annem her şeyi esirgiyor

Geriye tek bir sey kaliyor aklima gelen.
Engelli misiniz? Yalniz kalmaniza ve calismaniza bu durum engel oluyor olabilir.

Oyleyse kendi adima, yaptigim yorumlar icin özür dilerim. Boyle bir sey olsa bastan yazardiniz diye dusunuyorum, biz de bastan ona gore yazardik ama suan en kuvvetli ihtimal bu.

Geriye tek bir sey kaliyor aklima gelen.
Engelli misiniz? Yalniz kalmaniza ve calismaniza bu durum engel oluyor olabilir.

Oyleyse kendi adima, yaptigim yorumlar icin özür dilerim. Boyle bir sey olsa bastan yazardiniz diye dusunuyorum, biz de bastan ona gore yazardik ama suan en kuvvetli ihtimal bu.
Hayir bence tek ihtimal var. Kocasi çalışmaya gidekren eve bes kurus birakmiyor ve para göndermiyor. Ac kalmamak icin annesine gidiyor. Boyle bi kocan varken cimriligi elestirilecek sıra annene mi geldi deriz diye ondan bahsedemiyor bence

Bir insan bunca şeye rağmen ısrarla anne evinde kalıyorsa akla gelen ilk evliliğinde problem vardır. Siz bunu yalanladınız e o zaman haliyle insan evde tek kalmaktan korkuyordur diye düşünüyor. Nasıl bir özel durum olabilir zerre mantıklı değil söylediğiniz ama hadi öyle olduğunu varsayalım o zaman kendinizi düzgün ifade edeceksiniz. Biz konunuzda acaba ne demek istedi diye bulmaca çözmeyeceğiz. Konunuzda her şeyi yazacaksınız. Size hakaret edildiğini düşünüyorsanız şikayet edersiniz forum kuralları gereği, kalkıp bu şekilde hiç kimseye hakaret etme haddiniz yok. Yorum yazacak kişiyi seçme lüksüne de sahip değilsiniz. Siteye üye olurken okudum anladım diye işaretlediğiniz forum kurallarında yazıyor bunların hepsi.

Hayir bence tek ihtimal var. Kocasi çalışmaya gidekren eve bes kurus birakmiyor ve para göndermiyor. Ac kalmamak icin annesine gidiyor. Boyle bi kocan varken cimriligi elestirilecek sıra annene mi geldi deriz diye ondan bahsedemiyor bence

Ama o zaman niye evliligimde sorun yok diyor ki?
Kendisi neden calismiyor?
Kocadan anadan ekmek parasi beklemek cok uc bir nokta.
Ha diledigi gibi giyinememek, kozmetik alisverisi yapamamak olabilir calisan kadinlar bile ne kadar yaoabiliyor... ama resmen karin doyurma konusunda sorun yasayan biri neden, nasil calismaz?
En begenmedigimiz asgari ucret bile suan ona ilac gibi gelir. En azindan doya doya yer icer.

Ama o zaman niye evliligimde sorun yok diyor ki?
Kendisi neden calismiyor?
Kocadan anadan ekmek parasi beklemek cok uc bir nokta.
Ha diledigi gibi giyinememek, kozmetik alisverisi yapamamak olabilir calisan kadinlar bile ne kadar yaoabiliyor... ama resmen karin doyurma konusunda sorun yasayan biri neden, nasil calismaz?
En begenmedigimiz asgari ucret bile suan ona ilac gibi gelir. En azindan doya doya yer icer.
Dur dur simdi gene gelecek Varsayim yapiyosunuz salaksiniz dicek :KK70:

Ben de böyle olayı yarım yamalak, tutarsız tutarsız anlatıp sonra sorununa çare arayanlara sinir oluyorum,
gerçekten bi çözüm istiyosan gizli kapaklı anlatmayacaksın, ya da insanlar paylaştığın sorunda mantık hataları bulup yüzüne vurunca hakaretlere başlamayacaksın, annenle yaşanılası yok evet lokmanı sayan insanla annen bile olsa yaşanmaz, evliyim ama yaşamak zorundayım diyosun o zaman açıklayacaksın nedenini
Açıklayamıyosan ne demeye çözüm istiyosun insanlardan, ne yapsın burdaki insanlar sana? Evine git çekme ya da çalış diyolar gidemem diyosun, doktora gitsin diyolar gitmez asla diyosun, e paşa paşa çek o zaman diyolar hakaret ediyosun, ne istiyosun??

bana hiç açık açık istenmediğimi söylemedi ki, siz okuduğunuzu anlamıyor musunuz?
Daha ne yapsın kadın, basbayağı istemiyor işte. Anlamayan, idrak problemi olan sizsiniz. Millete salak muamelesi yapacağınıza sizi bir tek evden kovmadığı kalan annenizin sizden rahatsız olduğunun farkına varın önce. 🤦🏻‍♀️

dünyanın en saçma yorumu. kızın ve sen iki kişi ediyorsunuz. yani yalnız değilsiniz. tek mesele tek kalmamak da değil, özel bir meselem var ve gidemiyorum sonuç olarak. çocuk olan sizin aklınız. baya düşük bir seviyede sanırım, çünkü beş dakikada okuyup aklınıza gelen şeyin benim aklıma gelmediğini düşünecek kadar sığ
Hahhahahahahahhahahah :KK70: güldürdün tenkss. Korkak seniiii:KK70:
Bu arada annen haklıymış :KK70: sana bende olsam su bile vermem :KK70:

Hahhahahahahahhahahah :KK70: güldürdün tenkss. Korkak seniiii:KK70:
Bu arada annen haklıymış :KK70: sana bende olsam su bile vermem :KK70:

senin kızın var bir kere
hastalansan bi hastaneye neyim götürür
korku filmi izlesen sarılıp uyursun mesela
el kadar bebe diye küçümsüyor musun sen kızını :KK70:

senin kızın var bir kere
hastalansan bi hastaneye neyim götürür
korku filmi izlesen sarılıp uyursun mesela
el kadar bebe diye küçümsüyor musun sen kızını :KK70:
Hahahha2 kişisiniz yazmışş:KK70:
Yavrum kızım daha konuşamıyor abbasıııığ :KK70:
Ay günüm berbattı girdim , güldüm yine :KK70: rezil kadınlar püüüüğ.

İğrençsın biliyorsun demi iğrençç:KK70:ahhss konu sahibi bir dizi karakteri vardı önceden aynı ona baģlamis. Kızım iğrencsin, dermişim vs diye dolanirdi dizide

Birkaç yıl önce ameliyat olan annemin evinde kalırken ...
Kahvaltı hazırlamak için mutfağa girdim kahvaltılıkları çıkarttım bir baktım kavurma ve pastırma falan vardı saklama kabında onu almış buzluğa kaldırmış.Ne ara mutfağa gitti şaşırdım kaldım.Evde bekar kardeşim vardı çalışan onun için saklamış olmalı diye düşündüm. Hoş etle kavurmayla da aram pek iyi değildir o ayrı..
Bu yılda memleketten pekmez getirmiş bana bir kilo verdi gerisini kardeşin satacak dedi🤣
Önemli değil biterse parasıyla alırım bunuda verme kalsın satarsınız dedim.Bu sefer bozuldu..Eşim neyse al kırılmasın dedi
Daha önceki konularımda zaten yaptıkları ayırımlar ve gösterdiğim tepkileri anlatmıştım
Yani demem o ki yanlız değilsiniz hiç üzülmeyin
Bizi doğurmak için doğurmuşlar işleri düşünce akıllarına geliyoruz aksi halde oğulları ve paraları bizden çok daha kıymetli
Ama ne yalan söyleyim Allah korkusu olmasa hepsinin canı cehenneme deyip sileceğim de benimde evladım var ...
Size de tavsiyem çok takılmayın üzüldüğünüzle kalırsınız inanın anneniz bile olsa değmez umarım eşinizle çok mutlu olursunuz ve hayatınızın hiçbir evresinde annenize ihtiyaç duymazsınız,duymayız
Sevgiler❤️

Eşiniz şehir dışında çalıştığı için bir süreliğine annenizde kalacakmışsınız. Bu süreçte kendi evinizin elektriği, suyu, doğalgazı olmayacak. Bence anneniz böyle düşünüp, kendi yaşadığı standartların üstüne çıkılmasını istemiyor. Mesela peteği 30 da çalıştırıyorsa 40 a çıkmasını istemiyor.

Benim annem tek başına yaşıyor, ablam bazen oğluyla gidip 1-2 ay annemde kalıyor. İstiyor ki doğalgaz yüksekte yansın, her gün kendi sevdikleri gibi yemek yapılsın, kahvaltıda her gün yumurta ve patates kızartması olsun. Akşama kadar TV açık

Anneme doğalgaz 200 geliyorsa 300-400 oluyor, elektrik 70-80 Ken 150 lere çıkıyor. Mutfak masrafı 250 yse 500 oluyor. Ama ablam bir gün elini cebine atıp bunu da ben vereyim demiyor. Zavallı annem sesini çıkarmıyor ama bütçe olarak zorlanıyor zaten maaşı sadece 1500 TL 😓

Sizin anneniz ise davranışlarıyla net şekilde gösteriyor. Herkes aynı değil maalesef. Sanırım şu durumda sizin birşeylere ortak olmanız gerekiyor

esınız sehır dısınca calısmaya gıttıgı ıcın mı annenızde kalıyorsunuz
evın gıderıne katkıda bulunun derım ya fatura ya mutfak gıderı... en azından cok yakıyorsun derse parasını oduyorum korkma dersınız :KK43:

esınız sehır dısına cıkınca evınızde nıye kalmıyorsunuz onu anlamadım ya ... ev ustune ev olmuyor gercekten

X