Ağda nasıl yapılır?Ağda yapanların paylaşım alanı

Merhaba bayanlar :) benim bi sorum olacaktı.Ankara'da yaşıyorum ve bana toplu bir şekilde (50-100 metre) ağda bezini nerde bulabileceğimi söyleyebilir misiniz? Kendi memleketimde bulmuştum ancak burada rastlamadım pek belki bilen vardır diye bi danışayım dedim çok teşekkür ediyorum :)

genital bölge için lazer çok sakıncalı bence kuaföre git orada aldır 4-5 defa tüylerin incelince kendiniz alabilirsiniz... ağdaçok temiz ve rahat alışınca inan kendin koşacaksın yapmaya :KK1: :KK1: çünkü ölü derileri aldıgı için peelingde yapıyor

kuaförde de bizim evde yaptığımız ağdayı mı yapıyorlar yoksa onların özel ağdası mı var.nasıl böyle herkes acısız diyor kuafördeki ağdaya anlamıyorum evde ben yaparken çok acıyor çünkü :KK43: :KK43::KK19:

kuaförde de bizim evde yaptığımız ağdayı mı yapıyorlar yoksa onların özel ağdası mı var.nasıl böyle herkes acısız diyor kuafördeki ağdaya anlamıyorum evde ben yaparken çok acıyor çünkü :KK43: :KK43::KK19:

Canim kuafordeki sir. Onlarin elide aliskin bzim canimiz acicsk diye cekmiyoruz onlar lap.lap cekiyor.

Kuafordede acir ama kendimiz yaptigimiz kadar acimaz.

Yaptrirken deriin derin nefes alin verin acisi hafifler ben telden.muzik aciyorum :))

ya kızlar bacaklarımdaki batıklarla başım dertte..gerçi epilatörle alıyorum sürekli bacaklarımı belki ondan oluyordur ama sir ağdayla da

denedim yine batıklar oluyor..sizler nasıl yok ediyorsunuz şu batıkları :26:

kuaförler acının azalması için pudra sürüyorlarmış alınacak bölgeye belki o yüzden az acıyordur..

yoksa ağdaları bildiğimiz sir ağda..

Son düzenleme:
Ben Bioder Epiten Vücut için ağda bantlarını kullanıyorum. hem diğerlerine nazaran daha az acımasını sağlıyor. Arrıca sürekli kullanımda tüylerin köklerini etkisiz hale getirerek tüylerin azalmasını da sağlıyor.

birde evde pudra sürüp deneyelim bakalım bu ağdayı :KK43: bacaklarımda hiç bir acı hissetmiyorum artık ama şu genital bölgeyi bir türlü alıştıramadım acısına :KK45:

kızlar tablet, kalıp ağdaları nerede bulabilirim kozmetikçilerde ya da marketlerde bulamadım başka nerelerde olur :/

agda farklı olmasa bile yapan insan acıyı azaltabiliyor gerçekten mesela benim de elim hafiftir. daha hızlı cekmeyi dene sen de yaparken. ne kadar acımasız davranırsan o kadar az acır ::KK66:;. yoksa acır diye yavas cekersen işkeneye dönüştürürsün

kızlar tablet, kalıp ağdaları nerede bulabilirim kozmetikçilerde ya da marketlerde bulamadım başka nerelerde olur :/
istanbul daysam eminönün e bulursun
mısır carsına girme sağ tarafına peynirci vslerin oldugu yerden dumduz içeri gir. hatta kurukahvecide o yolda sonra yol bitip sola donuyor sola dön. sonra ilk sagdan yukarı dumduz cıkıcaksın sagda yapıkredi bankası var. o sokakta bulamayacagın kozmetik ürünü yok. zazahan diye de sorabilirsin.

arkadaşlar ağdanın acıtmaması için bir yazı okumuştum
vücudumuzdaki kıl kökleride canlı biliyorsunuz ve öğlene kadar kıl kökleri uyurmuş. yani ağda yaptığında çok acımazmış.
ben bu yolu deniyorum. mümkün olduğunca öğleden önce alıyorum. o zaman çok acımıyor. deneyerek tescil ettim yani.
tavsiye ederim. üstelik ağdayı kendim yapıyorum.

arkadaşlar ben bu siteye katıldım sizlerle konuşup dertleşmek istiyorum benide aranıza alırsanız sevinirim birde bu emla kullananlar varmı:KK34:

agda farklı olmasa bile yapan insan acıyı azaltabiliyor gerçekten mesela benim de elim hafiftir. daha hızlı cekmeyi dene sen de yaparken. ne kadar acımasız davranırsan o kadar az acır ::KK66:;. yoksa acır diye yavas cekersen işkeneye dönüştürürsün

öyle deneyeceğim artık bende :KK66:

Arkadaşlar evde yapılan ağdada özel bölgede ılık ağdalar çam sakızı pek acıtmıyor hem de yapışkanlık hissi olmuyor kendi başınıza 15 dkda halledersiniz hemen alıyor zaten

Gecenin bu vakti beni bu konuyu okumaya iten ne onu da anlamadim ama okurken agda yapamayanlari falan okudum. Ben Roll on agda kullaniyorum pudrali olanlardan. Isitma makinesi olmadan onu kullanmak mumkun degil isitma makinesi de cok ucuz ben 20 tl ye almistim ve iki senedir kullaniyorum her tarafima. Bi tek kol altima surenmiyorum yapisindan dolayi orasi icin de epilasyon aleti kullaniyorum. Bana gore en guzel sonuc agdayla aliniyor. Korkanlar korkmasin denesinler alisinca aci hic etkilenmiyor artik. Ozel bolge icin de kuafore gidiyordum ama artik kendim yapiyorum. Kesinikle jietten uzak durmak lazim.. Guzellik ve daha da onemlisi temizlik icin bence agda sart :))

X