Anlamsız tavırlar

Çıkmadım ben engelleyip uyudum evde

Profilinizde 23 yaşında olduğunuz yazıyor eşiniz kaç yaşında ? Eşlerin birbirine haber vermesi gerektiğini düşünürüm arkadaşıma gidiyorum, alışveriş merkezine geldim vs ama izin almak asla. Eşiniz de size haber veriyor için alıyor mu her yere giderken ?

Esiniz emirler yagdirip, otorite kurmaya calisarak irkekkkkk gibi hissetmeye calisiyor. Normal bir insan esinin annesine gitmesine karismaz. Bu konuşmanın olmasi gerekeni şudur: "-anneme gidiyorum +tamam canim selam söyle gec kalacak olursan haber ver sizi alayim." Bu adamlarla basedilmez. Aynisini ona yapmaya calisirsan ama ben erkegim der, istedigini yapar

Naisl bir adam bu ya kendi annesune giderken sana danışır mi acaba ve sende hayır diyebilir misin . Bencil bir kocanız var ne yazkki ayrıca gönül almayı da bilmiyor malasef çok üzücü. Kendilerini ne sanıyor böyle adamlar anlamıyorm astigim aştık kestiğim kestik

Of soru bu değil aynı yanittan bıktım
E bu soruyu sormuşsunuz işte? Ben de cevabını söyledim, neyini beğenemediniz? Annenize gitmemeniz için mantıklı tek bir açıklaması olmayıp sadece "hayır" yazan adama yapın bu tavrı.

Eşim 28 yaşında. Haber veriyor ben tamam derim çoğunlukla

Siz söyleyipte gitme deyince gitmiyorsanız bu haber vermek gibi değilde izin istemek gibi duruyor ne yazik ki. Yoksa bende genel olarak söylerim eşime şuraya gideceğim diye, nedensiz gitme diyemez derse alır ağzının cevabını. Size tavsiyem annenize gitmek içinde birilerinden onay beklemeyin, başlarım öyle huzura

Eşiniz kompleksli, nerde nasıl davranacağını bilmeyen ne kendine ne de size güveni olmayan zeka geriliği olan birisi.
Keşke evlenmeseydiniz bu insanla. 6 yıllık evlisiniz ve sizi annenize bile gondermiyorum hangi yıldayız? 17 yaşında ne gördünüz de bu adamla evlendiniz. Çok yazık çok üzüldüm adınıza. Kayınvalideniz de tam bir gerizekalı bu arada.

Siz kendi özgürlüğünuze sahip cikmazsaniz bir baskasinin ağzından çıkacak iki kelimeye muhtaç kalırsınız.
Yetişkin bir kadın olarak istediğiniz yere gidersiniz.
Eşiniz malesef egosunu sizi kontrol ederek tatmin etmeye çalışan yetersiz biri.
Bu kıskançlık vs değil düpedüz istismar.

Kendi gidiyor mu? Arkadas ortamı var mı?

Arada çıkıyor kahveye. Var
Haber veriyordur size herhalde degil mi? Ben gidiyorum gec gelecegim vs. diye?
Cevaben de tamam denir.Siz aslinda bilgi mahiyetli arayip soylüyorsunuz ve esiniz "izin vermiyorum" moduna giriyor ya? Bunu baslattigi ilk mevzu da höyt deseydiniz o zaman huzurlu olalim diyorsunuz olurdunuz..
Şımarmıs kocanız.EVİN REYİSİ BENİM modunda.
Bazen huzur bulmak icin huzursuzluk cıkarmak gerekli.Yılmayin siz annenize giderken izin alacak değilsiniz zaten.Hayır deyince modunuz da düsmesin gidin.Biraz triplere girer öhö öhö hastayim yok yemek yemiyorum aramiyorum tavirlari...Siz de bu arada bir kahve yapin kendinize..alısacak..

Ne kadar sacma bulsamda bende izin alıyorum cunku sonrasında buyuk sıkıntılar cıkıyor sizi anlıyorum

anlamayanlan beğenmedim bildiriminde bulunuyor hahaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…