Aldatılıyor muyum,paranoya mı ???

Burdaki tüm yorumlarin aksine ben bir şey olmadığını düşünüyorum. Elle tutulur bir sebep yok. Ikinizin de tanidigi ve düzenli gorustugunuz bir kadınla seni aldatacak kadar salak değildir bence.

Yabancı kadın deyince aklınıza herkesin hayalinde canlanan profil gelmesin.Arap ülkelerinden kısa boylu esmer ortalama güzellikte bir kadın.Samimiyet kurma konusunda çok haklısınız,ben kadın yalnız kimsesi yok v.s diye arkadaşça yaklaşmıştım.
Fark etmiyorki bizim erkeklere arap kadını dediğindede harem fantezisi kuruyorlar, internette Türk sayfalarında o kadar çok arap kadınların videolarını paylaşıyorlar ki şaşarsın. Kızı bilemem ancak arap kadınlarının diğer bir kötü tarafıda erkeğin hayatında bir kadın olmasını ilişkiye engel saymıyorlar zira onların kültürüne göre erkeğin bir kadınla yetinmesi anormal çünkü. Dediğim gibi yeni tanıştığın kimseyi hayatının içine özeline bu kadar kolay alma, bunu yalnızca erkek arkadaş ile ilgilide söylemiyorum.

Merhaba,

Uzun zamandır siteyi üye olmadan takip ediyordum. Son zamanlarda beni rahatsız eden bu konu için üye oldum.Burada bu şekilde bir çok konun çözüldüğünü gördüm.

Önce biraz ilişkim hakkında bilgi vereceğim. Aynı yaştayız.1 yıllık bir ilişkimiz var. Genel olarak sakin uyumlu bir çiftiz.Hiç tartışmadık diyebilirim.Haftada ortalama 3 kez görüşüyoruz kimi zaman evde kimi zaman dışarıda. o tek yaşıyor, ben ailemle. Ayda bir kaç kez de birlikte kalıyoruz. Birbirimizi kısıtlamayız özel alan bırakırız. O dışarı çıktığında aramam yada yazmam. İsterim ki arkadaşlarıyla güzel zaman geçirsin. Gittiği yeri haber verir, eve dönünce haber verir. Genel olarak ilgili, sevdiğini belli eden sürekli gösteren birisi.Sevdiğimi bildiği şeyleri alır,benim için yemek yapar,evde işleri birklikte yaparızi.Bilirim ki başıma bir şey gelse anında yanımda olur.İlişkinin başında hiç evlilik düşünmezken şimdi evlilik düşünmeye başladık.İlişkimiz bize evlilik düşündürmeye başladı,yaşımız geldi evlenelim mantığıyla başlamadık.

Şimdi bana dert olan konuya gelecek olursak son bir kaç haftadır aşırı huzursuzum, aldatıldığımı düşünüyorum. Aslında neden böyle düşündüğümü de tam olarak bilmiyorum. Ama bu paranoyak durum uykularımı kaçıracak hale geldi. Bunu düşünmekten ciddi anlamda rahatsızım,huzursuzum.Son bir kaç haftada değişen ne oldu derseniz araba aldı,dışarıda daha fazla zaman geçiriyor.Kiminle nereye gitti,ne zaman döndü haber veriyor.Telefon şifresini bilirim,telefonu ortadır her zaman ama hiç karıştırmadım.Sadece normalden farklı olarak bu haftasonu birlikte kaldığımzıda wc ye giderken telefonu yanına aldı.Ama sonrasında saklamadı,hatta telefonu yanımda televizyona bağladı,ufak bir işimi onun telefonundan hallettim. Hİç bir zaman Kemalim yapmaz modunda olmadım,yada her an beni aldatıyor mu nerde napıyor kontrol edeyim şeklinde paranoyakta olmadım.Ama şuan yaşadağım iç huzursuzluğu ve paranoyayı anlatamıyorum.

İlk huzursuzluğum bir anda başladı,ders aldığımız kadınla aldatıldığımı düşündüm bir anda.Kadın yabancı ve yaşlarımız yakın.Onu da neden düşündüm aslında bilemiyorum.Erkek arkadaşım bir gün gülerek onu yanında çok samimi olmayalım ,ilişkimizi kıskanır nazar değer dedi gülerek,ben de saçmalama dedim.Zaten ne kadar samimi olabilirim herkesin yanında nasılsam öyleyim arada sarılır,öperim.Şu an kendisi de bende aynı şekilde her zamanki gibi davranmaya devam ediyoruz. Normalde ben iletişime geçerdim,bir kaç kez o geçti.Ders dışında iş v.s konuşmuşlar.Erkek arkadaşım ona bir kaç ilan atmış.Dersi bazen erkek arkadaşımın evinde bazen,kadının evinde yapıyoruz dersi.Bir dersten sonra erkek arkadaşımçok uykum var buradamı kalsam dedi güldü. Burada yalnız yaşıyor kadın derste müsait olursan kahvaltı yaparız,yemek yeriz diye konuşmuştuk.Haftasonu müsait olduğunu belirtmek için erkek arkadaşıma yazdı,ama davet sonrası teşekkür için bana yazdı,bana garip geldi erkek arkadaşıma yazması,normalde sürekli ben iletişime geçerim.O gün bir sorun görmedim,dikkatimi çeken başka bir şey olmadı.

Dün derste gözlemledim absürd bir şey olmadı. Sonra gece birden yine içimde kötü bir his bu sefer acaba başkasıyla mı aldatıyor.Gerçekten normalde paranoyak, böyle manyak bir insan değilim. Hayatımda ilk kez böyle şeyler hissediyorum.

Size sorum kadın hisseder mi, yada boşuna mı paranoya yapıyorum, kendime dert arıyorum.Aldatılıyorsam bunu nasıl ortaya çıkarırım. Aldatılma konusunda çizgim her zaman bellidir ,o da biliyor bunu. Hislerime güvenerekte ilişkimi bitiremem ki. Bu hafta 3-4 gün birlikte tatile gideceğiz, burada telefonunu karıştırmayı bile düşündüm, dediğim gibi normalde 1 senedir hiç bakmışlığım yok. Artık zarflamayı bile düşünür hale geldim, bana bunu neden yaptın, her şeyi biliyorum gibi ama bunun da dönüşü olmaz. Mümkün olduğunca detay vermeye çalıştım,bütün fikirleri değerlendireceğim,sorularınıza yorumda cevap vereceğim.Şimdiden teşekkür ederim.

***DURUM GÜNCELLEMESİ
Yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Şuan beklemede kalacağım,içimin rahat etmesi için telefonuna bakacağım tatildeyken.Dün akşam çok kısa bakabildim o kadınla bilgim dışında bir konuşma geçmemiş.Aradan mesajları silecek kadar zeki olduğunu düşünmüyorum.Pazartesiye kadar tatilde olcağız buraya uğrayamam fakat pazartesi son bir güncelleme yaparım.

***DURUM GÜNCELLEMESİ 2
Son güncellemede dediğim gibi telefonda bilgim dışında bir mesajlaşma yada konuşma yoktu. Bunun üzerine kendimi yiyip bitireceğime konuşmayı tercih ettim. Tatile gitmeden önce işte akşam xx'e yazdım işte bir işlanı attım deyince konuyu açtım.Kendisini bakabilir ilanlara gereksiz samimi oluyorsun dedim. Yardımcı olmak istemiştim dedi.Diğer rahatsız olduğum noktaları söylediğimde farkında değildim haklısın dikkat ederim dedi,kendimi kötü hissettim sen böyle deyince dedi.İstersen ben ders almayı bırakabilirim dedi,gerek olmadığını sadece mesafeli davranmasını söyledim. İş ilanı ile ilgili mesajlaşmayı da okudum,hal hatır sorma iş ilanını iletmiş,son iş görüşmesi nasıldı onu sormuş ve konu kapanmış.O günden sonra aldığımız derste de mesafeliydi.
Tatil güncellemesine gelecek olursak telefonu ortalıktaydı,nadiren tuvalete telefonla gitmesi dışında dikkatimi çeken bir durum olmadı.Sürekli dip dibeydik max.10 dk tuvalet yada yemek sırasında ayrı kalmışızdır.
Bence hemcinsine güvenme pek fazla sevgilinin yakının da da çok bulundurma evinde ders almanız bana göre doğru değil.kadinlarin bazıları hemcinsini kıskanır ve elde etmeye çalışır yakın arkadaşlarda da bunu gözlemledim. Genel anlamda sevgilini o kadından kıskandığını belli etme ama takip et derim. Abartmadan kuruntu yapmadan rahat bırakarak takipte olsan iyi olur🤗

X