Amacı nedir?

Bahsettim ya ilk zamanlar kopamadığım için bir şey diyemiyordum orada zaten akılsızlık ettim ama şimdi umrumda değil yani. İlk ilişkim diye kapıldım biraz ama şu an ben de sizin gibi düşünüyorum ne köy olur ne kasaba. Sadece hayatımızın belli döneminde, değişik bir şekilde karşılaştık iyi kötü zaman geçirdik. Şimdi de en azından neler oluyor hayatımızda diye konuşuyorsak bile sürekli bir yarış bir laf sokma hali. Nedenini kestiremiyorum sadece

Sizi yokluyor gibime geldi. Unutmayın diye hatırlatıyor kendini. Ya mesajlarına hiç cevap vermeyin ya da tamamen silin , engelleyin. Ben olsam böyle yapardım yani. :)
Engellemek de pek hoş olmaz diye düşündüm bunca zaman çünkü bana dedi ki bir kere yazma dersen bir daha yazmam. Ben de tamam yazma dedim, yazmaz diye düşündüm.

Eski erkek arkadaşınızın karaktersizliği ve iki yüzlülüğü beni bile rahatsız etti. Arkadaş ortamında da sizi çekiştirip kötülüyordur.

Eleştirdiği şeyleri yapması, göndermeli tweetler atması vs çok absürt. Kişiliği tam oturmamış, ergen gibi davranıyor.

Geçirdiğiniz iyi günlerin hatırına aranız bozulsun istemiyorsunuz, sizi anlayabiliyorum ama böyle biriyle de arkadaş kalınmaz ki.

Bunları son bir aydır yapıyor. Yani, beni ara ara eleştiriyordu, laf falan sokuyordu tartışıyorduk. Ben bu neyin tartışması falan deyince tamam özür dilerim falan deyip kapatıyordu konuyu.

Geçen kıştı işte arkadaşının hakkında konuştuğunda, sana haksızlık ettim. Beni manipüle etti vs ben de o zaman da çocuk değildin ya sen de öyle tercih ettin dedim kapattım konuyu. Sonra görüşmeyi kestim işte kısa bir süre sonra.

Aylar sonra mesaj attığında, bana aylardır aralarında olan mevzuları anlattı hemen. Şöyle yaptı böyle yaptı. Şöyle dedi diye. Ben de, senin arkadaşın sen vereceksin kararını dedim. O da mesafe koydum görüşmüyorum dedi. Şimdi fotoğraf attığını falan görünce şok oldum tatile gitmişler üstelik. Kaç yaşında insan bunlar. Tabi kardeşim dediği adamın arkasından konuşan elbet benim de arkamdan konuşur, en çok bundan huylandım zaten.

Acaba şöyle mi düşünüyor, çevresinden birine anlatsa gider anlatır belki. Ama benim arkadaşlarıyla iletişimim yok ya, bana anlatıp öfkesinden kurtulup rahatlıyor belki de

Direk engeli basardım böyle numunelik tiplerle uğraşmayın başka da tavsiyem yok size

Engellemek de pek hoş olmaz diye düşündüm bunca zaman çünkü bana dedi ki bir kere yazma dersen bir daha yazmam. Ben de tamam yazma dedim, yazmaz diye düşündüm.
Anladım sizi ama karşımızda ki insan böyle olunca bazen etik sınırları aşmak gerekiyor. Yoksa böyle rahatsız etmeye devam eder gibime geldi. Hele ki açık araması , lafı çevirmesi falan. Engellerseniz kafanız rahat eder. Ama yapmak istemiyorsanız ısrarla görmezden gelin mesajlarını. Sonra doğru artar sonra tamamen söner. Ama sonradan gene hortlama ihtimali var bu tiplerin.

Ne düşünüyor bilmiyorum ama önemli olan kardeşim dediği adamın arkasından konuşup, yüzüne gülmesi. Sizin arkanızdan da konuştuğuna eminim.

Sizi az çok tanıyorum, gayet aklı başında ve olgun bir kadınsınız. Eski erkek arkadaşınız ne sevgili ne de arkadaş olarak size uygun biri değil.

Her ne kadar eskisi kadar umursamıyorum deseniz de hala kafanızı meşgul ediyor. Enerjinizi düşürüyor. Bence tamamen hayatınızdan çıkarmanın vakti gelmiş.

Beni anladığınız için teşekkür ederim, gerçekten kötü olmaya, engellemelere falan gerek yok diye düşündüm. Ama dediğiniz gibi, sürekli şaka adı altında laf sokması eleştirmesi canımı sıkmaya başladı. Gereksiz yani kaç yaşında insan. Şu anda yine iletişimi kestim açıkçası bakalım zaman ne getirecek.

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ben de sizinle aynı düşünüyorum, bir insan bir şeyi yapıyorsa istisnasız herkese yapar yani.
Tabi sohbet esnasında laf sokunca, eski konuları açıp beni eleştirince falan canım sıkılıyor.
Bu kadar sene uzamış olması da ayrı canımı sıkıyor tabi ki. Şimdi yine kestim iletişimi cevap vermedikçe bitecek diye düşünüyorum. Çünkü böyle yürümeyeceğinin ben de farkındayım.

Siz hala umutlusunuz bence ve istiyorsunuz..O da bunun farkında,sizin ilginiz hosuna gidiyor hepsi bu..
Birliktelik düsunmuyor sizinle
Yok gerçekten umutlu falan değilim nasıl desem aslında, ilk zamanlar konuşmazken çok özler kendimi suçlar, onu kafamda büyütürdüm. Ama böyle böyle yaptıkça bir şeyler bitti bende. Acaba mı demiştim mesaj attığında ama baktım ki ne köy olur ne kasaba yani. Aynı tas aynı hamam. Bir de inanın hiç büyümüyor. Kafa hep aynı. O yüzden bir gelecek istemiyorum onunla. Burada neler okuyoruz görüyoruz. Onlar bana ışık oldu. Aksi bile bile lades olur

Justalittlebityourheart sizi akıllıca yorumlarınızdan tanırım. Sizde bu kişinin sadece zaman kaybı olduğunu biliyorsunuz. Inanin beş kuruş etmez. Arpaya katsan at yemez, yala katsan it yemez.
İşte tam aradığım yorum.
Ben de zamanla anlamaya başladım diyelim,ilk zamanlar tecrübesizliğime denk geldi. İnsan bazen karşısındakine akıl verse de kalbine laf anlatamıyor :) Bir de yine de kötü bir ayrılık olmasın diye düşündüm hep. Engelleşmeyelim, tadımız kaçmasın dedim ama yaptıklarına pek bir anlam veremiyorum artık.

Anlamı şu, geçmiş yasanmisliklarin galeyanina gelip justla pastadan bir dilim alabilir miyiz? Just bir fırsat ona göre... Eline fırsat geçmişken devran sürme peşinde Justalittlebityourheart

Anlamı şu, geçmiş yasanmisliklarin galeyanina gelip justla pastadan bir dilim alabilir miyiz? Just bir fırsat ona göre... Eline fırsat geçmişken devran sürme peşinde Justalittlebityourheart
Hahaahah çok bekler, aslında ben olaya şöyle bakıyordum, bazen kendi dilinde birileriyle konuşmaya ihtiyaç duyuyor belki oradaki arkadaşları dışında falan diyordum. Ama laf soktukça sinir küpü oldum ahsjskd

Belki o senin için ne yapmaya çalışıyor diye düşünüyordur.
Sen de net değilsin. İlişkiniz bitti mi bitmedi mi belli değil.
Bitirmek istiyorsan iletişimi kesebilirsin.
Kesmeyip sürekli istemiyorum hoşçakal demek aslında istiyorum demek olmuyor mu?
Adam da ne yapacağını şaşırmış, kapıyı aralıyorsun ama açmadan kapatıyorsun.
Napsın bacadan mı girsin adamcaaz?

Hahahaha ay güldüm valla. Yok valla öyle değil. Başta anlattım ya aylar sonra mesajlaştık ben dedim hatta buluşalım diye o da geldi Türkiye’ye ama ilişki istemedi. E istemeyince konuşmayalım daha fazla ne gerek var dedim. Tabi sen bilirsin dedi. Sonra merak ettim her şey yolunda mı iyi misin bilmem ne diye mesaj attı. Ben de iyiyim sağol dedim kabalık olmasın diye öyle öyle muhabbet yürüyor. Sonra da mesela görüşmek istemiyorum hayatlarımıza birileri girecek dedim o zaman zaten iletişim kesilecek dedim. İyi hayatında biri olursa konuşmazsın diyor. Ben de yok istemiyorum hoşçakal dedikten 5 ay sonra mesaj attı o sürede hiç görüşmedik. Tekrar mesaj attı yine geyik yapıyor. Tamam yapsın artık onda da değilim ama diyorum ya muhabbeti geriyor sürekli. Ne desem bir beğenmiyor, eleştiriyor. Bişeyler bişeyler ben de anlam veremez oldum

Kendimi eski erkek arkadas konusu okurken gorumceli bir konuya gecmisim gibi hissettim..
Görümce gibi harbiden her şeyi eleştiriyor. Ama arkadaşı daha çok görümcem gibiydi. Bir gün üçümüz buluştuk. Bana bugün saçın makyajın bir farklı iş görüşmesinden gelmişsin gibi hayırdır falan dedi. Küçücük bir şeyi bile fark edip pat diye söylüyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…