Aldatılıyor muyum

Bende zaten dediğiniz gibi aralarında sevgili vs olduğunu düşünmüyorum ama bence eşim onu istedi kız yüz vermedi o ndnle bu kadar sinirli terbiyesiz biri olduğunu biliyorum zaten dün çok zoruma gitti çocuklar için boşanmayorum demesi daha zaten asla eşlik yapmam benim için bitti cocuklarm biraz daha büyüyüp biraz birikim yaptıktan sonra o sırada mezun olma çabasina girecem ileriye bakacaz arrik

Bişey soracagım meraktan soruyorum yani bunu fikri olan herkes yanıtlayabilir. Diyelim ki böyle bir durum var delil toplayacagım ama nasıl toplayacagım, mesela ses kaydı video mahkeme de geçersiz diye biliyorum. Başka nasıl yollar var mesela
Resimdemi geçersiz sayılıyor

Bişey soracagım meraktan soruyorum yani bunu fikri olan herkes yanıtlayabilir. Diyelim ki böyle bir durum var delil toplayacagım ama nasıl toplayacagım, mesela ses kaydı video mahkeme de geçersiz diye biliyorum. Başka nasıl yollar var mesela
Tanık göstererek ispatlayabilirsiniz ,bunları iş yerinde tanıyan , bu olaya şahitlik edenleri tanık gösterebilirsiniz .Mesajları yada arama dökümanlarını çıkarın bunlarda delil mesela

Şu mesajı görünce şuraya konu açmak yerine o nalet adama şöyle derdim "yürü git lan canını mı yiyon hadi" diye tekmeyi basardım.
hıı evet
ev adamın anasının evi
3 çocuk var
kadının gidecek yeri yok. ya da adam yüce gönüllülük (!) yaptı evden gitti diyelim ki, ne yiyecekler tam olarak ayakkabılarını mı kemirecekler?
kimin neresine ne tekmesi basıyor tam olarak?

Siz evden ayrılmıycaksınız ayrıca 3 cocukla. Evde oturacaksınız boşanım gitsin kendisi nerde oturuyosa otursun.
karısına şizofren filan diyen bir adam var ortada. aldatmıyor olsa bile gevşek gevşek konuştuğu kesin. kız biraz rahat bir tipse adam da yavşamakta sakınca görmemiştir.

bu adam birden merhamete gelecek evi kadına bırakıp ceketini alıp gidecek mi?
neden gitsin?
hadi gitti, o evin faturasını mutfağını bu kadın tam olarak nasıl karşılayacak?
Herkes 3 çocukla konu sahibine boşan diyor da bu nasıl mümkün olacak? Sadece kağıt üzerinde boşanacak ve 3 çocugun sorumluluğunu tek başına alacak, beyfmediye de özgürce diğer kadınlarla yeni bir hayat sunmuş olacak bu durumda. Ben şahsen bu durumda boşanmayı tavsiye etmiyorum. Konu sahibi eşiniz olacak o adam bir daha sizi boşanmakla tehdit ederse sizde boşanma durumumda çocuklara bakmayacağınızı söyleyin. Kimse 3 çocuğu bakamayacağı için bir daha boşanma kelimesini kullanmayacaktır.
hah şükür ya!

zaten bildiğim kadarıyla delili olsa bile 6 ay geçtikten sonra o delile binaen aldatıyor diye kusurlu olduğunu iddia edemiyorsunuz, biliyorduysan 6 aydır hala aynı evdeysen affetmişsin sayıyorlar.

Şuan 28 yaşında erken evlendigimzde borcu coktu şuan annesi ev aldı kendiside araba aldı durumu iyi şuan
evi arabası var diye durumu iyi olmuyor
ha durumu iyiyse gerçekten size ev kursun versin güzelce nafakanızı boşanın yapar mı?

ben nedense hiç sanmıyorum. o sizin boşanamayacağınızı düşündüğü için boşanalım diyordur. gözünüzü korkutmak için. bir de işte siz yaptığı bu tür şeylere ses edemeyin, boşanmaktan korkun diye aklınca sizi hizaya getiriyordur.

erken evlenmiş şimdi anca aklına geliyordur, ahhh be bekar olsaydım diye. ehh biraz da durumu düzeltmiş, daha kafası yeni basıyordur... üzgünüm ama öyle duruyor. etrafta uçan kaça her türlü dişiye yazar, ne tutturabilirsem diye.

kendinizi garantiye alın. adamı alttan almayın. "ne korkacam boşanmaktan be seni çekeceğime çocuklarımı büyütürüm ama ev kurarsın, maaşını da bana verirsin neden ayrılmayayım o zaman", diye konuşun.

hıı evet
ev adamın anasının evi
3 çocuk var
kadının gidecek yeri yok. ya da adam yüce gönüllülük (!) yaptı evden gitti diyelim ki, ne yiyecekler tam olarak ayakkabılarını mı kemirecekler?
kimin neresine ne tekmesi basıyor tam olarak?

karısına şizofren filan diyen bir adam var ortada. aldatmıyor olsa bile gevşek gevşek konuştuğu kesin. kız biraz rahat bir tipse adam da yavşamakta sakınca görmemiştir.

bu adam birden merhamete gelecek evi kadına bırakıp ceketini alıp gidecek mi?
neden gitsin?
hadi gitti, o evin faturasını mutfağını bu kadın tam olarak nasıl karşılayacak?

hah şükür ya!

zaten bildiğim kadarıyla delili olsa bile 6 ay geçtikten sonra o delile binaen aldatıyor diye kusurlu olduğunu iddia edemiyorsunuz, biliyorduysan 6 aydır hala aynı evdeysen affetmişsin sayıyorlar.

evi arabası var diye durumu iyi olmuyor
ha durumu iyiyse gerçekten size ev kursun versin güzelce nafakanızı boşanın yapar mı?

ben nedense hiç sanmıyorum. o sizin boşanamayacağınızı düşündüğü için boşanalım diyordur. gözünüzü korkutmak için. bir de işte siz yaptığı bu tür şeylere ses edemeyin, boşanmaktan korkun diye aklınca sizi hizaya getiriyordur.

erken evlenmiş şimdi anca aklına geliyordur, ahhh be bekar olsaydım diye. ehh biraz da durumu düzeltmiş, daha kafası yeni basıyordur... üzgünüm ama öyle duruyor. etrafta uçan kaça her türlü dişiye yazar, ne tutturabilirsem diye.

kendinizi garantiye alın. adamı alttan almayın. "ne korkacam boşanmaktan be seni çekeceğime çocuklarımı büyütürüm ama ev kurarsın, maaşını da bana verirsin neden ayrılmayayım o zaman", diye konuşun.
Öyle bir basılır ki o tekme hem de nasıl

X