Annemin Bizi Delirtmesi

Ben çok isterim öyle yapmayı ama annem de beni kesip bir yerlere yapıştırır sonra
Hahah cok tatlısın yaa. Annen hep mi böyleydi? Yoksa bu pandemi sırasında mi oldu olanlar? Pandemiden sonra olduysa ilişmeyin kadıncağıza... Koltuklar oturmak için var. Oturtmayacaksa kendi odasına bir köşeye koysun kimse dokunmasın sizde oturabilirligi olan bir koltuk alin yerine..

Pandemiden önce de vardı ama giderek artmaya başladı. Yeni koltuk takımı fikrine ise sıcak bakmıyor maalesef.

Pandemiden önce de vardı ama giderek artmaya başladı. Yeni koltuk takımı fikrine ise sıcak bakmıyor maalesef.
Bazen temizledigim odaya sokmuyorum cocuklari bende. Aniden bir gelen oluyor salon bari temiz kalsın diyorum. Henuz küçükler ama büyüdüklerinde bende bdv ye düşmeyeyim hareketlerime dikkat edeceğim

Kavonozlardaki görüntüyü çokk merak ettim rengarek mi çoraplar tek renkmi
Renkli hem de kaş göz falan yapıyor onlara. Bir de çaydanlık altlığına 'nihale' denir bilmem hiç duydunuz mu, işte kadın ismini anımsattığı için o nihaleye kılıf yapıp saç bile yapmış iplerden. İnsanlar annemi orijinal bir tip olarak görüp gülerler bazı şeylere ama aynı evin içinde yaşayınca bir yerden sonra sinir bozuyor böyle şakalar komiklikler.

Bazen temizledigim odaya sokmuyorum cocuklari bende. Aniden bir gelen oluyor salon bari temiz kalsın diyorum. Henuz küçükler ama büyüdüklerinde bende bdv ye düşmeyeyim hareketlerime dikkat edeceğim
Bazı evlerde salon ve oturma odası ayrı oluyor salonu temiz tutmak fikri mantıklı öyle durumlarda ama bizim sadece oturma odamız var

benim kayınvalidemde boş bulduğu her yere bir şeyler örer, kılıflar yapar, bulduğu her şeyi ev dekorasyonunda kullanmaya çalışır, bahçede gördüğü her şeyi alıp boyayıp evde kullanmak ister bana kvmi hatırlattı anneniz koltuk konusunda da benim annem bizi oturma odasından salona sokmazdı, orası dağılmasın aman oturulmasın diye 10 seneyi geçti alalı koltuklar yepyeni, anneniz sadece o koltuğa mı öyle yoksa düzen takıntısı var mı?

Bazı evlerde salon ve oturma odası ayrı oluyor salonu temiz tutmak fikri mantıklı öyle durumlarda ama bizim sadece oturma odamız var
Evet evet bizim kucuk bir oturma odamız var oyun alanları da orada... + olarak başka yer dağıtmasınlar diye salonun kapısını kapatıyorum çoğu zaman

Duymadım internetten baktım şimdi ona saç nasıl yapılır görüntü nasıl olur hayalimde bile canlandıramadım ki hayal gücü çok geniş bir insanımdir. Çoraplara kaş göz nasıl çizilir zorluyorum canlanmiyor gözümde. Annenize çok komik durduğunu söyleseniz yada sözüne güvendiği biri söylese..herkez gülüyor arkadaşlarımı cagiramiyorum deseniz vazgeçmezmi.

Genel olarak var düzen takıntısı. Bizim salonumuz yok, sadece oturma odamız var. Bahçede gördüğü taşları falan eve getirip boyama fikrini annem duysa bayılırdı herhalde

Ay yarın çekip atayım size o kavanozlardan bir tanesini. Söyledim daha önce bunların hepsini ama alıngan bir insan küsüyor hemen. Arkadaşlarına bu durumdan bahsedip söyletemem annemi küçük düşürmüş olurum gibi geliyor.

geri donusum olayini bende cok severim ve ciddi anlamda hastalik resmen ya, bi ara kucucuk bir kartona bakip ben bunla bisey yaparim falan diyordum sonu yok yani bu olayin, bir sure sonra hobiden cok biriktirme hastaligina donuyor gibi bisey oluyo

Genel olarak var düzen takıntısı. Bizim salonumuz yok, sadece oturma odamız var. Bahçede gördüğü taşları falan eve getirip boyama fikrini annem duysa bayılırdı herhalde
hahah bayılacağına eminim, her gördüğü şeyden eve bir şeyler yapma fikri oluşuyor. bizde "aa evet ne güzel olur" filan diyoruz alınmaması için. anlayabiliyorum yani sizi. en son maske örmeye başladı malum pandemi

Çok sevinirim atarsanız arkadaş değilde aile buyuklerinizden biri ablası kardeşi annesi veya babası gibi.cocuklar utanıyor dese. Birde ilgisini başka bir yöne çekmeye çalışsanız sevdiği mesala yeni yemek tarifleri örgü çeşitleri çiçek bakımı gibi .

Koltukları için bir şey diyemem. Kendi salonu kendi öyle istiyor. Yalniz sizin giysiler ile bir şey yapmaya hakkı yok. Kendi giysileri ile takıları ile yapsın ne istiyorsa. Ben geçen gün şu çatal, kaşık takımlarının küçük dolabı ile 'taki dolabı yapan bir video gördüm ve o kadar uzun süre tutup niye birine verdim diye hayiflandim. O kadar güzel bir şey yaptı videoda kadın. Ya da kendi ablam yapar çoraplardan bebek, çift taraflı falan yapar. Bir tarafında bebek, bir tarafında penguen falan süper olur. Yani öyle yeteneği varsa yapsın tabii. Ince çoraplardan da çok güzel yapar.. hani onlar cabuk delinir ya. Eee haliyle oyuncak yapınca da çok kullanışlı olmuyor. O da kendini geliştirecekse güzel bir şey. Annenizi daha iyisini yapmaya teşvik edebilirsiniz ama bunları da kendi eşyaları ile de yapmaya teşvik edin tabii

Allah sabır versin anneniz normal degil yanlizmi acaba arkadasi komşusu olsa belki farkli olur.

hiçte hayal gücüm geniş değilmiş kıyamam yaa o kadarda uğraşmış çokta kötü durmuyor sanki hak verdim size bende olsa kiramazdim kalbini bunlar için

Derya Baykal dan uzak dursun anneniz.
bir de internetini kapatın.
salondaki koltuğun üstüne şekerli çay dokun, lekelenince kıyamama durumu da kalmaz diye umuyorum :))
Ben daha gencim uzun yıllar yaşamak istiyorum o yüzden koltuğa şekerli çay falan dökemem Bir de ne olursa olsun benim haddime düşmez ki annemin internetini kapatmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…