Amh yükselttim.

burcusami

Kavusmamiz cennete kaldi canim kizim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
5.994
7.739
32
Aa çok üzüldüm, sıkıntı neydi bebekte, inş tez zamanda gönlüne göre olur her şey
Kromozom bozukluğu var dedi doktorum ama fetal dna yada amniyosentez yaptırmadım suyu bitti beyin yapısından öyle soyledi. Kalbi de su toplamıştı meleğimin

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
477
286
Kromozom bozukluğu var dedi doktorum ama fetal dna yada amniyosentez yaptırmadım suyu bitti beyin yapısından öyle soyledi. Kalbi de su toplamıştı meleğimin
Çok üzüldüm, inş yasamazsin tekrar, ablam da 4 aylıkken kromozom bozukluğundan düşük yapmıştı

burcusami

Kavusmamiz cennete kaldi canim kizim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2015
5.994
7.739
32
Çok üzüldüm, inş yasamazsin tekrar, ablam da 4 aylıkken kromozom bozukluğundan düşük yapmıştı
Doktorum yasamazsin döllenme sırasında olan bi durum dedi ama ins rabbim ne dilerse o olucak.. Peki tekrsr hamile kalabildi mi ablan

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
477
286
Doktorum yasamazsin döllenme sırasında olan bi durum dedi ama ins rabbim ne dilerse o olucak.. Peki tekrsr hamile kalabildi mi ablan
Ablamin bir çocuğu var, korkusuna istemiyor artık, zaten yaşı da var, sizin yaşınız kaçtı bu olayı yasadiginiz da

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
477
336
Benim Aralık ayınin baslarinda fsh 29 çıktı, amh 0.24 , çok uzulup ağladım, 3 ay çok düzenli beslendim, brokoli, bol limon, günde bir bazen 2 defa hayıt otu demleyip içtim, birde 1 kutu prowomen bitirdim, ayrıca en kalitelisinden omega 3 kullandim,birde yine aralık ayında hsg cekildim, ama prowomen ve balık yağı çok işe yaradı diye düşünüyorum, fsh degerimim d7smesinde de hayıt otu diye düşünüyorum,amin inş, teşekkür ederim, Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
Hayıt tohumunu nasıl kullandınız

nrx

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
477
336

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
Siz

Siz neler kullandınız neler tavsiye edersiniz
Merhaba. Ben testere dişli aslanpençesi(tok karnına) kullandım.Yumurta kalitesi için de her sabah dil atına arısütü(aç karnına ve kullandıktan 15 dk sonra bir şey yedim ve içtim. Yumurtlama çubuğuyla takip ettim. 2 ay böyle kullandım. Bende önümüzdeki hafta kalp atışı ve embriyo görüntüsü için doktora gideceğim. Tabi çok korkuyorum, kötü bir durum olacak diye,şu an sonuç hamilesin dese de kese gözükmüş olsa da,7. haftaya kadar tam emin olamayacağım. Halen risk var. Ancak özellikle aslan pençesinin döllenme için uygun hormonal durumu sağladığını, arısütünün de yumurta kalitesini arttırmış olabileceğini düşünüyorum.

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
477
286
Merhaba. Ben testere dişli aslanpençesi(tok karnına) kullandım.Yumurta kalitesi için de her sabah dil atına arısütü(aç karnına ve kullandıktan 15 dk sonra bir şey yedim ve içtim. Yumurtlama çubuğuyla takip ettim. 2 ay böyle kullandım. Bende önümüzdeki hafta kalp atışı ve embriyo görüntüsü için doktora gideceğim. Tabi çok korkuyorum, kötü bir durum olacak diye,şu an sonuç hamilesin dese de kese gözükmüş olsa da,7. haftaya kadar tam emin olamayacağım. Halen risk var. Ancak özellikle aslan pençesinin döllenme için uygun hormonal durumu sağladığını, arısütünün de yumurta kalitesini arttırmış olabileceğini düşünüyorum.
Merhaba, bel agrilariniz nasıl oldu, benim şiddetli agrilar kesildi fakat adet olacak gibi ara ara bel ağrım oluyor, tedirginim, Cuma dr gedecegim, o zaman tam 5 haftalık olacak,en azından keseyi falan görürse biraz içim rahatlar

farahfarfarian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
44
13
39
Merhaba, bel agrilariniz nasıl oldu, benim şiddetli agrilar kesildi fakat adet olacak gibi ara ara bel ağrım oluyor, tedirginim, Cuma dr gedecegim, o zaman tam 5 haftalık olacak,en azından keseyi falan görürse biraz içim rahatlar
Bel ağrısı da kasık ağrısı da devam. Ama kanama vs olmadı. Bazen artıyor, bazen hiç olmuyor.Ben de tedirginim,ya boş gebelikse ya düşük olursa vs diye.Ama işte bu duygularımı dengelemeye çalışıyorum.Bence sizde de kese görünecek.

Frendly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
477
286
Bel ağrısı da kasık ağrısı da devam. Ama kanama vs olmadı. Bazen artıyor, bazen hiç olmuyor.Ben de tedirginim,ya boş gebelikse ya düşük olursa vs diye.Ama işte bu duygularımı dengelemeye çalışıyorum.Bence sizde de kese görünecek.
Bugün arkadaşla konuştum, onunda çok kasik ve bel ağrısı olmuş, dr şöyle düşün rahim kalinlasip adetle kendini atmaya çalışıyor, ama bir de rahimde bebek var o da tutunmaya çalışıyor ve bunun için rahim bir nevi savaşıyor gibi düşün demiş, sağolun umarım görünür kese, birde özel olmazsa son adetiniz ne zamandi, benim 29 ocak sanırım, inş ikimizde de sıkıntı olmazsa doğum aynı gibi olacak, bu yuzden soruyorum.