Aldatılıyor muyum

Bişey soracagım meraktan soruyorum yani bunu fikri olan herkes yanıtlayabilir. Diyelim ki böyle bir durum var delil toplayacagım ama nasıl toplayacagım, mesela ses kaydı video mahkeme de geçersiz diye biliyorum. Başka nasıl yollar var mesela
Birde banka harcama dökümlerinden çok şey çıkıyor aklınızda olsun

Maalesef öncelerde birşey yoktu annesi ev alıp kendiside evin içine baya tadilat yaptı 300bine yakın zaten diyor senden bosansam herkes peşimden koşar evim arabam var durumum iyi diyor

Aklı başında hiç bir kadın 3 cochu alon birine bakmaz bu saatten sonra. Onca onun gibi biriis bakar

Zamanı gelince sizi bosayacak gibi geldi bana siz hazır olmaya çalışıyorsunuz hayata umarım o kadar dayanır bu evlilik.Bence size şizofren git boşan diyen adamdan banka şifresi vs istemeyin psikolojik şiddet den fiziksel şiddete geçiş yapmasın.Basliktaki soruya cevabım evet.Ustelik sizin yanınızda yazıyor demi yanlış anlamadım yani

Yalnız bu kadar ortada net sebep varken yarın aldatıldım diye ağlama hakkınız olmaz çünkü açık açık söylemiş suratiniza yanınızda yapıyor.Delil bulup bosanacagim diyorsanız durum farklı yol gösterir üyeler.Sanirim siz işi gücü yoluna koyup ayrilayim istiyorsunuz

Öncelikle burdan sürekli konuları okurdum artık kendimde yazmam istedim eşim sürekli sizofrensin sıkıldım boşanmak istiyorum diyen bir tip kendimi sorgular olmuştum iş grubundan kızla birkaç mesajlarını gördüm kız öğlen yemeği geldi yazmış eşimde canını yerim yazmış bir dahaki günlerde kız mesaj atıyor biz yemek yiyoruz die eşimde biz çalışıyoruz demiş kızda biz yemeye başladık deyince eşimde ben olsam sensiz yemezdim canım kızda yalanı da sen konuşucaksin demiş eşimde ben sana hiç yalan söylemedim yazmış yanımda uygulamasından bu kızla kendi şahsi numarasından konuştuğunu sorduğumda iş için dedi şuan baktığımda iş yerini arıyor ama telefonu açan o kız kime anlatsam mesajlarin normal olduğunu benim abarttiğımi söylediler bugünde banka şifresini sordum sadece hareket dokümanlarına bakacaktim ve vermem dedi neden diyince yeter artık bosanak bu evlilik sürmez dedi akıl verin lütfen kızla ilişkisi olabilirmi kanitlayamiyorum ama içimde şüphe var
Bu konuşmalara normal diyen aklı yok bence

Zamanı gelince sizi bosayacak gibi geldi bana siz hazır olmaya çalışıyorsunuz hayata umarım o kadar dayanır bu evlilik.Bence size şizofren git boşan diyen adamdan banka şifresi vs istemeyin psikolojik şiddet den fiziksel şiddete geçiş yapmasın.Basliktaki soruya cevabım evet.Ustelik sizin yanınızda yazıyor demi yanlış anlamadım yani
Yok yanımda yazmıyor ben bunları iş telefonu o ara esimdeydi ordan gördüm kendi telindeki mesajlari silmisti iş telefonundan görüp ekran görüntüsu aldım eşime sordum bana şizofrensin işte ben öyle şeyler söylemedim dedi görüntüleri gosterinde de kavga çıkardı

Yalnız bu kadar ortada net sebep varken yarın aldatıldım diye ağlama hakkınız olmaz çünkü açık açık söylemiş suratiniza yanınızda yapıyor.Delil bulup bosanacagim diyorsanız durum farklı yol gösterir üyeler.Sanirim siz işi gücü yoluna koyup ayrilayim istiyorsunuz

Evet amacım delil toplamak bu kızla ilgili falan yada başka birisi varsa hayatında ama bulamıyorum kanıt olmadan bosanamam elim boş kalır yanı elimde delil olsa her dediğimi kabullenip ayrilabilir

Yakın zamanda kaynanama diyeceğim bir erkege canını yerim dedim diye oğlun surat astı falan derim bakalım ne diyecek
Kaynananiza güvenmeyim derim kel ölür sırma saçlı olur oğlu o sonuçta.Napacak kadın falaka ya mi yatıracak size pış pış yapacak .Umarim bir an önce istediğiniz gibi ayaklarınızın
üzerinde durabilir yolunuza bakabilirsiniz.Bir süre sonra çocuk vs kaynana bilmemne tutamiyor bu tarz kocaları

Kaynananiza güvenmeyim derim kel ölür sırma saçlı olur oğlu o sonuçta.Napacak kadın falaka ya mi yatıracak size pış pış yapacak .Umarim bir an önce istediğiniz gibi ayaklarınızın
üzerinde durabilir yolunuza bakabilirsiniz.Bir süre sonra çocuk vs kaynana bilmemne tutamiyor bu tarz kocaları

Ya zaten güvenmiyorum kaynana falan sonuçta oğlu ne b*k yesede oğlunu tutar zaten insanda birşey beklemiyorum

Kendinize güvenin siz en çok kendinize çalışın çabalayin dalasmadan bu eş kisisiyle bir yolunu bulun para saklamaya çalışın biriktirin inşallah bir çıkış yolu bulursunuz.Sevdim ben sakinliğinizi belliki iyi ılıman bir kadinsiniz ya o adam kendine gelsin yada siz umarım bir yol bulur düze çıkarsınız.

X