok terliyordur.

ben bu limon tuzunu ilk defa duyuyorum nasıl yapılıyor ve uygulanıyor

Son düzenleme:
kızlar ağda yaptırcam bacaklarımın tümüne ama utanıyorum ya birini yanında hiçbir zaman soyunmadım heleki şu istenmeyen tüyler yüzünden dahada utanıyorum napıcam ya nasıl yencem bu utangaçlımı

bende de var o utangaçlık. Kendin almayı dene ben öyle yapıyorum ağdayla :)

Merhaba kizlar. Benim sorum su: shekerle yapilan agda(evde kendin yaptigin) isitilipmi suruluyor ajaba yoksa gerek yokmu? ilk kez yapdim ama olmadi tuyleri alamadim: (, biraz ajitiyor ama kokunden koparmiyor. Onjeden teshekkur ederim jevabiniza...

Merhaba kizlar. Benim sorum su: shekerle yapilan agda(evde kendin yaptigin) isitilipmi suruluyor ajaba yoksa gerek yokmu? ilk kez yapdim ama olmadi tuyleri alamadim: (, biraz ajitiyor ama kokunden koparmiyor. Onjeden teshekkur ederim jevabiniza...

Arkadaslar hichkimse jevap vermiyjekmi?: (

Ben hiç denmedim evde yapılan ağda ama çam ağda vardı bir kere denemiştim ve çok acıtıyordu bir daha denemedim zaten,ama evde yapılan ağda elde iyice yumuşatalıp sakız kıvamına geliyor ondan sonrada alacağın yere açarak yapıştırılıyor Altan yukarı doğru yuvarlayak alınıyor diye biliyorum....

Bayanlar yeni keşfimi sizinle paylaşmak isterim :)) tavsiye üzerine mahallemizin kozmetikçisinden platonik marka sir agda aldım. Agda cezvesinde ısıtılan ılıyınca tüylü bölgeye sürülüp katılaşınca elle çekilen cinsten bir agda :)) sadece genital bölgemde denedim ve kullanımı inanılmaz kolay geldi. Sir in o yapışkan yapısı temzleme sorunu hiç yok. Kuruyan ağda çok kolay kavlıyo maşallah tertemiz yaptım. Tavsiye ederimmm:))

Sagol Janim yinede jevap yazdigin ichin.

Türkçe harflerin kullanımı ile ilgili ciddi sıkıntıların var. Ha yok, "kendi tercihim böyle daha havalı" diyorsan daha üzücü...

21 yaşındayım kendimi bildim bileli jilet yapıyorum en fazla 4 5 kere ağda yapmışımdır ağda yapamıyorum çok acıyor napıcam bilmiyorum lazer yaptırmayı düşünüyorum kalıcı olarak kurtulmak en mantıklısı gibi ama onada cesaret edemiyorum bakalım nolucak

genital bölge için lazer çok sakıncalı bence kuaföre git orada aldır 4-5 defa tüylerin incelince kendiniz alabilirsiniz... ağdaçok temiz ve rahat alışınca inan kendin koşacaksın yapmaya çünkü ölü derileri aldıgı için peelingde yapıyor

Bundan bende almak istiyorum kullanimi cok kolay. Bi de balmumu varmis hic yapis yapis yapmiyo sicakken suruyorsunuz soguyunca kenarından kaldiriyorsunhz cok pratik. Ama nrde satilir nasıl bulunur hic bilmiyorum.

kızlar vi-vet'in soğuk ağda bandını aldım,ısıtıyorum ancak hemen soğuyor nası yapıcam bunu ben ya :/

Son düzenleme:
kızlar vi-vet'in soğuk ağda bandını aldım,ısıtıyorum ancak hemen soğuyor nası yapıcam bunu ben ya :/

Ben şöyle yapıyordum bilgisayarım çok ısınıyor benim ağda bantlarını ısınan yerlerine koyuyordum bekliyordum birini alınca yerine yenisini koyuyordum çok yumuşak oluyorlardı

ay sinir oldum bi çekişte anca 4-5 tane kıl geliyor nerde yanlış yapıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…