Anne ve babamın yatak odasi sesleri ve bozulan psikolojim ? Ne yapabil8rim ?

Harfiyen katılıyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam kızın ayrı eve çıkmasına müsaade etmiyorlarmış .Kıza gelince muhafazakar olup ,kendilerine gelince avrupai olmaları tutarsız. Eğer özgür olmak istiyorlarsa bıraksınlar da kızları da özgür olsun .

Ben öyle hatırlamıyorum bir şekilde batmışlar ve yeterince paraları yok. Kızın da yok anladığım kadarıyla. Hatta emekli olup karı koca tekrar çalışmaya başlamış. Eminim zor günlerden geçiyordur onlar da.

Müsade etmiyor değil ailesinin borçları varmış bana ayrı ev için para verilmesi imkansız demişti

Öyle olsa tüm sevişen şu ülkedeki çiftler Avrupalı mı oluyor dünya üzerindeki tüm bireyler sevişir karı koca odasına geçip gece sevişmeleri anormal görmek benim için anormaldır. Kız gece çalışıyor sabah çalışıyor ne zaman sevişecekler ki ki inanmıyorum öyle bol inlemeli sesli geveleri olduğuna yani nefes alış verişlerinede sevişen kadınların hiç biri hakim olmuyordur herhalde konu sahibinin bence direk 50 yaşında ne sevişmesi batıyordur net

İki ayrı konu açılmış temelde aslında aynı. Orda daha fazla ayrıntı var sese kadar tarif etmiş, erkek kardeşin de etkilendiğinden bahsetmiş hatta annenin aslında istemediğini babanın uyandırıp yaptığını söylemiş ama burdaki konu daha normal. Yani bilemiyorum direkt diğer konuyu okusaydım belki farklı yorum yapardım. Çelişkiler var gibi konuda. Üstelik kulak tıkacı al müzik dinle gibi önerilerin hepsi çol mantıklı bu yaşa gelmiş tusa hazırlanan birinin de bunları zaten kendi akıl edememesi garip

pratisyen bir hekimin nöbet usülü çalışıyor olması gerekir,8-5 mesai yapan pratisyen hekim yok şu anda( aile hekimi veya tsm'de değilseniz tabi), nasıl her gün işe gidip akşamları gelip ders çalışıyorsunuz? gün aşırı nöbet tutsanız bile yine de tamamen size ait olan boş günleriniz kalır. anlayamadım aydınlatır mısınız beni?
Dahiliye düşünüyorum hanimefendi
dahiliye için bu kadar kasmanıza gerek yok sınava girip az buçuk bir şeyler yapsanız bile kazanıyorsunuz genelde,rahat olun.
Fakülteden mezunsunuz anladığım kadarıyla, şu anda da çalışıyor olmanız gerekir , işe gitmiyor musunuz?
Nasıl hep evdesiniz?
sorumu ısrarla görmezden geldiniz de tekrar hatırlatmak istedim.

Hanımlar rica ediyorum polemiğe girmeyin.
Konu ve konu sahibesi için şayet fake olduğuna dair bir şüpheniz varsa bile lütfen fake'di değildi gibi tartışmalar yapmayın zira bir önemi kalmadı çünkü konu sahibesi üyeliğini iptal ettirdi, konusunu kapattırma gibi bir talebi olmadığından da topik aktif kalacak ama tekrar rica ediyorum polemik olmasın veya geyik yapmayın lütfen.

18 yaşından sonra insanlar yurt dışındaki gibi ayrı evlere çıksa yaşasalar...
ne aile sorunları kalır...
ne evlilik bitirici kaynanlar kalır... birbirine saygılı sorumluluk sahibi bireylerden oluşan bi toplum olur benden demesi...

Ayni seyi lise yillarimda yasadim.ben universite sinavina hazirlaniyordum yatak odasiyla benim odam karsi karsiya ses gelmezdi ama ne yaptiklari acik acik belliydi.hemen kalkip banyo yapmalari cok sinir olurdum hatta bi kez kavga bile ettim annemle kocaman insanlar evde cocuklar var keske belli etmeseler 2 dk zevk icin psikolojim bozuldu bende o zamanlardan beri tiksinirim suan evliyim ve cinsel hayatimida etkilemis o gunler hala da cinsellikten tiksinirim cogu zaman .siz daha gencsiniz ilerde evliliginizi de etkileyebilir cozum bulun annenizle konusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…