Anksiyete.Sadece ben mi böyle hissediyorum?

Allah şifa versin canım tamamen vesvese olmuşsunuz şeytanda boş durmamış mümkün mertebe evinizde bakara suresi açın evde yankilansin yıkama suyunuzu içine bir fincan beyaz sirke ilave edin yıkanın çok iyi gelecektir ruhunuz can çekişiyor bedeni sağ bende aynı durumdayım manevıyatiniz çok önemli sağlam tutmaya çalışın güne 100 kez la havle ve la kuvvete illa billahi çekin kalpler ancak Allahı zikretmekle huzur bulur sevgiler
Çok sağolun geçmiş olsun

Kalabalık ortamlae üzerime gelirdi sanki başımdan aşağı uyuşur başım döner. Sıcak ve terleme eşlik ederdi. Kalabalık evler,kabalık sokaklar,hastaneler. O yüzden hep evde durmak isterdim. Kalbim ağzımda atardı. Yıllarca el titremesi çektim. Sonra bende değerlerime baktırdım. D vitamini, omega 3 ve takviye edici gıdalar aldım. Hala alıyorum. Artık kalabalığa giriyorum,sokakta gezebiliyorum,evde kalabalık misafir ağırlayabiliyorum. O kadar zor süreçlerdi ki benim için. Bunları yaşayana kadar anksiyete nedir bilmezdim. Şuan sadece misafire tepsi olmadan çay bardağı taşıyamıyorum. Titremese de hep titreyecek korkusu var. Elimde eskisi kadar olmasa da belki bir titreme hala olabilir korkusu. Hiç görmedim ama bunu da aşacağım inşallah. Mesela eşime salonuma tepsi olmadan sapsız çay bardağı götürebiliyorum. Ama misafire hayır. Vitaminlerin bana iyi geldiğini eşim bile söylüyor.

Rica etsem özelden yazabilir misiniz bana size sormak istediğim birsey var

X