Anneme küstüm, tüm şehir bana küstü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Seni mutsuz eden herkesi hayatından çıkar...

Asla kınamadım böyle bir durumu kınayan kişininde önce vicdanından sonra aklından şüphe ederim. Her ne yapıyorsanız doğru yapıyorsunuz. O kadar kırgınlık, kızgınlık varken zaten başka türlüsü mümkün olamazdı. Kendinizi zorlayıp görüşseniz de kendinize adaletli ve saygılı olmamış olurdunuz. Helal olsun size gerçekten şu anlattıklarınızın yarısını yaşayan birisi yitirilmiş bir hayata sahip olurdu ama siz başarmışsınız. Kendinizi korumayı ve güvene almayı. Bundan sonrası inşallah istediğiniz gibi olur ama o aileden kimse ile görüşmemek sizin hayrınıza. Olanlar olmuş geri alamayız ne yazık ki bundan sonrasında hayatınızda olmasınlar çünkü bir üyeninde dediği gibi bakıcıları olursunuz ve iyice üzülürsünüz. Abinizin psikologu bir diğerinin eşi vs bunlar istediğini desin yapsın. Şunları yaşayan hangi insan kin tutmaz? Ki siz zarar da vermiyorsunuz sadece kendinizi koruyorsunuz.

Yaşadıklarınız son derece ağır. Çocukluk travmalarınızı tek tek çalışmanız şart. Bilinçaltınızın temizlenmesi, sizi yeniden doğmuş gibi bir hale getirecektir.

Çok fazla yöntem var ama destek olunması lazım size. Bir EFT yöntemi var mesela. Yelpaze çalışması. Ailenin tüm bireylerine toplu olarak öfke çalışması yapıyorsunuz. Bunları yabana atmayın lütfen.

Ruhsal olarak baktığımda ise müthiş bir bilinç sıçraması görüyorum. Neyse bu konu çok derin. Küçücük bir kız çocuğuna yapılanlar çok korkunç. Bu arada içindeki çocuğu iyileştirme meditasyonları var. Ona da bir göz atın bence. Mutlaka şifası ulaşır size.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…