Annem.. İşin içinden çıkamıyorum.

Yani sizi de anlıyorum da baştan beri böyle olan bir kadının psikolojisinin normal oldugunu düşünmeniz de enteresan. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama keşke daha önce anneniz neden böyle anlamaya çalışsaydınız. Hiçbir kadının durduk yere erkek nefreti edineceğini sanmıyorum ne yaşadı sizin bilmediğiniz kimbilir. Tabi olayın bu noktasıyla ilgilenmiyorsunuz sanırım olabilir. Yetişkinsiniz madem rahatsızsınız bu durumdan dediği gibi gidin evinden kadının.
Konuyu anlayamadınız sanırım. Ya da ben anlatamadım.
24 yaşındayım ve annemi anlamaya çalıştığım zamanlar çok kez oldu.
Konuda erkek nefretinden bahsetmedim, bana olan baskısından bahsettim, yanlış giden beni fazla yıpratan konular olduğundan ve bunun psikolojik olarak değilde tamamen annemin kafa yapısından dolayı olduğunu söyledim.
Haklı olduğu yerlerde konunun içinde babam dahi olsa her zaman arkasındaydım.
Sizinde annelik anlayışınız buysa eğer, bizim gibiler bitmicek demek ki demektir.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Eğer hayatındaki kişi seni mutlu edecek biriyse ve çok iyiyse bence bir an önce yuvanı kur 😊 ama hayatındaki kişi yeniysede acele edipte yanlış karar verme 😉 annenle aran düzelir inşallah 😊 yaş kaç bu arada
Çok teşekkür ederim, 24 yaşındayım :)
Hayatımda ki kişiyle ilgili hiçbir problemim yok çok şükür, ona kalsa oda birşeylere başlayalım sonunu getirelim düşüncesinde fakat ben annemle aram böyleyken, birşeylere kalkışırsam eğer daha başında burnumdan gelicek eminim.
O yüzden bi umut annemle aram düzelsin diye bekliyorum :KK43:

Bence annenizden çok abinizin duruşu önemli kocası ezdirmese annesi hicbisey yapamaz. Malesef Türkiye'de çoğu erkek böyle değil çünkü böyle kadınlar erkekleri yetiştiriyor. Abinizin müstakbel eşi de birkaç yıl çeker ondan sonra ya boşanır ya rest çeker hep öyle oluyor çünkü en mulayimi bile bir süre sonra cadaloz kesiliyor mecburen . Bence annenizle muattap olmayın onu ciddiye almayın ve ne derse tersleyin siz ciddiye alıp açıklama yapıyorsunuz o da kendine bunu hak goruyo
Kardeşim daha 16 yaşında :)
Başından beride anneme hep bana yaptın bari aynı hataları ona yapma diye söylerim.
Ki zaten kardeşim erkek oluşundanmıdır, ya da uyanık oluşundanmıdır bilmiyorum :))
Dediğini geçirir, gerektiği yerde hemen cevabını verir.
Ama bu annemi çokta etkileyen bir durum değil yinede yapıcağından geri kalmıyor maalesef.

Ceyiz almak icin erken degil mi? Daha nisanli bile degilsiniz. Ben ona takildim. Onun yerine paranizi biriktirin, yatirim yapin.
Konunun tamamını okuyup, sadece çeyiz konusuna takılmak biraz enteresan ama yinede teşekkür ederim :)
Erken olduğunu düşünmüyorum, birikim mantıklı evet ama gerekli olan şeyleri alıp yapabildiğim kadar birikimi yaparım diye planlıyorum.

bence bu durumda ihtiyacınız alan şeyleri alıp annenizden gizli olarak altın döviz gibi birikim yapmak akıllıca olur. anneennenize verin teyze varsa ona verin (güvendiğiniz)biriktirin ama bu dönem biz bulaşık makinesi değiştirdik mesela covitten dolayı mıdır nedir bayağı farklı fiyatlar bu anlamda çeyiz işide mantıklı gibi.
ALLAH yardımcınız olsun zor iş.

Konuyu anlayamadınız sanırım. Ya da ben anlatamadım.
24 yaşındayım ve annemi anlamaya çalıştığım zamanlar çok kez oldu.
Konuda erkek nefretinden bahsetmedim, bana olan baskısından bahsettim, yanlış giden beni fazla yıpratan konular olduğundan ve bunun psikolojik olarak değilde tamamen annemin kafa yapısından dolayı olduğunu söyledim.
Haklı olduğu yerlerde konunun içinde babam dahi olsa her zaman arkasındaydım.
Sizinde annelik anlayışınız buysa eğer, bizim gibiler bitmicek demek ki demektir.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için.
Konuda hayatınıza giren insanları hep kötü bulduğundan bahsetmişsiniz bu durumu erkek nefretine yordum ben de. Malum erkeklerden nefret edebilecek çok sebebimiz olacak bir ülkede yaşıyoruz.

Sizi kendi annesinin babasının yanında bile kalmanıza izin vermemesinin altında başka nedenler oldugunu inanıyorum size eziyet etmek dışında. 24 yaşındasınız sanırım tüm hayatı boyunca böyleydi demeniz için yetersiz yani. Çocukluğunda ne yaşadı bilmiyorsunuz. Sağlıklı bir annelik oldugunu da savunmuyorum ama burada annenizi linç ettirerek elinize ne geçecek onu da anlamıyorum. Değişmeyeceğine inanıyorsunuz zaten.

Anne olma sorumluluğu nasıldır bilemiyorum. Annelik anlayışı diye bir anlayış olduğuna da inanmıyorum. Ama sizinkisi gibi bir anne kız ilişkisine sahip olmak istemem kesinlikle. Belki de duygusal bakıyorumdur bilemiyorum. Size kolaylıklar diliyorum.

bence bu durumda ihtiyacınız alan şeyleri alıp annenizden gizli olarak altın döviz gibi birikim yapmak akıllıca olur. anneennenize verin teyze varsa ona verin (güvendiğiniz)biriktirin ama bu dönem biz bulaşık makinesi değiştirdik mesela covitten dolayı mıdır nedir bayağı farklı fiyatlar bu anlamda çeyiz işide mantıklı gibi.
ALLAH yardımcınız olsun zor iş.
Amin çok teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bu ay şöyle birşeye atıldık, ben evlilik sürecinde annemden falan bir beklentim olmadığı için
iyicede sahipsiz gibi ortada kalmamak için elime geçen fazla paradan bilezik yaptırdım fakat annemin haberi yok.
Bende isterdim böyle şeyleri birlikte yapalım ama sağolsun :)

Aynı sizin durumunuzda olan bir tanıdığım vardı. Onun hayatından biraz bahsetmek istiyorum. Kadın çocuğu daha okula başlamadan baya küçükken eşinden ayrıldı. Çocuk için daha zor olanı tek çocuk. Niye zor olduğunu devamında söyleyeceğim. Ayrılan kadın ailesinden pek destek görmedi çalışıyordu zaten işini bırakmadı. Tek başına çocuğuna çok iyi imkanlar sağladı çocuğu da bunların karşılığını verdi iyi bir üniversite kazandı güzel bir meslek sahibi oldu. Ancak kadın bu çocuğa bağımlı hale gelmiş onun hayatına fazlaca müdahale ediyordu. Evlenmek istediği bir çocuk vardı razı olmamış ikincisinde bir şekilde razı oldu ama her aşamada kızın burnundan getirdi. Yani kadının takdir edilecek yönleri çok. Tek başına kızına iyi imkanlar sağladı. Boşanmayı göze aldı evladını huzursuz ortamdan kurtarmış oldu ama bunun karşılığında çocuğun iyi evlat olması yetmedi hep onun dediği olsun istedi kızının bir birey olduğunu onun da kendi kararları olabileceğini kabul etmek istemedi tek çocuk da olunca tüm zulmü çeken bu kızcağız oldu. Eşinden ayrılan bazı kadınlarda bu tarz davranışlar görülebiliyor sanırım. Size tavsiyem ne olursa olsun anneniz. Ondan bir tane daha yok. Size emek vermiş bu yaşa getirmiş psikolojisi normal değil büyük ihtimalle. Onu incitmeden kırmadan bu süreci atlatmaya çalışın. Anlattığım kız da öyle yapmaya çalıştı. Belki bazı şeyleri gizleyerek belki alıştıra alıştıra söyleyerek yumuşatmaya çalışın. Her dediğine de tamam demeyin sizin de farklı fikirleriniz istekleriniz olabileceğini anlaması lazım. Ama farklı düşüncelerinizi sebepleriyle açıklayarak anlamasını sağlayın. Umarım az hasarla kurtulursunuz 🙏 anneler kıymetli bir tane annemiz bir tane hayatımız var hayatınızı yabana atmadan annenizin üstüne basmadan süreci yönetmeye çalışın. ❤️

Babamla ayrılmadan öncede annem böyleydi sorunda bu zaten. Annem hep böyleydi.
Evliliğin de bile babamın evi çekip çevirmesini kabullenemez yok gibi görürdü. Baba rolünü tamamen kendi üstlenmişti.
Yalnız kalma söz konusu da değil aslında erkek kardeşim var 16 yaşında. Gidicem diye falan bi üzüntüsü olduğunu inanın hiç sanmıyorum :) öyle olsa en ufak bir tartışmada ağzından çıkan üç kelimenin ikisi gitte kurtulayım, kaç git, babanda kal gibi kelimeler olmazdı diye düşünüyorum. Psikolog desteğine kendisi değil de beni göndermeye çalışıyor :KK70:
Bence annenin dediklerini büyütme benim annemde kavga da beni evden kovuyo. Ben de bidaha bu eve gelirsem diyorum baya gidip dışarda takılıp 3 saat sonra geri geliyorum :)) ee napim napsa da ne etse de başına bişey gelse kimse annenden fazla üzülmez.

Çok teşekkür ederim, 24 yaşındayım :)
Hayatımda ki kişiyle ilgili hiçbir problemim yok çok şükür, ona kalsa oda birşeylere başlayalım sonunu getirelim düşüncesinde fakat ben annemle aram böyleyken, birşeylere kalkışırsam eğer daha başında burnumdan gelicek eminim.
O yüzden bi umut annemle aram düzelsin diye bekliyorum :KK43:
O zaman alıştırın annenizi evlenmek istediğinize , annenize şu eksiğim var müsait olduğunda birlikte alalım dee , birazda annenize sıkıştırın bişeyler 🤗 bişey alırken anne seninde eksiğin varsa al de 😊 ufaktan alıştırın böyle şeylere 😊

Amin çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zor. Hele bir de etraftaki herkese iyi olup, size gelince ketum kesildiğini biliyorsunuz da etrafa yansıtamıyorsunuz ya. Düşmanımın başına gelmesin.
Anneniz sizin evlenmenizden korkuyor çünkü yalnız kalmak istemiyor. İstiyor ki siz de onunla yapayalnız yaşlanın. Ne kadar bencilce yaaa. Benim de annem boşandı ama ne bana ne kardeşlerime böyle bir tavrı olmadı. Anneniz normal değil şu an. Acaba destek mi alsa?

Merhaba herkese öncelikle.
Başlıkta da dediğim gibi durum artık işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı için, burada bi nebze rahatlarım diye düşündüm.
Uzun uzun yazıp, sıkarsam şimdiden çok özür :110:

Konu annem. Aslına bakarsanız nereden başlıcağımı bende bilmiyorum.
Ben kendimi bildim bileli annem hep baskın bi karakterdir. İyiliğine iyidir etraftakilere ama bi o kadar da malesef ki egoludur.
Bi kız için emin olun bunu söylemek çok zor bende kabullenmek istemedim hiç ama, malesef. Haksızlığı kesinlikle kabul etmez, etmiş gibi yapar. Aşırı kinlidir kin tutar kim olursa olsun. Buraya yazıp, anlatabileceğim o kadar fazla konu var ki ben hangi birini yazsam diye şaşırdım.
Ama size en son konumuzdan bahsediyim. 1 senedir bir birlikteliğim var. Ondan öncesinde 2 yıllık bi ilişkim vardı gayet ciddiydik askerdeyken aldatıldıgımı ögrenince bitirdim doğal olarak. 2 yıllık ilişkide de annem hep bi müdahele peşindeydi. Ona göre benim hayatıma giren herkes kötü :) Ben daha öncesinde de hayatımda kimse yokken her kız gibi çeyizime durumum oldukça ufakta olsa birşeyler alırdım. Genelde annemle çıktığım için annemle birlikte almış olurduk. Şubat ayına kadar 1 senedirde çalışmıyordum, son aldığım birkaç birşeyi annem aldı ( ufak tefek havlu, mutfak esyası vs.) Bende şuan işe girdikten sonra annemle babam ayrıldıkları için şuanki eve alınan koltuk takımları taksidini ödüyorum. Market alışverişi yapıyorum, yeri geliyor faturaları ödüyorum anneme yüklenmemeye çalışıyorum. Ama bunu yanı sıra kendimede aldıklarım illaki oluyor kurumsal bir şirkette çalıştığım kıyafet ihtiyacım çok oluyor özellikle klasik. Bende elimde kalan parayla kıyafettir, gratistir, kuafördür gidiyor yani illaki. Geçen haftasonuda erkek arkadaşımla dışarı çıktık. Çeyizimin eksikleri hala çok fazla olduğu için Karaca'da indirim olduğunu görünce girip pasta takımı, nevresim takımı, kek kalıbı birde masa örtüsü alıp çıktık. Eve geldikten sonra annem daha elimde poşetleri görür görmez bunlar ne şimdi, ne alaka neden aldın demeye başladı. Bende anne ne aldığımı merak etmiyo musun bunlar mı sorman gereken dedim şakaya vurarak. Hiçbirine bakmadan salona geçti 2 3 gün onlar odada durdu yine aynı şekilde gelip bakmadı. Ve 2 3 gün bana hep tavırlıydı. En sonunda pazar günü ufacık bir sebepten patladı söyledi içindekileri.

Neden kendi başıma ona sormadan gidip almışım, iki kuruş para kazanmaya başlayınca bi taraflarım mı kalkmış, bundan sonra benden habersiz ne kendine ne çeyizine bir çöp bile alamazsın bu evden içeri sokamazsın al bak neler oluyor dedi. Bende en azından paramı çar çur etmiyorum kötü birşey yapmışım gibi konuşma, neden her yaptığımın altında birşey arıyorsun sen çeyizine aldığın herşeyi ananeme sorarak mı aldın gibi şeyler söyledim. Alıcam tabiki bundan sonrada dedim. Ben karşılık verince kendine yediremediği için, git babanın evinde kal orda ye ne b*k yiyorsan dedi. Eve yardımımı asla eksik etmememe rağmen, eve hiçbir yararım yokmuş gibi konuşması gerçekten çok zoruma gitti.

Ben iyi olmaya çalıştıkça, huyuna gitmeye çalıştıkça annem benden hep daha bi fazlasını istiyor. Ve kendi hatalarını asla görmüyor, görüp söyleyince de kabul etmiyor. Sürekli onun dediği, istediği gibi hareket etmem gerek aksi halde evi bana zindan ediyor.
Nasıl tavır takınmam gerektiğini şaşırdım artık ben. Kusura bakmayın biraz fazlaca uzun kaçtı.
Eğer ki sevdiğiniz kişiden eminseniz ve hazırsanız bence evlenin çok uzatmadan nedense sizin süreç uzadıkça anneniz daha çok şeye karışacak hissiyatı verdi(mesela koltuk takımı yatak odası vb.) Anneniz zor biri ama siz yine de zıtlaşmayın. Evlenemeniz yakınsa ihtiyaclarınızı alın o ne derse desin. Bu konu da kesin ve net olun.ama daha varsa ceyşz almak yerine paranızı altın dolar yapın kenarda dursun(annenize bunu demeyin ama) zamanı gelince onları bozdurup yine eşyalarınızı alırısnız ne var eşya almada yeter ki maddiyat olsun. Siz her şeye rağmen moralinizi yüksek tutun. Annenizle yüz göz olmayın. İnşallah her şey gönlünüze göre olur ☺️

Amin çok teşekkür ederim Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Bu ay şöyle birşeye atıldık, ben evlilik sürecinde annemden falan bir beklentim olmadığı için
iyicede sahipsiz gibi ortada kalmamak için elime geçen fazla paradan bilezik yaptırdım fakat annemin haberi yok.
Bende isterdim böyle şeyleri birlikte yapalım ama sağolsun :)
cnm hayırlı olsun yaırımın .mecburen öyle olmak zorunda demek ki. boşver sen yuvana bak.

Anne konusunda siz çok iyi anlıyorum. Ama anneniz sebebiyle evlilik için acele etmeyin. Öyle ya da böyle şu anda tek tabanca, daha rahatsınız. İyi kötü idare edin, şartlarınız en uygun duruma gelene, her şeyiniz hazır olana kadar. Böyle bir anneyle insan bilinç altında kaçmaya çalışıyor evden.

bu arada ben de, evliyken bile çok defa annemin evden kovduğu bir insanım. Artık takmıyorum diyeyim.

Merhaba herkese öncelikle.
Başlıkta da dediğim gibi durum artık işin içinden çıkılmaz bir hal aldığı için, burada bi nebze rahatlarım diye düşündüm.
Uzun uzun yazıp, sıkarsam şimdiden çok özür :110:

Konu annem. Aslına bakarsanız nereden başlıcağımı bende bilmiyorum.
Ben kendimi bildim bileli annem hep baskın bi karakterdir. İyiliğine iyidir etraftakilere ama bi o kadar da malesef ki egoludur.
Bi kız için emin olun bunu söylemek çok zor bende kabullenmek istemedim hiç ama, malesef. Haksızlığı kesinlikle kabul etmez, etmiş gibi yapar. Aşırı kinlidir kin tutar kim olursa olsun. Buraya yazıp, anlatabileceğim o kadar fazla konu var ki ben hangi birini yazsam diye şaşırdım.
Ama size en son konumuzdan bahsediyim. 1 senedir bir birlikteliğim var. Ondan öncesinde 2 yıllık bi ilişkim vardı gayet ciddiydik askerdeyken aldatıldıgımı ögrenince bitirdim doğal olarak. 2 yıllık ilişkide de annem hep bi müdahele peşindeydi. Ona göre benim hayatıma giren herkes kötü :) Ben daha öncesinde de hayatımda kimse yokken her kız gibi çeyizime durumum oldukça ufakta olsa birşeyler alırdım. Genelde annemle çıktığım için annemle birlikte almış olurduk. Şubat ayına kadar 1 senedirde çalışmıyordum, son aldığım birkaç birşeyi annem aldı ( ufak tefek havlu, mutfak esyası vs.) Bende şuan işe girdikten sonra annemle babam ayrıldıkları için şuanki eve alınan koltuk takımları taksidini ödüyorum. Market alışverişi yapıyorum, yeri geliyor faturaları ödüyorum anneme yüklenmemeye çalışıyorum. Ama bunu yanı sıra kendimede aldıklarım illaki oluyor kurumsal bir şirkette çalıştığım kıyafet ihtiyacım çok oluyor özellikle klasik. Bende elimde kalan parayla kıyafettir, gratistir, kuafördür gidiyor yani illaki. Geçen haftasonuda erkek arkadaşımla dışarı çıktık. Çeyizimin eksikleri hala çok fazla olduğu için Karaca'da indirim olduğunu görünce girip pasta takımı, nevresim takımı, kek kalıbı birde masa örtüsü alıp çıktık. Eve geldikten sonra annem daha elimde poşetleri görür görmez bunlar ne şimdi, ne alaka neden aldın demeye başladı. Bende anne ne aldığımı merak etmiyo musun bunlar mı sorman gereken dedim şakaya vurarak. Hiçbirine bakmadan salona geçti 2 3 gün onlar odada durdu yine aynı şekilde gelip bakmadı. Ve 2 3 gün bana hep tavırlıydı. En sonunda pazar günü ufacık bir sebepten patladı söyledi içindekileri.

Neden kendi başıma ona sormadan gidip almışım, iki kuruş para kazanmaya başlayınca bi taraflarım mı kalkmış, bundan sonra benden habersiz ne kendine ne çeyizine bir çöp bile alamazsın bu evden içeri sokamazsın al bak neler oluyor dedi. Bende en azından paramı çar çur etmiyorum kötü birşey yapmışım gibi konuşma, neden her yaptığımın altında birşey arıyorsun sen çeyizine aldığın herşeyi ananeme sorarak mı aldın gibi şeyler söyledim. Alıcam tabiki bundan sonrada dedim. Ben karşılık verince kendine yediremediği için, git babanın evinde kal orda ye ne b*k yiyorsan dedi. Eve yardımımı asla eksik etmememe rağmen, eve hiçbir yararım yokmuş gibi konuşması gerçekten çok zoruma gitti.

Ben iyi olmaya çalıştıkça, huyuna gitmeye çalıştıkça annem benden hep daha bi fazlasını istiyor. Ve kendi hatalarını asla görmüyor, görüp söyleyince de kabul etmiyor. Sürekli onun dediği, istediği gibi hareket etmem gerek aksi halde evi bana zindan ediyor.
Nasıl tavır takınmam gerektiğini şaşırdım artık ben. Kusura bakmayın biraz fazlaca uzun kaçtı.
Bir an ben mi yazdım dedim. Aynı şeyleri yaşadım. Bekarken maaş kartımı bile almıştı elimden. Ezdirmeyin kendinizi. Gerekirse babanızın yanına gidin. Of sizi o kadar iyi anlıyorum ki

Aynı sizin durumunuzda olan bir tanıdığım vardı. Onun hayatından biraz bahsetmek istiyorum. Kadın çocuğu daha okula başlamadan baya küçükken eşinden ayrıldı. Çocuk için daha zor olanı tek çocuk. Niye zor olduğunu devamında söyleyeceğim. Ayrılan kadın ailesinden pek destek görmedi çalışıyordu zaten işini bırakmadı. Tek başına çocuğuna çok iyi imkanlar sağladı çocuğu da bunların karşılığını verdi iyi bir üniversite kazandı güzel bir meslek sahibi oldu. Ancak kadın bu çocuğa bağımlı hale gelmiş onun hayatına fazlaca müdahale ediyordu. Evlenmek istediği bir çocuk vardı razı olmamış ikincisinde bir şekilde razı oldu ama her aşamada kızın burnundan getirdi. Yani kadının takdir edilecek yönleri çok. Tek başına kızına iyi imkanlar sağladı. Boşanmayı göze aldı evladını huzursuz ortamdan kurtarmış oldu ama bunun karşılığında çocuğun iyi evlat olması yetmedi hep onun dediği olsun istedi kızının bir birey olduğunu onun da kendi kararları olabileceğini kabul etmek istemedi tek çocuk da olunca tüm zulmü çeken bu kızcağız oldu. Eşinden ayrılan bazı kadınlarda bu tarz davranışlar görülebiliyor sanırım. Size tavsiyem ne olursa olsun anneniz. Ondan bir tane daha yok. Size emek vermiş bu yaşa getirmiş psikolojisi normal değil büyük ihtimalle. Onu incitmeden kırmadan bu süreci atlatmaya çalışın. Anlattığım kız da öyle yapmaya çalıştı. Belki bazı şeyleri gizleyerek belki alıştıra alıştıra söyleyerek yumuşatmaya çalışın. Her dediğine de tamam demeyin sizin de farklı fikirleriniz istekleriniz olabileceğini anlaması lazım. Ama farklı düşüncelerinizi sebepleriyle açıklayarak anlamasını sağlayın. Umarım az hasarla kurtulursunuz 🙏 anneler kıymetli bir tane annemiz bir tane hayatımız var hayatınızı yabana atmadan annenizin üstüne basmadan süreci yönetmeye çalışın. ❤
Nasıl güzel anlatmışsınız :) Çok teşekkür ederim. :KK200:
Emin olun bende hep huyuna, suyuna gitmeye çalışıyorum. Bu zamana kadar karşılık dahi vermezdim dediklerine, söylediklerine. Ama sanırım büyüdükçe insanın zoruna gidiyor bazı kelimeler. Yinede annemdir düşman kesilmem söz konusu bile değil. Keşke olmasa ama oluyor demek ki. Rabbimde bize böyle sınav vermiş ne gelirse başüstüne.

Bence annenin dediklerini büyütme benim annemde kavga da beni evden kovuyo. Ben de bidaha bu eve gelirsem diyorum baya gidip dışarda takılıp 3 saat sonra geri geliyorum :)) ee napim napsa da ne etse de başına bişey gelse kimse annenden fazla üzülmez.
Eve geldikten sonrasında annenizin tepkisi nasıl oluyor size karşı peki öğrenebilir miyim?
Ben böyle birşeyi birkez yapsam sanırım birdaha geri dönmem büyük konuşmayayım yinede ama.
Dönsemde annemin tepkisi çok daha kötü olur.

Eve geldikten sonrasında annenizin tepkisi nasıl oluyor size karşı peki öğrenebilir miyim?
Ben böyle birşeyi birkez yapsam sanırım birdaha geri dönmem büyük konuşmayayım yinede ama.
Dönsemde annemin tepkisi çok daha kötü olur.

Bişey demiyor sakinlesmis oluyo bir iki gün sessizlik oluyo eve sonra mecbur aynı evin içinde konuşup unutuyosun olanları

Bişey demiyor sakinlesmis oluyo bir iki gün sessizlik oluyo eve sonra mecbur aynı evin içinde konuşup unutuyosun olanları
İşte malesef bizde bunun olması söz konusu bile değil. Annemin inadı inattır. İki hafta olucak daha konuşmuyor mesela
Benimde öyle yanaşabilen bir yapım yoktur hiç. Aynı evin içinde yabancı gibiyiz anlayacağınız

evlenin maddi olarak hazırsanız. sizı evden kovan bır anne var karsınızda
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak düye bir şey var. Verdiğiniz öneriyi iyi tartın anne sorunlu ama karşısındaki aile nasıl olucak acele edip basını belaya sokarsa?

X