Ama

ben bu kardes dugunlerine nikahlarina davet bekleyen insanlari anlamiyorum.
bizde dugunlerde birinci derece yakinlara kart bile yazilmaz.
sizin davetsiz orada bulunmaniz gerekiyor.
Evet bizde de öle ama bunun bir tane bile
ben bu kardes dugunlerine nikahlarina davet bekleyen insanlari anlamiyorum.
bizde dugunlerde birinci derece yakinlara kart bile yazilmaz.
sizin davetsiz orada bulunmaniz gerekiyor.
Evet biz de de öyle fakat bana nikah hazırlıkları olduğunu bile söylemiyorlar nikah olayından 1, 2 hafta öncesine kadar bize gelip gittiler kayınvalidem ve kayınpederim

Niye biri sizi savunsun diye beklediniz ki? Cevabını ver geç demişler işte. Cevap veremiyorsanız o sizin sorununuz. Kimse size aman sus cevap verme dememiş.

Ben de pek anlayamadım maalesef konunuzu hem noktalama yok hem cümleler karman çorman.

Evet bizde de öle ama bunun bir tane bile

Evet biz de de öyle fakat bana nikah hazırlıkları olduğunu bile söylemiyorlar nikah olayından 1, 2 hafta öncesine kadar bize gelip gittiler kayınvalidem ve kayınpederim
siz neden sormadiniz?
hazirliklariniz bittimi ne zaman yapmayi dusunuyorlar vs diye?
es ailesi iyimi kötümü bilemem ama bana sizde olaya hem fazlasiyla fransiz kalmissiniz hemde bu krizi firsata cevirmek istemissiniz gibi geldi.

"bana millete cevabını ver geç diyorlar dı ben birini haketsem öbürünü hakedemiyordum eşimle sürekli kavgalarımız oluyordu ben hakademeyince arsızlığa vurduruyodum."

Burada "haketmek" ne alaka cozemedim? Dayanamiyordum mu demek istiyorsunuz yoksa cevabini veremiyordum mu?

Neyse...
Siz goruameyebilirsiniz ama torun gostermemek olmaz tabi ki. O ayri bu ayri.
Birini halletsem öbürünü halledemiyordum , halledemeyince arsızlığa vuruyordum demek istedi galiba . Benim de tek anlayabildiğim yer bu oldu bu konuda 😀😀🤪🤪

Yahu Türkçe bir foruma, çoğunluğun ana dilinin Türkçe olduğu bir topluluğa dert anlatıyorsunuz, biraz daha düzgün yazsanız olmaz mı gerçekten? Hayır sitede düzgün yazandan para mı kesiyorlar bizim mi haberimiz yok?

Anladığım kadarıyla yazıyorum; Taa 17 yaşında evcilik oynamaya başlayarak yanlış yapmaya başlamışsınız. Yanlış başlayan evliliğin sonradan düzelmesini beklemek saçma.

X