annem her şeyi esirgiyor

siz şu dayı evine çöreklenen üye misiniz?
eşiniz sizi kv ye bırakacaktı geçinemediniz annenize mi gittiniz?
özel durum özel durum dediğiniz ortada ev yok çünkü dimi?
Hay elin dert görmesin noooo.... FBI da gizli görev bile geldi aklımıza ama zaten sabık olduğu bir gerekçeyi sakladığı gelmemişti asıl derdini anlatsa oradan da bı linç yiyeceği için anlatmiyor, şimdi de anasına takmış kafayı evlerden ırak

Son düzenleme:
oluyorum faturalara, mutfak masraflarına elbette. haklısınız, kişi sayısı arttıkça masraf da artar. evin standartlarını biliyorum buna uygun hareket ediyorum. biraz üzüldüğüm için yazdım. teşekkür ederim incelikli yorumunuz için. aslında ne benim diğer sinirle yazdığım yorumlar ne de bana ithaf edilen kaba yorumlar doğru... ben özel durumumu anlatmak istemedim, hala da istemiyorum. çok şükür eşimle bir problemim yok, annemle de yok artık. belki eşimi özlemenin getirdiği bir üzüntüyle de sert çıktım. aslında her şeyimi anlatıp çözüm önerilmesini değil sadece içimi döküp annemle aramı nasıl yapayım diye düşünüp yazdım. hepsi bu kadardı. bu güzel yorumunuzla bunu yazma imkanı da vermiş oldunuz teşekkür ederim.

eşiniz uzman çavuşmuydu?

Bence de engelli olabilir tabi o zaman tek kalmak sıkıntı olur. Başka türlüsü asla kabulum değil.

Yok korktum yok ürktüm yok dürtüldüm ...asla yalnız kalamayan çocuk kadinlar var...garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…