Amh yükselttim.

Kaç ay kullansın prowoman i açmı tokmu içtin, omega 3 şu çiğneme olandan aldım, folic asit hangisini kullandın kusura bakma çok sordum şu hayııt falan bitkisel birşey kullandınmı burda incir falan yazıyor lar
Prowomen kahvaltıdan 2-3 saat sonra içtim.

Benim de amh 0.24 dü, prowomen al muhakkak, birde folik asit ve omega 3 kullan, bol bol meyve ye, brokoli al limon sık salata gibi tuket. Benimde 13 yaşında oğlum var, 9 sene korundum aptal gibi, hemen hamile kalırım sandım, 37 yaşında kaldım ama düşük yapmıştım, 40 yaşında nasip etti Allah, inş sağlıklı bir şekilde sürer, onun için hiç belli olmaz umudunu kesme.
Allah sağlıkla almayı nasip etsin....Ocak ayındaki tek yumurta ile mi hamile kaldınız ? Merak ettim doktor geri çevirmişti ?

görünce bende yazayım dedim, 3 ay önce yumurta toplatmada 2 tane yumurtam gelişti ve diğerleri çok küçük kalmış, 2tanesinin içinden sadece 1 tanesi döllendi .
2.yumurta toplama sürecinde aslanpençesi çayı, hayıt tohumu çayı, nar suyu , bal tarçın çörek otu kürü ve zeytinyağından incir kürü yaptım . Bu yumurta toplamamda 12 tane yumurtam eşit şekilde gelişti ve 6 tanesi dolu çıktı 3 tanesi döllendi. Kesinlikle faydası var , hormonlarınızı bozmadan dengeli bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim.
Merhaba çok mutlu oldum
Yormak istemesem de bir kaç bilgi alsam, hormon değerleri nasıldı ? Bu yaptıklarınızı ne kadar süre ile ve birlikte mi yaptınız ?

Nasıl mutlu oldum nasıl umut veren haberler 🌸 hem de doğal yolla sanırım ovalasyonla mı takip ettiniz ?
Çok teşekkür ederim, Allah size de nasip etsin inş, hayır ovalasyon takipi falan yapmadım, adetten bir hafta sonra her günü değerlendirdim.Bir de eşiniz de düzenli beslensin, ben eşime de omega 3 kullandirdim, bol bol da meyve yedi.

merhaba,6+5 deyim,fetüs oluşmuş ama kalp atışı yok dedi doktor.Salı günü tekrar görecek.O gün de duymazsa kürtaj dedi.Çok kötü oldum...Bu durumla karşılaşan var mı?(fetüs 7 mm olmuş)

merhaba,6+5 deyim,fetüs oluşmuş ama kalp atışı yok dedi doktor.Salı günü tekrar görecek.O gün de duymazsa kürtaj dedi.Çok kötü oldum...Bu durumla karşılaşan var mı?(fetüs 7 mm olmuş)
sakın başka dr lara gitmeden ve 8 haftayı geçmeden kürtaj olmayın benden tavsiye

sakın başka dr lara gitmeden ve 8 haftayı geçmeden kürtaj olmayın benden tavsiye
8. haftaya kadar beklemem tavsiye edildi.Umudum kalmadı.Benim çocuğum yok.Tüp bebek için araştırma yaparken hamile kalmıştım.Çok kötü haldeyim...Sesim benden alınmış gibi.Ağlayamıyorum veya konuşamıyırum. Bu konu ile ilgili tek iletişimim burası.Sonradan kalp atışı duyulması olmuş mu?Böyle bir vaka duyan var mı?

8. haftaya kadar beklemem tavsiye edildi.Umudum kalmadı.Benim çocuğum yok.Tüp bebek için araştırma yaparken hamile kalmıştım.Çok kötü haldeyim...Sesim benden alınmış gibi.Ağlayamıyorum veya konuşamıyırum. Bu konu ile ilgili tek iletişimim burası.Sonradan kalp atışı duyulması olmuş mu?Böyle bir vaka duyan var mı?
Lütfen üzme kendini, benim de degerim 10 binlere yaklasınca kese gorunmustu,diğer dr iki üç defa eminmisiniz bu değerlerle kesenin gorunmedigine diye sordu,yani onlar bile sasirmisti, inan neyle karsilasacagin belli olmaz, çok dua ettim size, beni de pazartesi kese de bebek var mı diye randevu verdi.

Lütfen üzme kendini, benim de degerim 10 binlere yaklasınca kese gorunmustu,diğer dr iki üç defa eminmisiniz bu değerlerle kesenin gorunmedigine diye sordu,yani onlar bile sasirmisti, inan neyle karsilasacagin belli olmaz, çok dua ettim size, beni de pazartesi kese de bebek var mı diye randevu verdi.
Merhaba gayretinizi ve umudunuz hep olsun. Sağlıklı bir bebek ise Rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ne ise o olsun.... gücünüzü mümkün olduğunca koruyun bakın kendiniz Hamile kapabiliyorsanız ki bu süper eğer bu durum olumsuz sonuçlanırsa daha bilinçli ve doktor kontrolünde ilerlersiniz şükür yumurtamız oluyor hatta dölleniyor

Merhaba gayretinizi ve umudunuz hep olsun. Sağlıklı bir bebek ise Rabbim tamamına erdirsin hayırlısı ne ise o olsun.... gücünüzü mümkün olduğunca koruyun bakın kendiniz Hamile kapabiliyorsanız ki bu süper eğer bu durum olumsuz sonuçlanırsa daha bilinçli ve doktor kontrolünde ilerlersiniz şükür yumurtamız oluyor hatta dölleniyor
Teşekkür ederim, inş sağlıkla ilerler, önümüzdeki süreçte goreceğiz, hakkımızda hayırlısı olur inş

Lütfen kendini hemen olumsuza düşürme, dur bakalım Allah büyük başka dr fikfinide al, inşallah herşey normal gider kalp atşını duyarsın

Hanımlar kesinlikle yükseliyor, benimde amh 0.17 çıkmıştı bende bu konuyu açan hanım gibi aynı şeyleri yaşadım yıkılmıştım resmen. Ama Saraçoğlunun soğan kürü, hayıt ve sağlıklı beslenme sayesinde çok değil 2 ay sonra amh değerim 1.4 çıktı. Allahtan her zaman umut vardır.
Nasıl beslenme uyguladınız,

hepinize teşekkür ederim. çok zor bir hafta sonu geçirdim. Yeni Doktorum ara ara motive etmek için mesajlar attı. Negatif sonuçlansa bile korkma-şimdi hamile olan 2 ay sonrada kalır bu kez seni hazırlarız vs yazmış. Bu da iyi geldi biraz. Umarım o kalp atışını duyarım ,duyamazsam da artık elimden geleni yaptığım düşüncesi ile kendimi rahatlatabilirim belki. Uzun yıllar boyu çocuk sahibi olmayı işim yüzümden erteledim. Belki tek pişmanlığım bu olabilir. Hayata güvenmeyi tercih ederek devam edeceğiz işte...

hepinize teşekkür ederim. çok zor bir hafta sonu geçirdim. Yeni Doktorum ara ara motive etmek için mesajlar attı. Negatif sonuçlansa bile korkma-şimdi hamile olan 2 ay sonrada kalır bu kez seni hazırlarız vs yazmış. Bu da iyi geldi biraz. Umarım o kalp atışını duyarım ,duyamazsam da artık elimden geleni yaptığım düşüncesi ile kendimi rahatlatabilirim belki. Uzun yıllar boyu çocuk sahibi olmayı işim yüzümden erteledim. Belki tek pişmanlığım bu olabilir. Hayata güvenmeyi tercih ederek devam edeceğiz işte...
İyi, anlayışlı drun tavri ilaçtan bile daha etkilidir, inşallah kalp atışını duyarsın, nasibi yoksada takdir ilahi dersin, önüne bakarsın kolay değil çünkü çok şükürki hamile kalabiliyosun yine kalırsın, Allah isteyen herkese hwpimize sağlıklı sıhhatli evlat versin

Merak ettim bebiş iyimi inşallah herşey yolundadır tekrar gittinizmi dr a
Dün gittim dr,kesen güzel gelişmiş dedi, ama önemli olan bebek var mı dedi, bak burda siyah nokta var, pit pit da kalp atmaya başlamış, inş haftaya net kalp atışlarını da alırız dedi, şimdilik her şey yolunda dedi şükür, cok fazla mide bulantim var ve göğüs acısı var, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Dün gittim dr,kesen güzel gelişmiş dedi, ama önemli olan bebek var mı dedi, bak burda siyah nokta var, pit pit da kalp atmaya başlamış, inş haftaya net kalp atışlarını da alırız dedi, şimdilik her şey yolunda dedi şükür, cok fazla mide bulantim var ve göğüs acısı var, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Çok sevindim sizin adınıza. Ben de yarın tekrar doktora gideceğim. Pek umudum yok ama işte biraz daha bekleyeceğim.

X