Annem ve akrabalarımin beni etkilemesi

Keşke şükretmeyi bilmiş olsanız ailecek. Senin o ucuz dediğin mobilya eşya ev vs. Günümüzde malesef lükse kaçıyor . Birde ucuzunu aldımda begenmiyorlar diye üzülüyosun ya pes yani . Acaba pahalısını aldırmış olsaydın (sana göre ) yine üzülebilecekmiydin ailenin yorumlarına bilemedim...
Ucuz aldirdim demiorum ne ucuz ne pahali makul normal ölcude aldirdim

Sonuna kadar okudum ve sizde özgüven eksikliği olduğuna kanaat getirdim.
Daha kişiliğiniz oturmadan evlenmişsiniz.
Size tavsiyem eğitim hayatınıza devam etmeniz, bol kitap okumanız ve hobiler edinmeniz.
Dogru oturdugum yerde kimsem yok yapayalniz surekli evdeyim konuscak bi kimsem bile yok boş durmaktan aylak olmaktan kafayi sacma seylere takiyorum

Canım ben seni anlyrm meselası benim evimde dupleks bi tane odam boş kaldı ama ayilem geldiyinde boş oda hiç gğzel diyil dedi diye eşim gidip orayısinema odası yaptı meselağ mi safir odamdaki TV uçuzdu 6bin tele. Annem dedi bu hem kğçük hem uçuz kocam heemn onun yerine 10bin teleye yeni TV aldı fiyat söylüyorm ama anlaman için meselağ yatak odamı ben çok uçuz aldım 22 bin tele o zaman bana 300 gram bilerzik taktı eşim paramız biraz azalmıştı o yüzden uçuz ytak odasına bişiy demedim ama sen aldır çğnkü o paralar nereye gşdecek elpette en iyisini yaptır ben bebekten dolayı dışarı çıkmazsam elpise bilem alırken eşim mapazadan eve elpise yollar beğendiğimi alırım gerisini yollarım bunu niye söyledim sen mağazaya gidemedin diye uçuz basit bişiy almak yerine üç dört tane eve gönderip seç demeai gerekliydi sen çok fedakarca davranmışsın eşin ı yüsden büyle yapıyur olabilir canım
Allah affetsin haykırdım gülmekten 😂😂😂 ironi harika...

Üzüldüm, bir an önce büyümenizi tavsiye ediyorum.

Ailene mesafe koy evine karıştırma yoksa adam seni boşar😑

Çevremde hiç aldığı şeyin fiyatını söyleyen biri olmadı. Ev eşya araba vs.
Demek ki koca forumda yalnız değilim çoğu kadın da benim gibi düşünüyor.
Normal ölçü der geçersiniz. Sosyetik çevre demek de nedir? :KK53:

Neyse size eşinizin elini öpmeli bol çocuk doğurmalı, kv ye kul köle olmalı, muhteşem, ŞAHŞAHALI bir hayat diliyorum.

benim şuan var çevrem de öyle biri. geçen diyor ki gelinime misafir gitmiş 120 tl lik fincan takımı hediye götürmüşler. abla gelen misafir fiyat mı söylemiş dedim yok tabi onlar söylememişte gelinim biliyormuş diyor. :işsiz:
ben de fiyat söylerim ama bakın şurada indirim var şu kot 30 tl gibi...

Yaa ilk birkaç sayfayı okudum ve günlük mizah dozumu aldım :KK53: helal ossun siz de az ruh hastası değilsiniz hatunlar, muhatabın körse sen de şaşı bak atasözümüzü çok güzel uygulamış bazılarınız ahahaha pardon şahşahahaha

Nolur gerçek olma. Şiştim şiştim. Bu kadar şahaşa beni aşar.

Kesinlikle evlilikte en az 25 yaş sınırımı onaylıyor bu konu.Tepkiler gelmiş burdaki kimse seni tanımıyor dolayısıyla kimsenin aslında sana bir kini ve öfkesi yok.Bu kadar kişi tepki verdiyse düşünmelisin kardeşim.

Kesinlikle genler genler....cok etkili siz kesinlikle o sahsahali ailenin kizisiniz...
Offf allahim..
Ne mezunusun allah askina ya ilkokula da mi gitmedin ne bileyim bir kitap alip okumadin mi eline kendimi yedim burda okurken:anne:

Keşke derdinizi paragraf yaparak noktalama işareti koyarak anlatsaydınız. Bir de anladık zenginsiniz. Her şeyin fiyatını yazmanıza gerek yoktu:) Burada yapılan yorumlara da ıyı güldüm.
Bu arada konu fake mi yani inanamadım.

X