Ağustos-Eylül 2020 Çılgın Tüp Bebek Anneleri :)

Herkesin bayramı mübarek olsun. Gurbetteyim diye üzülüyordum bu bayram herkes gurbetti 😁 Allah birdahaki bayramlarda büyüklerimizi ziyaret edip sevdiklerimizin yüzünü görebilmeyi nasip etsin . Seneye bu zamanlar bebelerimiz el öpsünler (öpmesinler de sosyal mesafeli bayram kutlasınlar😁) inşallah ❤️❤️❤️

Bu arada ben ana kucağı aldım dün babybjörn 😀 bi arkadaşım satıyormuş, 2. El ondan aldım. Almanya’da 2. El çok iyi oluyor, istediğim şeyleri bulabiliyorum. Şimdi şu tahtadan anakucagının üzerine konan, oyuncak asılan şeyden alacağım. Türkçesi ne bilmiyorum da resmini ekliyorum , bundan alacağım.
amacım 30. Haftaya kadar alışverişi bitirmek ,33. Haftaya kadar yıkama ütü işleri, 33-34 hastane çantası hazırlama 😄 şaka maka geçiyor günler hamdolsun, Allah’ım bu günlerimizi aratmasın rabbim .
İsimler belli oldu mu bebelerin??? Biz nasipse Selim koyacağız 🥰

Eklentiler

• 79DE0F7A-7034-4969-A077-E7DFD2159870.jpeg
    79DE0F7A-7034-4969-A077-E7DFD2159870.jpeg
    68,4 KB · Görüntüleme: 31
Benim içinde netletmeşti isim işi. Ismiyle seslenme zamanları geldi aslında😄 Beren ismi var bir benim cepte şimdilik. Anlamı hoşuma gitti benim kuzuma uyuyor😍 Eşime isimleri okurken o da ece ismini beğendi. İki isim olabilir belki çok uyumlu değiller ama onuda kırmak istemiyorum. Dedesi eylül diyor😁 Eylülde doğarsa bir ihtimal diyorum yoksa bizim için bir anlamı yok bu ayın

Günaydın :) bizim ilk isim Ata olacak ama ikinci ismi düşünüyoruz hala .... cevrede ikinci isim koymayın diye baskı var ama ben cok istiyorum , hep ikinci ismim olsun isterdim sıkıldıkça birini kullanır 😂
Erkek olsaydı benim listede vardı bu isim😍 Atahan da olabilir diyordu eşim. Uzun çift isimler belki sıkıntı olabilir ama bazıları soyisimle birlikte çok güzel duruyor. Bir ağırlığı oluyor yani😉

Bu arada ben ana kucağı aldım dün babybjörn 😀 bi arkadaşım satıyormuş, 2. El ondan aldım. Almanya’da 2. El çok iyi oluyor, istediğim şeyleri bulabiliyorum. Şimdi şu tahtadan anakucagının üzerine konan, oyuncak asılan şeyden alacağım. Türkçesi ne bilmiyorum da resmini ekliyorum
İsmiyle yaşasın kuzucuk. Gayet güzel😍 Buralarda bunların oyun halısı diye satılanları var. Plastik o üst kısımları. Altında da minderi var.Arkadaşlarımda da gördüm. Oyalanıyor yukarıdaki oyuncaklarla bebek

selam kızlar bayramınız mübarek olsun..
bizimde bugun kontrolümüz vardı şükür masalımın keyfi yerinde çok özlemişim hiç kalkmak istemedim ultrasondan🥰miniğim büyümüş 702 gram 32 cm olmuş son 3 ayımız kaldı çok heyecanlıyım nasıl olcak nasıl bitecek nasıl yetişecek heyecan sardı evde otururken boş durmadım kapı süsü yaptım elimden geliyor böyle şeyler aynalı isim sipariş verdim onuda iliştirdimmi bir köşesine kapı süsümüz hazır bu zorlu günlerde beni rahatlatıyor böyle şeyler kafam dağılıyor 🥰

Eklentiler

• IMG_20200525_230838.jpg
    IMG_20200525_230838.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 38
bizimde bugun kontrolümüz vardı şükür masalımın keyfi yerinde çok özlemişim hiç kalkmak istemedim ultrasondan🥰miniğim büyümüş 702 gram 32 cm olmuş son 3 ayımız kaldı çok heyecanlıyım nasıl olcak nasıl bitecek nasıl yetişecek heyecan sardı evde otururken boş durmadım kapı süsü yaptım elimden geliyor böyle şeyler aynalı isim sipariş verdim onuda iliştirdimmi bir köşesine kapı süsümüz hazır bu zorlu günlerde beni rahatlatıyor böyle şeyler kafam dağılıyor 🥰
Cok guzel olmuş eline sağlık. Kapıya asıp masal kızını kucağına aldığın günler de cabucacik gelir

Kızlar ya şimdi size bişey sorcam kafam karışıyor şuan 23. Haftaya girdim ama 5 ay 3 haftalikmi oluyorum şimdi 1 hafta sonra 6 aydan gunmu aliyo oluyorum 7 den mi kafam karıştı biraz beni aydınlatabilir misiniz bu arada benimde kızımın ismi belli zaten lise yıllarımda belirlemistim bunu o günden bu güne kızım olursa koycam deyip duruyordum eşime deyincede başka ismi hiç dusunmedi senin hayalin olsun dedi ismi MİSLİNA olcak nasip olursa

Çok güzel olmuş canım ya, emeğine sağlık

Kızlar ya şimdi size bişey sorcam kafam karışıyor şuan 23. Haftaya girdim ama 5 ay 3 haftalikmi oluyorum şimdi 1 hafta sonra 6 aydan gunmu aliyo oluyorum 7 den mi kafam karıştı biraz beni aydınlatabilir misiniz bu arada benimde kızımın ismi belli zaten lise yıllarımda belirlemistim bunu o günden bu güne kızım olursa koycam deyip duruyordum eşime deyincede başka ismi hiç dusunmedi senin hayalin olsun dedi ismi MİSLİNA olcak nasip olursa
25. Haftada 6. Ayımızı doldurmuş oluyoruz ve 7. Aya giriyoruz canım. Ama söylerken doldurduğumuz ayı söylüyoruz 6 aylık diyoruz. İnternette “hangi hafta hangi aya denk geliyor” diye bi arama yaptırdığında çıkıyor başlarda benimde kafam karışıyordu.

Kızlar kötü enerji vermek istemiyorum her şey yolunda çok şükür örnek olsun korkmayın diye yazayım buraya, benim kanamam oldu bu sabah ve acile geldik çok şükür sorun yok ama yine de endişe yapmayayım diye yatış verdi doktorum. Nts ye bağlıyorlar, sürekli kontrol ediliyorum içim rahat iyiki bu gece kalmışım. Herkesin başına gelebilen bir şeymiş (ilişki sonrası kanama).. dikkatli olun derim, başınıza gelmesin korkutuyor insanı. Önemli olan kanamanın devam edip etmediği ve rahim ağzının açılıp açılmadığı. Bunlar olmadığı için sorun yok bende çok şükür. Kanama da durdu. Ama sabah kalktığımda yatakta kanları görmek çok üzücü korkutucu olmuştu.

Kızlar kötü enerji vermek istemiyorum her şey yolunda çok şükür örnek olsun korkmayın diye yazayım buraya, benim kanamam oldu bu sabah ve acile geldik çok şükür sorun yok ama yine de endişe yapmayayım diye yatış verdi doktorum. Nts ye bağlıyorlar, sürekli kontrol ediliyorum içim rahat iyiki bu gece kalmışım. Herkesin başına gelebilen bir şeymiş (ilişki sonrası kanama).. dikkatli olun derim, başınıza gelmesin korkutuyor insanı. Önemli olan kanamanın devam edip etmediği ve rahim ağzının açılıp açılmadığı. Bunlar olmadığı için sorun yok bende çok şükür. Kanama da durdu. Ama sabah kalktığımda yatakta kanları görmek çok üzücü korkutucu olmuştu.
Çok geçmiş olsun canım,şükür her şey yolundaymis inşallah bir daha yasamassin,bizde korkudan hiç iliski olmuyor 🙈 aslında herhenagi bir zarafi yok ama işte korkuyor insan

Ayy geçmiş olsun canım. Valla bizde de olmuyo bayağıdır korkudan. Ben biraz daha cesaretliyim ama eşim çok korkuyor bebeğe ya bişey olursa diye. Şimdi bunu okudum Ya daha da olmaz sanırım 🙈 İnşallah bişey çıkmaz sende de. Rahim ağzında bi yumuşama açılma gibi bişey yoksa rahat olsun için. Beyciklerimizi çok seviyoruz ama sanırım bu dönemlerde uzak kalmak en iyisi

çok geçmiş olsun canım şükür bebeğiniz iyiymiş Allah beterinden saklasın bizde korkudan yakınlaşamıyoruz bundan sonrada yakınlaşmayız canları sağolsun yeter 🤲🤲

Canım çok geçmiş olsun umarım birdaha yaşamazsın bende hiç ara vermedim ilişkiye şimdi bunu görünce korktum

X