Anılar tazelensin...Dönmek istediğiniz ''an''lar ?..

Evet,başlıktan da anlaşılacağı üzere herkesin hayatında dönmek istediği anlar,zaman dilimleri vardır.Bunun için şimdiki zamandan şikayetçi olmamız gerekmiyor elbette.Eskiye duyulan özlem diyelim ...Gün gelecek,şu anımıza özlem duyacağız...
Kocamla tanıştıgim o ilk güne hayallerimin taze olduğu saf olduğu o güne kocama hayranlıkla bakan o gözlerimë o yağmurlu güne..

Babam işe gitmesin diye önünde dururdum, sonra o da beni işe götürürdü bazen :) Babamla geçen günlerimi özlüyorum!

Çocukken ayı oynatırlardı sokaklarda.Günün birinde gidip ayıyı sevmiştim.Bildiğiniz koca ayıyı mıncıklamıştım..Hayvanları çok sevdiğimden...Şu an düşünüyorum da annemin yerinde olmak istemezdim... :*
Aaa iyi hatırlattın ben de mıncırmıştım koca ayıyı bak :KK57::KK70::KK70:

8 temmuz 2012 tarihinde kararimi onla buluşmak yönünde verdiğim o "an" a dönmek isterdim. Bulusmazdim onunla bu acilari yasamazdim. Kaybolan yılların telafisi yok çünkü...

Ahahaha,aynen ya...İylik yapıodum güya...Taşırken yorulmasınlar diye yuvalarına ekmeklerı tıkıodum. :p
Evet aynen. Hatta bazen evci de çıkartıyordum onlardan birkaç tanesini:KK45:
Bir de yazın denizin kıyısına vurmuş ölü balıklar olurdu küçücük (aslında şimdi düşününce balık tutanların küçük diye oltadan çıkartıp attıkları balıklar olduklarını düşünüyorum) işte onları da mesela kibrit kutusunda yada benzeri bir kutuda tutardım sözde beslerdim:KK70: geceleri yastığımın altında dururdu:KK57: annem beni fırlatıp atacak noktaya gelirdi bu hayvan sevgimden dolayı:confused:

meg ,ne kadar uyuşuyoruz sen anlattıkça benim anılar canlandı.Ben de ipekböcekleri yumurtalarını attıktan sonra ölür ya,onların öldüğünü kabullenmezdim kavanozda tuttardım.Hatta bi kere şehirlerarası otobüsle onlarla yolculuk yapmıştım.

meg ,ne kadar uyuşuyoruz sen anlattıkça benim anılar canlandı.Ben de ipekböcekleri yumurtalarını attıktan sonra ölür ya,onların öldüğünü kabullenmezdim kavanozda tuttardım.Hatta bi kere şehirlerarası otobüsle onlarla yolculuk yapmıştım.
Çatlak İzmir'liler olarak tarihe geçmek üzereyiz:KK45:
Daha neler neler var oofff:cool:Yazarız ara ara

Babamın yaşadığı zamanları ve çocukluğumda her gün işten dönerken bana bir çikolata aldığı git cebime bak aldım mı bakalım dediği günleri çok özledimm....

X