ank32

EsiLaCIM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
274
2
41
Canim bana ozel mesaj atmi$sin, cok tesekkur ederimopuyorumnanaktan, ama ben sana mesaj gonderemiyorum, mesaj kutun doluymu$ :-) Bari burdan yazim dedim. Canim ben iyim hala $i$liklerim var, sanki burnun bir tarafi hafif yukari cekiyor, birde hic kavisim yok, bakalim zamanla duzelir mi bilmem.Birde burnum bana hala buyuk gorunuyor.6 ay beklicemfisfisfis, duzelmez ise revizyon dusunuyorum.
Sana tekrar gecmis olsun canim. a.s. Nasil agrin sizin var mi? Insallah canim diledigin gibi olmustur. Peki sen canim burnundan memnunmusun, gerci yaptirali baya oldu ama, resimlerini gormustum, burnun cok guzel gorunuyor, buyuk degisim olmus gercekten manken gibi gorunuyordun.:nazar:

canım cok saol iyim sende kafana bişey takma daha cok yeni burnun o şişlikler insin daha güzel olcakk ilk 3 ay 6 ay ve 1 senelik burunların arasında bile dağlar kadar değişim ve farklılık olur gitgide cok daha iyi olcak ben kendimden biliyorum ilk 1 seneye kadar benim burnumda şekilden şekile girdi diyebilirim. tasarımda ne yaptıysa sonundada aynısı oluyor ama biraz sabır canım öpüyorum seni özeldende msj attım

X