Amh yükselttim.

Dün gittim dr,kesen güzel gelişmiş dedi, ama önemli olan bebek var mı dedi, bak burda siyah nokta var, pit pit da kalp atmaya başlamış, inş haftaya net kalp atışlarını da alırız dedi, şimdilik her şey yolunda dedi şükür, cok fazla mide bulantim var ve göğüs acısı var, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Çok şükür, gözün aydın sevindim, sağlıcakla kucağına alırsın inşallah darısı bana ve tüm isteyenlere

Merhaba. Maalesef kalp atışı yoktu yine.2 doktora daha gösterdim sonuç aynı. Cumartesi kürtaj olacak. Çok üzgünüm.
Çok üzüldüm, Allah sabır versin zor anlıyorum seni, ben de üç sene önce senin durumunu yaşadım, ama hamile kalabilmen bile olumlu, tüp bebekte kaliteli yumurta seciyorlar, Şansın daha da yükselir, eşinin sıkıntısı var mı, baktirdiniz mı?

Çok üzüldüm, Allah sabır versin zor anlıyorum seni, ben de üç sene önce senin durumunu yaşadım, ama hamile kalabilmen bile olumlu, tüp bebekte kaliteli yumurta seciyorlar, Şansın daha da yükselir, eşinin sıkıntısı var mı, baktirdiniz mı?
Son yapılan testlerde ikimizde de problem yoktu. Şu an nedir durum tabi bilemiyorum, çok yıprandım...Tüp bebek öncesi 2-3 ay durmam gerekiyor psikolojimi düzeltmem için...:KK43:

Son yapılan testlerde ikimizde de problem yoktu. Şu an nedir durum tabi bilemiyorum, çok yıprandım...Tüp bebek öncesi 2-3 ay durmam gerekiyor psikolojimi düzeltmem için...:KK43:
Çok zor, haklısın, kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman başla tedaviye ,zaten tüp bebek yorucu bir süreç, inş ilerleyen zamanlarda güzel haberlerini bekleyeceğim.

Bazıları geç kalp atışını alıyor inşallah seninde öyledir, en kısa zamanda tekrar sağlıklı bir gebelik yaşarsın inşallah üzülme en azından hamile kalabiliyosun

Merhaba. Maalesef kalp atışı yoktu yine.2 doktora daha gösterdim sonuç aynı. Cumartesi kürtaj olacak. Çok üzgünüm.

Allahtan ümit kesmeyin.. çok şükür ki gebe kalabiliyorsunuz... yine kalırsınız... bir yumurta elde edebilmek için ne çabalar gösteriyoruz bir yumurta o da sağlıklı yumurta ve embiryo ve gebelik olursa diye çok çabalıyoruz. sakın kendinizi harap etmeyin.... lütfen..elbette üzüleceksiniz ancak unutmayın Rabbime sağlıklı evladım olsun diye dua ediyoruz. Israrcı olursak hayırlısını istemezsek sağlıksız evlatla sınanabiliriz. Rahim ve yumurtalık öyleki kendini yeniliyor mucizeler oluyor. size yürekten sarılıyorum. Allah önce size sağlık versin.. siz kendinizi toparlayı beslenme moral nefes terapisi yapın muhteşem gelecek size... sabah yürüyüşleri kendinize çalışın eşinizle de birlikte... kendini seven bakan bir kadınsınız yle yaşamnaya devam edin doğal vitamin kitpa müzük oyunlar ... göreceksiniz neler olacak.....

Canım senin hamilelik nasıl gidiyor,
Bebek iyi şükür, her hafta kontrolüm var, ama aşırı bulantilarim ve kusma var, acillik oluyorum serumla besleniyorum, günlerim çok zor geçiyor, teşekkür ediyorum, 8 haftalık olduk.

Bebek iyi şükür, her hafta kontrolüm var, ama aşırı bulantilarim ve kusma var, acillik oluyorum serumla besleniyorum, günlerim çok zor geçiyor, teşekkür ediyorum, 8 haftalık olduk.
Ohh maşallah çok şükür sevindim, olsun onlarda tuzu biberi belli zaman sonra geçiyor nasıl olsa

Aynı durumdayız, bende hepl korundum böyle olacağını bilsem hemen doğurudum amh dır fsh dır ilkdefa 1 yıl önce tanıştım ablamlar annem maşallah iyi doğurmuşlar, bende 40 da doğururum dedim, 2 yıl önce dış gebelik sonrasında kimyasal, sağlıklı olmadı. Kızımda anne benim kardeşim olmayacak deyince içim parçalanıyor benim yüzümden diyorum. İnşallah canım bu gecenin hürmetine, isteyen herkese rabbim verir, sağlıkla kucağına alırsın sende inşallah
Ben de sizin gibiyim. İkincinin bu kadar uğraştıracağı hiç aklıma gelmemişti. Kızım 10 yaşında ben de 37. İlkinde ben de hiçbir şey bilmiyordum. Şimdi öğrendim maalesef bir de TSH yükseldi ilaç kullanmaya başladım tam düzeldi dedik eşimin değerleri çok düşük çıktı hız sıfır maalesef. Benim amh ye bakılmadı ama düşük diye tahmin ediyorum. Kızımdan sonra 7 yıl korunduk çok pişman oldum kızım da çok istiyor kardeşi olmasını. Artık yavaş yavaş kabullenmeye hazırlanıyorum çünkü çok yıprandım ben. Yapmadığım kür kalmadı gibi. Şimdi arı sütü polen filan kullanıyorum eşim de kullanıyor. Siz neler yapıyorsunuz benim gibi olanlar

Arkadaşlar bunu bütün amh yükselmez amh çok düşük denilip. Senin çocuğun olmaz denilen arkadaşlar için yazıyorum. Ben tam 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırıp hamile kalamayan biriyim. doktor bana amh çok düşük fazla şansin yok yumurta donasyonu yatırmalısın dedi. Yalnızca 1 adet yumurta oda ise yaramaz dedi. Beyninden vurulmuşa dönmüştüm. Bu arada amh değerim ilk 0.01 'di. Daha sonra ilaçları komple bıraktım. Tam bir yıl boyunca hiç bıKmadan kür uygulamaya başladım. Az sonra uyguladigim kürü assagida yazacağım. Küre başladıktan 6 ay sonra amh testi yaptırdım. 0.77 cıktı.vre kür uygulamasından 1 sene sonra AMH 1.90 ve tam 9 tane sağlıklı yumurtam oluştu.ben çocuğu olmayanların.amh düşük senin çocuğun olmaz denilen kader arkadaşlarımın durumunu ruh halini gayet iyi anlıyorum.cnunku aynı acıyı bbendeçektim.iste beni hayata döndüren o kür fakat bu kuru adet olsanizda devam edeceksiniz hiç bırakmadan ben tam 1 yıl uyguladım

Akşamdan zeytin yağında bekletilmiş 7 adet kuru inciri hazırlayın sabaha kadar zeytin yağında beklesin
Sabah ac karnına kahvaltıdan yarim saat önce 1 su bardağı demlenmiş hayıt suyu ardından akşam zeytin yağında beklettiğimiz incirden yiyin 7 sını yiyebilirseniz yiyin yiyemezseniz en az 3 tanesi sabah hayıt suyunu içtikten sonra mutlaka yiyin
Öğlen yemekten yarim saat önce yiyemediginiz incirleriniz varsa yiyin bol su için
Akşam yemekten yarim saat önce yine hayıt demleyip için ben hayıt tohumu alıp kendim 15 dakika demlendirip içiyordum. Eğer halen yiyemediginiz inciriniz varsa yiyin. başka hiç bisey yapmadım. bol su tüketmeye dikkat ettim. Bana şifa oldu inşallah sizede şifa olur kardeşlerim.sevgilerimle...
Bende daha yeni kürtaj oldum ve amh değerim çok düşük çıktı sonuçta 2 aydır hamileydim ve regl olmadım vücudumda hala gebelik hormonu mevcut sizce bu yüzden düşük çıkmış olamaz mı günlerdir kafayı yedim

Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.
Bu yazılarınız bana umut oluyor gerçekten bende kaç gündür uyku girmedi gözüme kafayı yedim yeni kürtaj oldum dedim hadi bi yumurtlalıklarımı kontrol ettireyim bi öğrendimki amh 0,10 dünya başıma yıkıldı.Mantıken düşünüyorum iki aylık hamileydim ve regl olmadım vücudumda hala genelik hormonu mevcutken amh nasıl yüksek çıkabilir zaten.sonra doktorlarla görüştüm kesinlikle amh değer değişmez dedi.Ama adet olmadan yumurtlama pek olmuyor diye biliyorum. Yumurtlama olmadanda kana hormon karışmayacak amh değer nasıl yüksek çıkacakki :KK43:

Bende daha yeni kürtaj oldum ve amh değerim çok düşük çıktı sonuçta 2 aydır hamileydim ve regl olmadım vücudumda hala gebelik hormonu mevcut sizce bu yüzden düşük çıkmış olamaz mı günlerdir kafayı yedim
Amh okadar kafayı takmayın, bak hamile kalmışsın, strese girme keşke yaptırmasaydın adamın moralini daha çok bozuyorlar, daha yeni kürtaj olmuşsun rahim bile 3 ayda toparlıyor bu durumda

3 kez tüp bebek yaptirdim negatif sonuçlandı hepsi.ama bunları yaptırırken genetik problemim olduğunu bilmiyorduk.2 kez kendiliğinden hamile kaldım.ama genetikte problem olduğu için kalp atışı durmuş .şimdi tekrar tedaviye başlayacam inşallah bu kez genetik teste gondercegiz.isin içine girmeyince kafa çok karışıyor.her yeni gün her yeni tedavide başka biseyler ogreniyorsun
Merhaba..ben de 3 defa kayıp yaşadım kalp atışı ve gelişimi durdu.senin genetik problemin neeydi

X