Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

Arkadaşlar merhaba,
15 yıllık ilişki 7 yıllık evliliğimiz var. Çocuk olduktan sonra eşimde değişimler başladı ev ve benimle ilgilenmez oldu. Neyse çok takılmadım. Son zamanlarda yaklaşık 3 aydır dengesiz davranışları beni çok yıpratmaya başladı. hatta aile terapistine gidelim vs dedim. asla kabul etmem deyip daha iyi davranmaya başladı.
Asıl sorunum eşim arada bir kuzenine kalmaya gider, 2 hafta önce sac fırçasında bana ait olmayan boyu ve rengi farklı 5-6 tane aynı saç teline rastladım. topladım hepsini 1 hafta önce yine aynı saçtan 2-3 tel buldum. Genel olarak sorduğumda ben hiç öyle birsey yapar mıyım vs dedi beni ikna etti ama o saç tellerini nasıl soracağımı bilemiyorum. Başka elle tutulabilecek bir kanıt nasıl bulabilirim?
Eşinin kuzeninde yatılı ne işi var ? Böyle şeylere izin vermeniz sacma zaten herşey olabilir

Elle tutulacakdaha iyi kanıtlar bulunca tabiki yanında kalmayacağım.
telefonunda birsey bulamıyorum çok defa kurcaladım.
başka ne bulabilirim nasıl bulabilirim bi fikrim yok
edevlet şifresini biliyorsanız üzerine bulunan hatları öğrenebilirsiniz. belki saklı gizli başka bir hattı vardır.

edevlet şifresini biliyorsanız üzerine bulunan hatları öğrenebilirsiniz. belki saklı gizli başka bir hattı vardır.
adam niye kendi üstüne alsın ki hattı belki kuzen üzerinden görüşülüyor. adamlar oldukça paylaşımcı sonuçta bu durumlarda

Evli bir adamın kendi evi varken bekar gibi gidip kuzeninde kalmasındaki mantığı ben çözemedim.Siz annenize gitseniz bile kendi evi yok mu kalsın tek başına.İyice gözlemleyin bence hatta bir kere kaldığında gizlice gidin eve baskın yapın.

Şunu yazıyım. Aklınıza bir acaba düştüyse kesin doğrudur. Hiç yanılan kadın görmedim şu ana kadar.
Tabi boşanacaksanız unutturdun belli bir süre takipte olmadığınızı hissettiğinde zaten salacaktır ve yakalanacaktır. Erkekler pek beceremezler çetrefilli işleri eline yüzüne bulaştırır zaten.
Ama boşanmam affederim diyorsanız hiç o toplara girmeyin, üç maymunu oynayın. Zira olayı gün yüzüne çıkarttıktan sonra aynı evde yaşamak biraz fazla zor.

X