Ankara en iyi tüp bebek doktoru ve laboratuvarı neresi

Ankara da yaşıyorsanız gazı hastanesinden rapor çıkartabilirsiniz eğer dondurulmuş embrio transferi Yapılacaksa tüp bebek de rapor geçersiz oluyor sadece ilaç için rapor kullanabiliyorsun . 2. Tüp bebegimde ilaclar için rapor kullandım baya etkisi oldu ❤️
İlk defa tüp bebek olucam rapor alırsam biraz maliyet azalır dediler bu ilaçları raporla uyguna alacaz anladım da 35 tüp bebek fiyatı ilaçlar hariç mi?

İlk defa tüp bebek olucam rapor alırsam biraz maliyet azalır dediler bu ilaçları raporla uyguna alacaz anladım da 35 tüp bebek fiyatı ilaçlar hariç mi?
Evet sadece tüp bebek ücreti malesef ilaçlar da toplam 15 bin tutuyor. Embriolar dondurulcaksa ekstra ücret birde rahim dinlendirme ücreti alıyorlar bu liste bitmiyor Allah hepimizin yardimci olsun 😔

İnş ilk ve son olur... Bnm için kabustu ve Berfu hoca sayesinde son buldu 4.tedavimde.. rapor taze transferde gecerli ama berfu hoca dondurulmus transfer ediyor,rahmin dinlenmesini baz alarak .. ilaclarda yari yariya iner raporla.. Ben Raporu etlik zubeyde hanimdan almıştım 1 gun icerisinde verdiler hemen.

Evet sadece tüp bebek ücreti malesef ilaçlar da toplam 15 bin tutuyor. Embriolar dondurulcaksa ekstra ücret birde rahim dinlendirme ücreti alıyorlar bu liste bitmiyor Allah hepimizin yardimci olsun 😔
Ne diyorsunuz benim iç tüp bebek 35 ilaçlar 15 tese ameliyatı 18 70bini geçecek gel git. İnanamıyorum çok üzüldüm suan hadi raporla yarıya inse 7.5 olsa yine çok allahm yardım etsin bize

İnş ilk ve son olur... Bnm için kabustu ve Berfu hoca sayesinde son buldu 4.tedavimde.. rapor taze transferde gecerli ama berfu hoca dondurulmus transfer ediyor,rahmin dinlenmesini baz alarak .. ilaclarda yari yariya iner raporla.. Ben Raporu etlik zubeyde hanimdan almıştım 1 gun icerisinde verdiler hemen.3
İnsallah bir kerede nasip eder rabbim defalarca deneyecek maddi imkan bulmak çok zor. Eşimin biraz spermi artış gösterseydi mikro teseye gerek kalmadan tüp bebek olsaydı fiyat baya bir düşerdi ayrıca işimizde kolaylaşırdı. Eşim hiçkimseye söylemiyor söyletmiyor bu işin altından tek basımıza kalkmak zorundayız allah herkesin işini kolaylaştırsın insallah

Era testi döngünün ne zamanı nasıl yapılıyor. Maliyetli bir test sanırım
850 euro ya yaptırmıştım ben. Döngü ye gore değilde adet tarihinden itibaren progestan iğnelerinin rahimdeki tutunma evresine göre belirleniyor.. yani iğnenin vermiş oldugu tepkimeye göre.. yurt dışına parca gonderilerek yapiliyor.
İns sonuncu embriyo hayat bulur bu sefer.. Sil bastan opu vs ugrasmazsınz ins.. 🙏

850 euro ya yaptırmıştım ben. Döngü ye gore değilde adet tarihinden itibaren progestan iğnelerinin rahimdeki tutunma evresine göre belirleniyor.. yani iğnenin vermiş oldugu tepkimeye göre.. yurt dışına parca gonderilerek yapiliyor.
İns sonuncu embriyo hayat bulur bu sefer.. Sil bastan opu vs ugrasmazsınz ins.. 🙏
Anladım canım cok sağol 🙏 Era testi embrionun transfer saati ile ilgili net bişey söylüyor . İnşallah embriom sağlıklıdır ve doğru zamanda bana can olur 🙏

İnsallah bir kerede nasip eder rabbim defalarca deneyecek maddi imkan bulmak çok zor. Eşimin biraz spermi artış gösterseydi mikro teseye gerek kalmadan tüp bebek olsaydı fiyat baya bir düşerdi ayrıca işimizde kolaylaşırdı. Eşim hiçkimseye söylemiyor söyletmiyor bu işin altından tek basımıza kalkmak zorundayız allah herkesin işini kolaylaştırsın insallah
Kesin karar berfu hocamı....?
Oncelikle bir ürologa gitseniz, bitkisel takviyrler yada ilac vs. İle artişla tedaviye başlasaniz daha saglikli olmazmi.. berfu hocada hemen tedaviye baslatmaz zaten, kilo probleminiz varsa kilo, sigara kullaniyorsaniz sigara, tsh(tiroit),d vitamini degerlerinizi bir gözden geçirir once..
İns hakkinizda en hayirli olan dr u tercih edersiniz..
Bu yol cok cetrefilli, maddi tarafini biraktim manevi anlamda yıkıci, yıpratıcı ve yorucu... İns erken sonuc alirsiniz.

Kesin karar berfu hocamı....?
Oncelikle bir ürologa gitseniz, bitkisel takviyrler yada ilac vs. İle artişla tedaviye başlasaniz daha saglikli olmazmi.. berfu hocada hemen tedaviye baslatmaz zaten, kilo probleminiz varsa kilo, sigara kullaniyorsaniz sigara, tsh(tiroit),d vitamini degerlerinizi bir gözden geçirir once..
İns hakkinizda en hayirli olan dr u tercih edersiniz..
Bu yol cok cetrefilli, maddi tarafini biraktim manevi anlamda yıkıci, yıpratıcı ve yorucu... İns erken sonuc alirsiniz.
Zaten kendi şehrimizde üroloğa gidiyoruz ürolog 4aydır klomen ve takviye hap gibi vitamin gibi bise kullandırıyor. 2.ayda sonuç değişmeyince tüp bebek gibi gözüküyor tese ile yapılır dedi. Mfk ürünlerinden kullandırırttım diğer buralarda yazan fındık fıstık keçiboynuzu ve başka karışımlar kullandı. Artış olmayınca tüp bebek araştırmaya basladım :KK43:

İnş ilk ve son olur... Bnm için kabustu ve Berfu hoca sayesinde son buldu 4.tedavimde.. rapor taze transferde gecerli ama berfu hoca dondurulmus transfer ediyor,rahmin dinlenmesini baz alarak .. ilaclarda yari yariya iner raporla.. Ben Raporu etlik zubeyde hanimdan almıştım 1 gun icerisinde verdiler hemen.
Adetin 2. Günü mü gitmiştiniz rapor almak için benim eşimde azosperm var onun için alıcaz rapor o zaman da illa adetli olmak gerekiyor mu

Arkadaşlar buraya bir dipnot gecmek istiyorum bahceciyi düşünenler için.. bazı merkezler opuya ayrı transfere ayrı ücret alıyorlar,örnek;Ecemiş klinik... Bazı merkezlerde de tüm tahlil tetkiklerde ayrı ücret isteniyor, baskent unv mesela .. bahçecide bu yok. Tahliller,testler vs için ekstra ücret istenmiyor paketin içinde... Ve eski hastalara eski ücretten tedavi uyguluyorlardı,(1yıl öncesinin fytlandrması) şuan bu uygulama hala varmı bilmiyorum.. ama bence Bahçeçi fiyat konusunda makul... Ki bazıları bu durumu ticarete dökmüş durumda...

Geçmiş olsun söylediklerinize çok katılıyorum ilgileri çok iyii ne zaman transfer olacaksınız 🌸
Henüz degil sanirim bu cumartesi icin randevu verdiler ameliyati kararlastiracagiz, daha sonra kendimi toparladiktan sonra beklemeden transfer olmayi planliyorum nisan basi gibi sanirim. Bu sefer acele etmeyecegim dinlene dinlene panik yapmadan.

Henüz degil sanirim bu cumartesi icin randevu verdiler ameliyati kararlastiracagiz, daha sonra kendimi toparladiktan sonra beklemeden transfer olmayi planliyorum nisan basi gibi sanirim. Bu sefer acele etmeyecegim dinlene dinlene panik yapmadan.
Kesinlikle hayırlı zamanda sağlıklı olsun bebişlerimiz inşallah 🌸 bende dinleniyorum şimdi Şubat sonu gibi transfer olacak inşallah

X