Anılar tazelensin...Dönmek istediğiniz ''an''lar ?..

Herkes babasıyla yaşadığı bir ana dönmek istemiş ne mutlu :) Ben de dönmek isterdim, onunla ilk buluşmamıza..Arkadaşımda görüp beğendiğim oyuncağın aynısını elinde tutarken, bana doğru yürüdüğü o ana.. Keşke ilk ve son anımız olsaydı baba seninle de ben seni sevmekten vazgeçmeseydim..

Dedemin yaşadığı, beni herkesten çok sevdiği günlere gitmek öyle çok isterdim ki.. Sadece annem ananem ve dedemin olduğu günlere, çocukluğuma, düştüm diye ağladığım günlere.. Keşke o günlere dönebilsem ve hep orada kalıp huzurlu mutlu bir hayat yaşasam..

Heralde yillardan 2000 falandi. Ablamla cocuk oldugumuz zamanlar :)) Ailecek kusadasina yakinb ir su parkina gitmistik. Havuzlar gozume devasa gorunuyordu, e malum, cogu seyden kucugum o zamanlar daha 9 yasindayim. Ablamla butun gun durmadan kaydiraklardan kayiyorduk. Deli gibi egleniyorduk. Boyumuz yetmedigi icin en buyuk su kaydiragindan kaydirmiyorlardi, ama onun haricinde herseye biniyorduk. O kadar egleniyorduk ki, artik kaydiraklara geriden tirmanmaya baslamistik. Ablamin dusup disini kirdigi gundu bu. Eglencemiz pahaliya patlasa da, tadi hala damagimda :)

Sevgilimin galiba ben sana aşık oluyorum dediği ana dönmek istiyorum. O an ki duygularının heyecanında bulmak istiyorum.

üniversitede her burs günü arkadaşla gidilen kahvaltı, arkasından akşamına canlı müzik ve nargile keyfi... dert yok sorumlulukl yok. her zaman demişimdir hayat her yıl dahada zorlaşıyor ve hiç bi zaman bi önceki güne göre kolay olmuyor.

hayat her aşamada dahada zorlaşıyor sorumluluklar artıyor.

egitim gördüğüm okulum arkadaşlarim...
düğün günüm.. başka bişey olmak isterdim.. herşey yaNİ :d

3 kardeşin henüz dagilmadigi, 5 kişilik ailenin yoksulluk çektiği ama yalnızlık cekmedigi, neşe dolu o günlerden herhangi bir güne. ..

Her ne kadar acı çekmiş olsam da hayatımın en heyecanlı, aşk dolu günlerden bir güne. .. onunla istanbul sokaklarında cilginlar gibi dolaşıp durduğumuz bir günün sonunda eve gelip birbirimize sarılıp uyudugumuz o ana. ..

oğlumu geri isterdim onu kucaginiza almak isterdim doya doya koklamak isterdim.. hayatta yaşamadığım şeyleri yaşamak isterdim. bu dünyayı tertemiz olsun isterdim. insanlar temiz kalpli olsun isterdim kötülükler yok olsun isterdim.. bu dünya daimna sevgi dolu olsun isterdim.

düğün günüm ailemle olduğum kardeşimle oyun oynadığım şarkı yarışması yaptığım zamanlar annem babam hepside çok güzeldi

lisede kankamla olan muhabbetim deliliklerimiz ya o kadar güzel günlerdiki şimdi büyüdük

Yaş 18.lolita.1.82 boy,57 kg...kafamda deli sorular,akıl 5 karış havada,asi....off,ne güzeldi,özgürlük buram buram :))))

X