ANNE ne demek???

Anne demek 9 ay karnında taşımak değil,ömrünün sonuna kadar yüreğinde taşımaktır.
buna bayıldım annlık nedemektır bılmıyorum ama rabbımnasıp edrse en iyisi olmaya calışacagımsöz veriyorum

:Saruboceq:amin canim allahim insallah sanada nasip edicek birgün bu güzel duyguyu insallah:Saruboceq:
kessinlikle katiliyorum canim anne 9 ay karninda tasiyip dünyaya getirmek demek diil asil ondan sonra basliyo annelika.s.

amin canımaminn annelr gunugelıyor yıne.eşim ıdyor olsun gulumben sana hedıye alrım sen benım annemolurusn dıyor .eşimin arkadaşlrımz vardı akşam yemkte.yemk yedık içtik sohbet faln .nese biizm dugunle yaşıt ogullarıvar.bız onu oda bızı sevıyor eşime çok duskun cocuk.ben yanındaysam aramıza gırıyor oturyor,eşimi kıskanıyor bnden o derce yanı.balkonda otuyoduk eşimin kucgında bız onunla şakalasıyoduk oda bırden nerdn aklına geldıyse eşime döndu babacım bana döndu annecım dedi guldu,dondum kaldım arkadşada rabbim sizede nasıp etsin inş dedi.o söz tum akşammı mafettı yaa cocougun o kelımesi ..tam rahtlatıyorum kendımı atıyroumkafamdan ufk bısey moralımı bozuyor yaaa.
inş bızede anne baba dıycek evlatlarımz olur

Benimki hiç böyle davranmaz, çocukken de davranmazdı. İşten eve geldiğinde kapıyı açardım iterdi beni. Yüzüme bakmazdı. Hiç konuşmazdı derdim olsa hiç anlamazdı, hani anneler çocuklarının gözünden anlarmış ya, bizde hiç olmadı öyle...kazara hasta olursam ateşim çıkarsa da yattığım yerde döverdi. Dayağı yiye yiye hastalandığımda çaktırmamaya sağlıklı taklidi yapmaya başlamıştım. Belki inanmayacaksınız ama böyle yapa yapa bünyem kuvvetlendi zor hastalanır oldum hala da öyle kolay kolay yatağa düşmem. kaydirigubbakcemile3

Ben de hayırlı evlat ne demek bunu merak ediyorum var mı yazabilecek olan?

amin canımaminn annelr gunugelıyor yıne.eşim ıdyor olsun gulumben sana hedıye alrım sen benım annemolurusn dıyor .eşimin arkadaşlrımz vardı akşam yemkte.yemk yedık içtik sohbet faln .nese biizm dugunle yaşıt ogullarıvar.bız onu oda bızı sevıyor eşime çok duskun cocuk.ben yanındaysam aramıza gırıyor oturyor,eşimi kıskanıyor bnden o derce yanı.balkonda otuyoduk eşimin kucgında bız onunla şakalasıyoduk oda bırden nerdn aklına geldıyse eşime döndu babacım bana döndu annecım dedi guldu,dondum kaldım arkadşada rabbim sizede nasıp etsin inş dedi.o söz tum akşammı mafettı yaa cocougun o kelımesi ..tam rahtlatıyorum kendımı atıyroumkafamdan ufk bısey moralımı bozuyor yaaa.
inş bızede anne baba dıycek evlatlarımz olur

ne mutlu sanaki cok duyarli bi ese sahipsin evvet anne olmadan önce esimde beni annelige hazirladi desem yalan olmaz cünkü o benim koca bebegimdi:asigim:
canimsin ya kiyamam sana cocuk akli isde ne bilsinki yarana tuz bastigini bilse hic dermiydi sen yeterki ümidini yitirme canim arkadasim anneligi okadar güzel ifade etmissinki rabbim sanada nasip eder insallah:Saruboceq::teselli:a.s.:nazar:

Benimki hiç böyle davranmaz, çocukken de davranmazdı. İşten eve geldiğinde kapıyı açardım iterdi beni. Yüzüme bakmazdı. Hiç konuşmazdı derdim olsa hiç anlamazdı, hani anneler çocuklarının gözünden anlarmış ya, bizde hiç olmadı öyle...kazara hasta olursam ateşim çıkarsa da yattığım yerde döverdi. Dayağı yiye yiye hastalandığımda çaktırmamaya sağlıklı taklidi yapmaya başlamıştım. Belki inanmayacaksınız ama böyle yapa yapa bünyem kuvvetlendi zor hastalanır oldum hala da öyle kolay kolay yatağa düşmem. kaydirigubbakcemile3

Ben de hayırlı evlat ne demek bunu merak ediyorum var mı yazabilecek olan?

:1shok:eek:kurken sok oldum inanki ve acikcasi ne yazicagimi bilemiyorum dondum kaldim cokda duygulandim senin adinada cok üzüldüm ne diyebilirim bilmiyorum inanki kusuruma bakma nolur:teselli::teselli::teselli:

ne mutlu sanaki cok duyarli bi ese sahipsin evvet anne olmadan önce esimde beni annelige hazirladi desem yalan olmaz cünkü o benim koca bebegimdi:asigim:
canimsin ya kiyamam sana cocuk akli isde ne bilsinki yarana tuz bastigini bilse hic dermiydi sen yeterki ümidini yitirme canim arkadasim anneligi okadar güzel ifade etmissinki rabbim sanada nasip eder insallah:Saruboceq::teselli:a.s.:nazar:

kımı zamn çok koyuyor yaa.
işte bu zman o zmanalrdan bırı.yuregim çok acıyor

Anne demek 9 ay karnında taşımak değil,ömrünün sonuna kadar yüreğinde taşımaktır.

çok güzel paylaşımdı cnm emeğine sağlık ...... yaşamayan yaşan kadar bilemez tabi rabbim herkese tattırsın bu duyguyu .......

anne demek yeniden doğmak öğrendiklerını unutmak yenıden başlamak demek..
tum mutsuzluklarını minnacık dudaklardan gelen o ısalak öpücüklerle unutmak demek..
annnnnneeee dıyen sesii diğer bütün kuzuların arasından seçebilmek demek..
anne demek..
saf katıksız
karşılıksız sevgını verebılmek demek..
anne demek başka bişeymiş anne olmak..
kımse benı o öpücükler kadar mutlu edemez..

bu bahsetıgım arkadş evlendıgınden 2ay sonra hamile kaldı gurbete gelın geldı.
hemn istedi bebk sahıbı olmayı raabıım de bekletmedı onu ilk aydan hamile kaldı.
bıze gleirler cocugu pcnın basından kalkmaz ses çaıkrmazlar yeterkı onu rahtsız etmesın .çocuga kopek gıbı davranırlar onun dılındne konuşmayı bılmezler,
eşim deli oluyor kımı zman ve her onalrdan ayrılışımzda derimhep ben böle anne olmuycam.
mesela ben cocugumu pcnın başında saatlerce tek başına bırakmıycam tv yı acıpta kumandayı cocugumn elıne vermıycem.
önce cocugu doyurayımda kendım sonra raht raht yıyeımn demiycem
eşim ben ve cocugumz herne yapıyoska 3muz yapıcaz
analamdıgım kımı annelr babalar coocugu yukolark göruyolar,
ne yanı kıymetını bılmkiçin illakı aramk mı laızm uuzn sure evlat hasretı cekemkmı lazım.
eşimin arkadşaına coocukla ılgılenmek külfet gibi gelıyor.ona essek hayvan dıyor ya bumu bablık ya benım eşimn ondna bınkat guzel bab olur yaaaaaaaaaaa

X